Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky pro ženy » Srovnání cen Clotrimazol AL 100 100 mg 6 tablet

Léky pro ženy

Clotrimazol AL 100 100 mg 6 tablet

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Clotrimazol AL 100 je přípravek určený k léčbě kvasinkových či plísňových ( zejména rodu Candida) infekcí pochvy Přečtěte si pozorně tento příbalový leták, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.20875
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Clotrimazol AL 100 100 mg 6 tablet koupíte i tady

Specifikace Clotrimazol AL 100 100 mg 6 tablet

Kategorie Léky pro ženy
Výrobce STADA PHARMA
Nejnižší cena 55 Kč

Clotrimazol AL je širokospektré antimykotikum, působící proti řadě choroboplodných houbovitých mikroorganizmů, včetně dermatofytů, kvasinek a plísní. Navíc působí proti některým druhům bakterií. ... a dál?

Produkt Clotrimazol AL 100 100 mg 6 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Clotrimazol AL 100 100 mg 6 tablet - parametry

Název produktu: Clotrimazol AL 100 100 mg 6 tablet
Výrobce: STADA PHARMA
Minimální cena: 55 Kč
Maximální cena: 85 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Clotrimazol AL 100 je přípravek určený k léčbě kvasinkových či plísňových ( zejména rodu Candida) infekcí pochvy Přečtěte si pozorně tento příbalový leták, protože obsahuje pro vás důležité údaje.

Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.

Ponechte si příbalový leták pro případ, že si jej budete potřebovat přečíst znovu.

Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.

Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci.

Pokud se do 4 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. V příbalovém letáku naleznete:

Co je Clotrimazol AL 100 a k čemu se používá

Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Clotrimazol AL 100 používat

Jak se Clotrimazol AL 100 používá

Možné nežádoucí účinky

Jak Clotrimazol AL 100 uchovávat

Obsah balení a další informace

1. CO JE CLOTRIMAZOL AL 100 A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Co je Clotrimazol AL 100

Klotrimazol, léčivá látka přípravku Clotrimazol AL 100, je širokospektré antimykotikum, což je látka, která zabraňuje růstu a množení buněk houbovitých mikroorganismů, např. kvasinek, plísní a řady dalších, stejně jako některých bakterií. K čemu se Clotrimazol AL 100 používá

Clotrimazol AL 100 je přípravek určený k léčbě kvasinkových či plísňových ( zejména rodu Candida) infekcí pochvy.

Kvasinkové infekce se projevují následujícími příznaky: výtok z pochvy (bělavý hrudkovitý, bez zápachu) svědění a/nebo zarudnutí v oblasti pochvy a vulvy (zevních rodidel) pálení pochvy nebo vulvy otok a bolestivost tkání pochvy a vulvy

Tyto infekce nejčastěji vznikají v důsledku antibiotické léčby, v souvislosti s onemocněním cukrovkou, nadměrnou konzumací sladkostí, při užívání hormonální antikoncepce s vysokou dávkou estrogenů, po koupeli ve znečištěné vodě nebo mohou vzniknout při nošení neprodyšného a těsného spodního prádla

Na doporučení lékaře se přípravek používá k léčbě dalších infekcí, např. vaginálního výtoku způsobeného Trichomonas (jako pomocná léčba při současně probíhající kvasinkové infekci) a jinými bakteriemi citlivými na klotrimazol. Výtok při infekci způsobené infekcí Trichomonas je většinou hojný, řídký/vodnatý, zpěněný, žlutozelenavý, a často spojený s bolestí v podbřišku, na rozdíl od kvasinkových infekcí rodu Candida, u kterých je výtok bělavý, hrudkovitý, tvarohovitý a bez zápachu, doprovázený svěděním a pálením poševní sliznice a vulvy. Pokud si nejste jistá, zda máte kvasinkovou infekci, konzultujte léčbu tímto přípravkem ještě před jejím zahájením se svým lékařem.

Pokud se do 4 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Přípravek je určen pro ženy a dívky od 12 let.

2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE CLOTRIMAZOL AL 100 POUŽÍVAT Neužívejte Clotrimazol AL 100

jestliže jste přecitlivělá na klotrimazol n


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.