Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Fungicidin mast 10 g

Léky

Fungicidin mast 10 g

Hodnocení: 16x
  • 3.9375

K léčbě kvasinkových onemocnění kůže a sliznic. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Fungicidin Léčiva mast nystatinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy používejte tento léčivý přípravek přesně v souladu s příbalovou informací ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.76423
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Fungicidin mast 10 g koupíte i tady

Specifikace Fungicidin mast 10 g

Kategorie Léky
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 60 Kč

Přípravek tlumí a zastavuje růst kvasinek a některých dalších nižších hub. Z povrchu kůže a sliznice se nevstřebává. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Fungicidin mast 10 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Fungicidin mast 10 g - parametry

Název produktu: Fungicidin mast 10 g
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 60 Kč
Maximální cena: 70 Kč
Ušetríte až: 10 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.94 bodů z 5
Počet hodnocení: 16 x
Hodnocení:
  • 3.9375
Podrobný popis:

K léčbě kvasinkových onemocnění kůže a sliznic. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Fungicidin Léčiva mast nystatinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy používejte tento léčivý přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře, nebo lékárníka. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři, nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou popsány v této příbalové informaci. Viz bod 4. Pokud se do 10 dnů u kožních infekcí, nebo do 7 dnů u infekcí pochvy nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Co naleznete v této příbalové informaci 1. Co je přípravek Fungicidin Léčiva a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Fungicidin Léčiva používat 3. Jak se přípravek Fungicidin Léčiva používá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek Fungicidin Léčiva uchovávat 6. Obsah balení a další informace 1. Co je přípravek Fungicidin Léčiva a k čemu se používá Pokud se do 10 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Léčivá látka přípravku Fungicidin Léčiva nystatin tlumí a zastavuje růst kvasinek a některých dalších nižších hub. Fungicidin Léčiva mohou používat dospělí, dospívající i děti od novorozeneckého věku k léčbě kvasinkových onemocnění kůže, kvasinkového zánětu nehtového lůžka a doplňkově k léčbě kvasinkového onemocnění pochvy. Kvasinková onemocnění kůže (kandidózy) vznikají nejčastěji v místech zapářky (mezi prsty u nohou, v oblasti třísel, na trupu nebo na rukou) a projevují se zčervenáním, svěděním, někdy i olupováním kůže s nepříjemným zápachem, případně může dojít i k bolestivým prasklinám kůže, zejména na nohou. Kvasinkový zánět nehtového lůžka (kandidová paronychie) se projevuje otokem a zarudnutím zadních a postranních nehtových valů. Kvasinkové infekce pochvy se projevují následujícími příznaky: výtok z pochvy (bělavý, hrudkovitý, bez zápachu), svědění a/nebo zarudnutí v oblasti pochvy a vulvy (zevních rodidel), pálení pochvy nebo vulvy, otok a bolestivost tkání pochvy a vulvy. 2 Přípravek mohou používat těhotné a kojící ženy. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Fungicidin Léčiva používat Nepoužívejte přípravek Fungicidin Léčiva - jestliže jste alergický(á) na nystatin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6). Upozornění a opatření Fungicidin Léčiva nepoužívejte k léčbě poševních infekcí a navštivte co nejdříve svého lékaře, pokud máte některý s následujících příznaků: horečku (teplotu 38 °C a vyšší), nebo zimnici, bolest v podbřišku, bolesti zad, zapáchající poševní výtok, nevolnost, krvácení z pochvy, pálení při močení nebo jiné obtíže při močení spoje


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.