Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Isochol 400 mg 30 tablet

Léky

Isochol 400 mg 30 tablet

Hodnocení: 17x
  • 3.82353

Podporuje vylučování žluče, tlumí bolest při žlučových obtížích. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Isochol hymecromonum obalené tablety Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Isochol 400 mg 30 tablet koupíte i tady

Specifikace Isochol 400 mg 30 tablet

Kategorie Léky
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 104 Kč

Isochol zvyšuje tvorbu a vylučování žluče a uvolňuje bolestivé křeče hladkého svalstva žlučníku, žlučovodů a především jejich svěračů. ... a dál?

Produkt Isochol 400 mg 30 tablet

Isochol 400 mg 30 tablet - parametry

Název produktu: Isochol 400 mg 30 tablet
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 104 Kč
Maximální cena: 129 Kč
Ušetríte až: 25 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.82 bodů z 5
Počet hodnocení: 17 x
Hodnocení:
  • 3.82353
Podrobný popis:

Podporuje vylučování žluče, tlumí bolest při žlučových obtížích. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Isochol hymecromonum obalené tablety Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Viz bod 4. - Pokud se do 5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Co naleznete v této příbalové infomaci 1. Co je přípravek Isochol a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Isochol užívat 3. Jak se přípravek Isochol užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek Isochol uchovávat 6. Obsah balení a další informace. 1. Co je přípravek Isochol a k čemu se používá Léčivý přípravek Isochol patří do skupiny léků zvaných choleretika, selektivní spasmolytika žlučových cest. Tablety Isochol obsahují hymechromon, který podporuje tvorbu a vylučování žluče, tlumí bolest při žlučových obtížích tím, že uvolňuje bolestivé křeče hladkého svalstva žlučníku, žlučovodů a především jejich svěračů. Odstraňuje chronickou zácpu způsobenou nedostatkem žluče ve střevě. Po poradě s lékařem se tablety Isochol užívají: - při onemocněních žlučníku a vývodných žlučových cest, při žlučníkových kamenech, při chronickém zánětu žlučníku, při žlučníkové kolice, při poruchách hybnosti a napětí hladkého svalstva žlučovodů, po operacích žlučníku, - při chronické zácpě, - při trávicích obtížích po akutních zánětech jater i při chronickém jaterním onemocnění, - při některých vyšetřeních a léčebných zákrocích na žlučových cestách. Isochol užívají dospělí a dospívající starší než 14 let. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Isochol užívat Neužívejte přípravek Isochol 2/4 - Jestliže jste alergický(á) na hymechromon nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6). - Jestliže máte akutní zánět žlučových cest nebo při ucpání žlučových cest. - Jestliže trpíte zánětlivým vředovým onemocněním trávicího ústrojí jako např. Crohnova choroba nebo idiopatická proktokolitida. - Jestliže trpíte těžkým onemocněním jater nebo ledvin. Upozornění a opatření Před užitím přípravku Isochol se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Děti a dospívající Přípravek není vhodný pro děti mladší než 14 let. Další léčivé přípravky a přípravek Isochol Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval(a) nebo které možná budete užívat. Vzájemné ovlivnění účinku Isocholu a jiných současně užívaných léků není známo. Bez porady


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.