Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na srdce, cévy a krev » Srovnání cen Stacyl 100 mg 60 Tablet

Léky na srdce, cévy a krev

Stacyl 100 mg 60 Tablet

Hodnocení: 1x
  • 3.5

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: 1. CO JE PŘÍPRAVEK STACYL A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek Stacyl obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která v nízkých dávkách patří do skupiny léčiv zvaných protidestičkové látky (tlumí shlukování krevních destiček). Krevní destičky (trombocyty) jsou malá krevní tělíska, která způsobují, že se krev ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83199
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Stacyl 100 mg 60 Tablet koupíte i tady

Specifikace Stacyl 100 mg 60 Tablet

Kategorie Léky na srdce, cévy a krev
Výrobce STADA PHARMA
Nejnižší cena 27 Kč

Stacyl poskytuje prevenci především proti infarktu. ... a dál?

Produkt Stacyl 100 mg 60 Tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Stacyl 100 mg 60 Tablet - parametry

Název produktu: Stacyl 100 mg 60 Tablet
Výrobce: STADA PHARMA
Minimální cena: 27 Kč
Maximální cena: 33 Kč
Ušetríte až: 6 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: 1. CO JE PŘÍPRAVEK STACYL A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek Stacyl obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která v nízkých dávkách patří do skupiny léčiv zvaných protidestičkové látky (tlumí shlukování krevních destiček). Krevní destičky (trombocyty) jsou malá krevní tělíska, která způsobují, že se krev sráží a účastní se tak při vzniku trombózy (vzniku krevních sraženin v cévách). Když vznikne krevní sraženina (trombus) v tepně, zastaví průtok krve a přeruší přísun kyslíku. Pokud toto nastane v srdci, může to vyvolat srdeční infarkt (infarkt myokardu) nebo záchvat anginy pectoris; v mozku to může způsobit cévní mozkovou příhodu. Přípravek Stacyl se užívá ke snížení rizika tvorby krevních sraženin a tím k předcházení dalších: infarktů myokardu cévních mozkových příhod srdečních a cévních problémů u pacientů se stabilní nebo nestabilní anginou pectoris (typ záchvatovité bolesti na hrudníku). Přípravek Stacyl se užívá také k prevenci tvorby krevních sraženin po určitých typech srdečních operací k rozšíření a uvolnění krevních cév. Tento léčivý přípravek není určen pro použití při akutních stavech. Používá se pouze jako léčba preventivní. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK STACYL UŽÍVAT Neužívejte přípravek Stacyl jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na kyselinu acetylsalicylovou nebo na kteroukoli další složku přípravku Stacyl (viz bod 6 Další informace), jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na jiné salicyláty nebo nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Tyto jsou často používány k léčbě artritidy nebo revmatizmu a bolesti. jestliže jste někdy měl(a) astmatický záchvat nebo otok některých částí těla, např. obličeje, rtů, hrdla nebo jazyka (angioedém) po užití salicylátů nebo nesteroidních protizánětlivých léků, jestliže máte v současné době nebo jste někdy měl(a) žaludeční vřed, vřed v tenkém střevě nebo jakýkoli typ krvácení podobný cévní mozkové příhodě, jestliže jste někdy měl(a) problém se správným srážením krve, jestliže máte těžkou poruchu funkce jater nebo ledvin, jestliže jste v poslední třetině těhotenství; nesmíte užívat vyšší dávky než 100 mg denně (viz bod "Těhotenství a kojení"), jestliže užíváte lék zvaný metotrexát (např. pro léčbu rakoviny nebo revmatické artritidy) v dávkách vyšších než 15 mg týdně. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Stacyl je zapotřebí Před užitím přípravku Stacyl se poraďte se svým lékařem jestliže: máte poruchu funkce ledvin nebo jater nebo srdeční problémy, máte nebo jste někdy měl(a) problémy týkající se žaludku nebo tenkého střeva, máte vysoký krevní tlak, jste astmatik, máte sennou rýmu, nosní polypy nebo jiná chronická onemocnění dýchacího ústrojí; kyselina acetylsalicylová může vyvolat astmatický záchvat, máte nebo jste někdy měl(a) záchvat dny, máte silné menstruační krvácení. Musíte se okamžitě poradit s lékařem, jestliže se Vaše příznaky zhoršují nebo zaznamenáte závažné neočekávané nežádoucí účinky, např. neobvyklé krvácivé projevy, závažné kožní r


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.