Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na kůži » Srovnání cen Terbistad 1% krém 15 g

Léky na kůži

Terbistad 1% krém 15 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Terbistad 1% krém Terbinafini hydrochloridum   Přečtěte si pozorně příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82755
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Terbistad 1% krém 15 g koupíte i tady

Specifikace Terbistad 1% krém 15 g

Kategorie Léky na kůži
Výrobce STADA PHARMA
Nejnižší cena 105 Kč

Terbistad 1% krém 15 g poskytuje ochranu proti houbové infekci kůže vyvolané dermatofyty jako Trichophyton (např. T. rubrum, T. mentagrophytes, T. verrucosum, T. violaceum), Microsporum canis a Epidermophyton floccosum. Kvasinkové infekce kůže, zvláště způsobené rodem Candida (např. Candida albicans). Pityriasis (tinea) versicolor způsobená Pityrosporum orbiculare (Malassezia furfur) ... a dál?

Produkt Terbistad 1% krém 15 g

Terbistad 1% krém 15 g - parametry

Název produktu: Terbistad 1% krém 15 g
Výrobce: STADA PHARMA
Minimální cena: 105 Kč
Maximální cena: 133 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Terbistad 1% krém Terbinafini hydrochloridum   Přečtěte si pozorně příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. - Pokud se do 7 až 14 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Terbistad 1% krém 15 g poskytuje ochranu proti houbové infekci kůže vyvolané dermatofyty jako Trichophyton (např. T. rubrum, T. mentagrophytes, T. verrucosum, T. violaceum), Microsporum canis a Epidermophyton floccosum. Kvasinkové infekce kůže, zvláště způsobené rodem Candida (např. Candida albicans). Pityriasis (tinea) versicolor způsobená Pityrosporum orbiculare (Malassezia furfur) K léčbě houbovitých a kvasinkových infekcí kůže. Farmakoterapeutická skupina: Antimykotika pro použití v dermatologii. Pozorně čtěte příbalovou informaci! Terbistad 1% krém 15g od Stada na www.GigaLekarna.cz za 124 Kč . Terbistad 1% krém drm.crm.1x15g


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.