Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Guajacuran 200 mg 30 tablet

Léky

Guajacuran 200 mg 30 tablet

Hodnocení: 29x
  • 3.75862

Tablety při úzkosti, nervozitě a trémě. Charakteristika Guajacuran snižuje duševní a emoční napětí s pocitem úzkosti, má slabé zklidňující účinky a usnadňuje vykašlávání. Ve vyšších dávkách tlumí křeče a napětí kosterního svalstva. Kdy se užívá Guajacuran se používá  při duševním napětí,  úzkosti, trémě, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Guajacuran 200 mg 30 tablet koupíte i tady

Specifikace Guajacuran 200 mg 30 tablet

Kategorie Léky
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 88 Kč

Dražé se zlidňujícími účinky, usnadňuje vykašlávání. Užívání při napětí, nervozitě před menstruací, bolestech hlavy, svalů. Charakteristika Guajacuran snižuje duševní a emoční napětí s pocitem úzkosti, má slabé zklidňující účinky a usnadňuje vykašlávání. Ve vyšších dávkách tlumí křeče a napětí kosterního svalstva. Indikace Guajacuran se používá při duševním napětí, úzkosti, trémě, nervozitě před menstruací, bolestech hlavy podmíněných duševním napětím a zvýšeným napětím šíjových svalů. Přípravek se » ... a dál?

Produkt Guajacuran 200 mg 30 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Guajacuran 200 mg 30 tablet - parametry

Název produktu: Guajacuran 200 mg 30 tablet
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 88 Kč
Maximální cena: 125 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.76 bodů z 5
Počet hodnocení: 29 x
Hodnocení:
  • 3.75862
Podrobný popis:

Tablety při úzkosti, nervozitě a trémě. Charakteristika Guajacuran snižuje duševní a emoční napětí s pocitem úzkosti, má slabé zklidňující účinky a usnadňuje vykašlávání. Ve vyšších dávkách tlumí křeče a napětí kosterního svalstva. Kdy se užívá Guajacuran se používá  při duševním napětí,  úzkosti, trémě, nervozitě před menstruací, bolestech hlavy podmíněných duševním napětím a zvýšeným napětím šíjových svalů. Přípravek se používá u dětí starších 6 let a u dospělých. Kdy neužívat Guajacuran se nepoužívá při přecitlivělosti na guaifenesin nebo na některou pomocnou látku, při myasthenia gravis při myastenickém syndromu. Přípravek není vhodný pro děti mladší než 6 let. Dětem starším 6 let se podává Guajacuran pouze na doporučení lékaře. Užití s jinými léky Účinky Guajacuranu a jiných léků současně užívaných se mohou navzájem ovlivňovat. Jde především o léky proti nachlazení a bolestem s obsahem paracetamolu a kyseliny acetylsalicylové, léky s tlumivým účinkem na centrální nervový systém včetně alkoholu a jiná léčiva, která rovněž uvolňují napětí kosterního svalstva. Účinek Guajacuranu je zvyšován léky s obsahem lithia a magnézia. Užíváte-li jiné léky, a to na lékařský předpis nebo i bez něj, poraďte se o vhodnosti současného užívání Guajacuranu s lékařem a bez porady s ním Guajacuran neužívejte. Při předepisování jiných léků upozorněte lékaře, že užíváte Guajacuran. Těhotenství a kojení Guajacuran není vhodné užívat v těhotenství a při kojení. Dávkování Dospělí užívají 3x denně 1 dražé Guajacuranu, výjimečně 2 - 5x denně 2 dražé s odstupem nejméně 4 hodiny. Maximální denní dávka je 12 dražé.  Dětem  ve věku 6 - 12 let se podává 1 dražé 1 - 2x denně, dětem ve věku 12 - 15 let 1 dražé 2x denně vždy po konzultaci s lékařem. Ke zklidnění při trémě a stavech úzkosti stačí jednorázově užít 1 dražé 25 - 30 minut před veřejným vystoupením. Upozornění Jestliže Vaše obtíže neustupují během 3 dnů léčby Guajacuranem nebo dojde ke zhoršení stavu, obraťte se na lékaře. Při dlouhodobém používání Guajacuranu je třeba průběžná kontrola u lékaře. Během léčby není vhodné pít alkoholické nápoje. Přípravek může nepříznivě ovlivnit činnosti vyžadující zvýšenou pozornost, motorickou koordinaci a rychlé rozhodování (např. řízení motorových vozidel, ovládání strojů, práce ve výškách apod.). Složení Guajacuran obsahuje Účinná látka: Guaifenesinum 200 mg v 1 dražé. Pomocné látky: Laktóza, kukuřičný škrob, sacharóza, mastek, sodná sůl karboxymethylškrobu, želatina, tristearan hlinitý, koloidní bezvodý oxid křemičitý, glycerol, oxid titaničitý, sodná sůl karmelosy, smaragdová zeleň, bílý a karnaubský vosk, arabská klovatina. Balení 30 dražé Guajacuran dražé 30x200mg Lék vhodný k užívání při pocitech duševního napětí, stresu, úzkosti a nervozitě. Guajacuran můžete též užívat při bolestech hlavy způsobených ztuhnutím šíjových svalů. Užívání: dospělí užívají běžně 3krát 1 tabletu denně. Děti ve věku 6-12 let užívají 1-2krát denně 1 tabletu, ve věku 12-15 le


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.