Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Kamistad Senzitiv gel 10 g

Léky

Kamistad Senzitiv gel 10 g

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Ústní gel se používá při méně závažných infekcích dásní a sliznice dutiny ústní a rtů (projevujících se zčervenáním, krvácivostí, puchýřky a bolestivostí dásní nebo zčervenáním rtů) a při otlacích dásní a patra způsobených zubními protézami nebo rovnátky - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Kamistad ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.62824
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kamistad Senzitiv gel 10 g koupíte i tady

Specifikace Kamistad Senzitiv gel 10 g

Kategorie Léky
Výrobce STADA PHARMA
Nejnižší cena 80 Kč

Kamistad senzitiv je gel pro použití v ústní dutině. Má protizánětlivý a antibakteriální účinek, působí proti bolesti a podporuje proces hojení. Přípravek Kamistad senzitiv se používá při menších infekcích dásní a sliznice ústní dutiny, které se mohou projevit zarudnutím, zduřením, tvorbou vřídků nebo puchýřků, krvácivostí a bolestivostí dásní. Dále se mohou vyskytnout jako bolestivá, drobná ložiska na sliznici tváří, na dásních nebo na jazyku. Orální gel Kamistad senzitiv je určen pro dospělé a dospívající od 12 » ... a dál?

Produkt Kamistad Senzitiv gel 10 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Kamistad Senzitiv gel 10 g - parametry

Název produktu: Kamistad Senzitiv gel 10 g
Výrobce: STADA PHARMA
Minimální cena: 80 Kč
Maximální cena: 119 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Ústní gel se používá při méně závažných infekcích dásní a sliznice dutiny ústní a rtů (projevujících se zčervenáním, krvácivostí, puchýřky a bolestivostí dásní nebo zčervenáním rtů) a při otlacích dásní a patra způsobených zubními protézami nebo rovnátky - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Kamistad senzitiv Ústní gel Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Kamistad senzitiv musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 7 dnů, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je Kamistad senzitiv a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Kamistad senzitiv používat 3. Jak se Kamistad senzitiv používá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek Kamistad senzitiv uchovávat 6. Další informace 1. Co je Kamistad senzitiv a k čemu se používá Přípravek Kamistad senzitiv patří mezi léky, které se nazývají varia, jiná léčiva pro lokální léčbu v dutině ústní. Kombinace léčivých látek v ústním gelu Kamistad senzitiv má protibolestivý, protizánětlivý a antibakteriální účinek. Lidokain je silné lokální anestetikum. Heřmánek nebo heřmánková tinktura obsahuje směs protizánětlivě a antibakteriálně působících látek, jejichž kombinace podporuje proces hojení. Kamistad senzitiv, ústní gel se používá při méně závažných infekcích dásní a sliznice dutiny ústní a rtů (projevujících se zčervenáním, krvácivostí, puchýřky a bolestivostí dásní nebo zčervenáním rtů) a při otlacích dásní a patra způsobených zubními protézami nebo rovnátky zubů. Pokud je bolest silná a neustupující nebo pokud jsou příznaky provázeny zvýšenou tělesnou teplotou, navštivte lékaře. Dětem může být přípravek podáván pouze po poradě s lékařem. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Kamistad senzitiv používat Nepoužívejte Kamistad senzitiv jestliže jste přecitlivělý/á na lidokain nebo jiná lokální anestetika amidového typu, heřmánek nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Účinky přípravku Kamistad senzitiv a jiných současně užívaných léků se mohou navzájem ovlivňovat. Prosím, informujte svého lékaře o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Pokud Vám lékař bude předepisovat nějaký lék, informujte ho, že používáte ústní gel Kamistad senzitiv. Těhotenství a kojení Bezpečnost používání ústního gelu Kamistad senzitiv těhotnými a kojícími žena


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.