Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Ambroxol AL 75 Retard 20x75 mg

Léky

Ambroxol AL 75 Retard 20x75 mg

Hodnocení: 1x
  • 4

kód SÚKL: 0043947 lék proti kašli a zánětu průdušek Ambroxol AL 75 retard je lék, který patří do skupiny expektorancia, mulokytika. Vyrábí se ve formě tobolek s prodlouženým uvolňováním léčivé látky, což zajišťuje její stabilnější hladinu v organizmu. Indikace Mukolytická léčba (uvolňování hlenu) při akutních a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.71727
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ambroxol AL 75 Retard 20x75 mg koupíte i tady

Specifikace Ambroxol AL 75 Retard 20x75 mg

Kategorie Léky
Výrobce STADA PHARMA
Nejnižší cena 87 Kč

Mukolytická léčba akutních a chronických onemocnění dýchacích cest provázených tvorbou hlenu a poruchou jeho transportu. Čtěte podrobně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Ambroxol AL 75 Retard 20x75 mg

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Ambroxol AL 75 Retard 20x75 mg - parametry

Název produktu: Ambroxol AL 75 Retard 20x75 mg
Výrobce: STADA PHARMA
Minimální cena: 87 Kč
Maximální cena: 105 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

kód SÚKL: 0043947 lék proti kašli a zánětu průdušek Ambroxol AL 75 retard je lék, který patří do skupiny expektorancia, mulokytika. Vyrábí se ve formě tobolek s prodlouženým uvolňováním léčivé látky, což zajišťuje její stabilnější hladinu v organizmu. Indikace Mukolytická léčba (uvolňování hlenu) při akutních a chronických onemocněních průdušek a plic provázených tvorbou hlenu Vzhledem k vysokému obsahu léčivé látky není Ambroxol AL 75 retard vhodný pro děti mladší 12 let. Pro děti mladší 12 let jsou k dispozici přípravky s nižším obsahem léčivé látky Ambroxol AL 75 retard může být užíván v těhotenství, zejména v prvním trimestru, a při kojení pouze po pečlivém zvážení poměru očekávaných přínosů léčby oproti možným rizikům, protože bezpečnost přípravku u těhotných a kojících žen nebyla prokázána. Složení: Léčivá látka: Ambroxoli hydrochloridum 75 mg v jedné tobolce s prodlouženým uvolňování Pomocné látky: želatina, povidon 30, zrněný cukr, šelak, mastek, oxid titaničitý, indigokarmin, žlutý oxid železitý Dávkování: Dospělí a děti starší 12 let - obvyklá dávka je 1 tobolka jednou denně (což odpovídá 75 mg hydrochloridu ambroxolu), nejlépe večer. Uschovávejte původní obal v krabičce při teplotách do 25º C! Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí Ambroxol AL 75 retard usnadňuje vykašlávání tím, že zkapalňuje hlen nahromaděný v dýchacích cestách. Léčivá látka se uvolňuje z tobolek postupně a zajišťuje tak její rovnoměrnější hladinu v organizmu. Přípravek Ambroxol AL 75 retard se užívá při akutních onemocněních dýchacích cest spojených s obtížným vykašláváním a na vlhký kašel. Tobolky Ambroxol AL 75 retard mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let. Dávkování: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 1x denně 1 tobolku, nejlépe večer. Zapít dostatečným množstvím tekutiny. Bez porady s lékařem tento přípravek neužívejte déle než 5 dní. Pro děti do 12 let jsou určeny přípravky s nižším obsahem účinné látky. Složení: Léčivou látkou je ambroxoli hydrochloridum 75 mg v jedné tobolce s prodlouženým uvolňováním. Pomocnými látkami jsou želatina, povidon 30, zrněný cukr (obsah Mukolytická léčba akutních a chronických onemocnění dýchacích cest provázených tvorbou hlenu a poruchou jeho transportu. Čtěte podrobně příbalový leták. Ambroxol AL 75 Ret. por.cps.pro.20x75mg


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.