Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na srdce, cévy a krev » Srovnání cen Stacyl 100 mg 60 Tablet

Léky na srdce, cévy a krev

Stacyl 100 mg 60 Tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Stacyl 100 mg enterosolventní tablety acidum acetylsalicylicum Přečtěte si pozorně příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Stacyl 100 mg musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82725
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Stacyl 100 mg 60 Tablet koupíte i tady

Specifikace Stacyl 100 mg 60 Tablet

Kategorie Léky na srdce, cévy a krev
Výrobce STADA PHARMA
Nejnižší cena 26 Kč

Stacyl poskytuje prevenci především proti infarktu. ... a dál?

Produkt Stacyl 100 mg 60 Tablet

Stacyl 100 mg 60 Tablet - parametry

Název produktu: Stacyl 100 mg 60 Tablet
Výrobce: STADA PHARMA
Minimální cena: 26 Kč
Maximální cena: 32 Kč
Ušetríte až: 6 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Stacyl 100 mg enterosolventní tablety acidum acetylsalicylicum Přečtěte si pozorně příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Stacyl 100 mg musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Přípravek Stacyl obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která v nízkých dávkách patří do skupiny léčiv zvaných protidestičkové látky (tlumí shlukování krevních destiček). Krevní destičky (trombocyty) jsou malá krevní tělíska, která způsobují, že se krev sráží a účastní se tak při vzniku trombózy (vzniku krevních sraženin v cévách Farmakoterapeutická skupina: Antikoagulancia, antitrombotika. Pozorně čtěte příbalovou informaci! Sekundární prevence infarktu myokardu. Prevence kardiovaskulární morbidity u pacientů trpících stabilní anginou pectoris. Prevence okluze cévního štěpu po provedení aortokoronárního bypassu. Koronární angioplastika, s výjimkou akutní fáze. Čtěte podrobně příbalový leták. Stacyl 100mg 60 tablet od Stada na www.GigaLekarna.cz za 31 Kč . Stacyl poskytuje prevenci především proti infarktu. Stacyl 100mg enterosolv. por.tbl.ent. 60x100mg


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.