Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen Heparoid Léčiva krém 30 g

Pohybový aparát

Heparoid Léčiva krém 30 g

Hodnocení: 1x
  • 4

K léčbě zánětů šlach, poúrazových otoků, zhmožděnin a podvrtnutí, pro zlepšení tvorby jizev po zraněních nebo operacích a ke změkčení tuhých a vystupujících jizev. Léčivý přípravek. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE - INFORMACE PRO UŽIVATELE HEPAROID LÉČIVA Krém Heparinoidum Přečtete si pozorně tuto příbalovou informaci, protože ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.9
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Heparoid Léčiva krém 30 g koupíte i tady

Specifikace Heparoid Léčiva krém 30 g

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 77 Kč

Heparoid Léčiva krém napomáhá k rozpuštění malých krevních sraženin a zlepšuje prokrvení pokožky. Je to přípravek tlumící krevní srážlivost, po aplikaci na kůži zmírňuje bolesti a záněty, podporuje hojení zánětů žil včetně bércových vředů. Přípravek Heparoid Léčiva zlepšuje krevní oběh po podlitinách, hematomech nebo poranění měkkých tkání, urychluje vstřebávání krevních výronů a snižuje tvorbu otoků. Krém Heparoid Léčiva mohou používat dospělí, dospívající i děti od kojeneckého věku. Dávkování: Přípravek se » ... a dál?

Produkt Heparoid Léčiva krém 30 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


Heparoid Léčiva krém 30 g - parametry

Název produktu: Heparoid Léčiva krém 30 g
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 77 Kč
Maximální cena: 95 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

K léčbě zánětů šlach, poúrazových otoků, zhmožděnin a podvrtnutí, pro zlepšení tvorby jizev po zraněních nebo operacích a ke změkčení tuhých a vystupujících jizev. Léčivý přípravek. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE - INFORMACE PRO UŽIVATELE HEPAROID LÉČIVA Krém Heparinoidum Přečtete si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Heparoid Léčiva musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaře nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: Co je Heparoid Léčiva a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Heparoid Léčiva používat Jak se Heparoid Léčiva používá Možné nežádoucí účinky Jak Heparoid Léčiva uchovávat Další informace CO JE HEPAROID LÉČIVA A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Farmakoterapeutická skupina: Antivarikózní terapie, hepariny a heparinoidy pro lokální aplikaci. Heparoid Léčiva používají dospělí i děti a mladiství k léčbě zánětů šlach, poúrazových otoků, zhmožděnin a podvrtnutí, pro zlepšení tvorby jizev po zraněních nebo operacích a ke změkčení tuhých a vystupujících jizev, dále se používá na doporučení lékaře k místní léčbě zánětů povrchových žil, zánětů v okolí žil, ke změkčení ztuhlé kůže při žilní nedostatečnosti. Heparoid Léčiva snižuje srážlivost krve v místě zánětu nebo pohmoždění při úrazu. Zabraňuje tvorbě krevních sraženin, urychluje vstřebávání krevních výronů, snižuje tvorbu otoků a působí protizánětlivě. Následně po ústupu otoků a krevních výronů se snižuje pocit napětí a bolesti v místě zánětu nebo poranění. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE HEPAROID LÉČIVA POUŽÍVAT Nepoužívejte Heparoid Léčiva pokud: - jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivou látku nebo na kteroukoli další složku Heparoidu Léčiva; - trpíte poruchami krevní srážlivosti Pokud si nejste jisti, zda začít Heparoid Léčiva používat, poraďte se se svým lékařem. Zvláštní opatrnosti při použití Heparoidu Léčiva je zapotřebí Krém se nesmí používat na sliznice, do očí a na otevřené rány. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Heparoid Léčiva nelze používat současně s některými léky pro místní používání, např. s léky s obsahem tetracyklinu, hydrokortizonu nebo kyseliny salicylové. Bez porady s lékařem nepoužívejte pro Vaše onemocnění současně s tímto krémem jiné volně prodejné léky pro místní používání. Při předepisování jiný


Přidat recenzi pro Heparoid Léčiva krém 30 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.