Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na srdce, cévy a krev » Srovnání cen Ascorutin 50 tablet

Léky na srdce, cévy a krev

Ascorutin 50 tablet

Hodnocení: 13x
  • 3.15385

Přípravek se používá k léčbě zvýšené lámavosti a propustnosti krevních vlásečnic různého původu, hlavně při nedostatku vitaminu C (kyseliny askorbové) v organismu. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE - INFORMACE PRO UŽIVATELE ASCORUTIN (Rutosidum / acidum ascorbicum) Přečtete si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ascorutin 50 tablet koupíte i tady

Specifikace Ascorutin 50 tablet

Kategorie Léky na srdce, cévy a krev
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 53 Kč

Tablety k léčbě zvýšené lámavosti a propustnosti krevních vlásečnic. Charakteristika Složený přípravek, jehož obě účinné látky - glykosid rutin a kyselina askorbová - upravují zvýšenou lámavost a propustnost krevních vlásečnic. Vitamin C zasahuje do různých metabolických procesů v organismu. Přípravek mohou užívat dospělí, děti od 3 let a mladiství, těhotné ženy od 4. měs&ia ... a dál?

Produkt Ascorutin 50 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Ascorutin 50 tablet - parametry

Název produktu: Ascorutin 50 tablet
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 53 Kč
Maximální cena: 74 Kč
Ušetríte až: 21 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.15 bodů z 5
Počet hodnocení: 13 x
Hodnocení:
  • 3.15385
Podrobný popis:

Přípravek se používá k léčbě zvýšené lámavosti a propustnosti krevních vlásečnic různého původu, hlavně při nedostatku vitaminu C (kyseliny askorbové) v organismu. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE - INFORMACE PRO UŽIVATELE ASCORUTIN (Rutosidum / acidum ascorbicum) Přečtete si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Ascorutin musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 7 dnů, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaře nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je Ascorutin a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Ascorutin užívat 3. Jak se Ascorutin užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak Ascorutin uchovávat 6. Další informace 1. CO JE ASCORUTIN A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Farmakoterapeutická skupina: látky stabilizující kapiláry, flavonoidy Přípravek se používá k léčbě zvýšené lámavosti a propustnosti krevních vlásečnic různého původu, hlavně při nedostatku vitaminu C (kyseliny askorbové) v organismu, při chorobné krvácivosti na cévním podkladě, k ovlivnění místních příznaků krvácení při diabetické retinopatii (změny na sítnici při cukrovce), při zvýšeném počtu červených krvinek, při zánětu střeva s tvorbou vředů. Ascorutin je složený přípravek, jehož obě účinné látky - rutosid a kyselina askorbová - upravují zvýšenou lámavost a propustnost krevních vlásečnic. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE ASCORUTIN UŽÍVAT Neužívejte Ascorutin pokud: - jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivé látky nebo na kteroukoli další složku Ascorutinu; - jste těhotná nebo kojíte. Pokud si nejste jisti, zda začít Ascorutin užívat, poraďte se se svým lékařem. Zvláštní opatrnosti při použití Ascorutinu je zapotřebí Při dlouhodobém podávání vysokých dávek se mohou tvořit ledvinové kameny, hlavně u pacientů se zvýšenou hladinou šťavelanů v krvi. U pacientů s deficitem glukóza-6-fosfát-dehydrogenázy (vada metabolismu cukrů) může v ojedinělých případech dojít k hemolýze (rozpadu krevních buněk), i velmi závažné. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Kyselina askorbová zvyšuje vstřebávání penicilinu, železa a hormonu ethinylestradiolu z trávicího traktu. Při vysokých dávkách může ovlivnit účinnost antikoagulační terapie, ovlivňuje resorpci vitamínu B12. Opatrnosti je třeba při současném užívání s kyselinou salicylovou, sulfonamidy a kotrimoxazolem (lé


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.