Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen GRIPPOSTAD 20 tablet

Léky

GRIPPOSTAD 20 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE GRIPPOSTAD tvrdé tobolky (Paracetamolum, Acidum ascorbicum, Coffeinum, Chlorphenamini maleas) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Grippostad ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.62824
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? GRIPPOSTAD 20 tablet koupíte i tady

Specifikace GRIPPOSTAD 20 tablet

Kategorie Léky
Výrobce STADA PHARMA
Nejnižší cena 69 Kč

Grippostad je přípravek užívaný k léčbě příznaků souvisejících s chřipkou a běžným nachlazením jako je bolest hlavy, bolest svalů a kloubů, rýma a suchý kašel. Dále přípravek snižuje horečku a zvýšenou teplotu. Tobolky Grippostad jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let. Jak se přípravek Grippostad užívá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 3x denně 2 tobolky. Přípravek není určen dětem do 12 let. Bez porady s lékařem nesmí být užíván déle než 7 dní. Léčba má být omezena pouze na dobu akutních příznaků. » ... a dál?

Produkt GRIPPOSTAD 20 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


GRIPPOSTAD 20 tablet - parametry

Název produktu: GRIPPOSTAD 20 tablet
Výrobce: STADA PHARMA
Minimální cena: 69 Kč
Maximální cena: 117 Kč
Ušetríte až: 48 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE GRIPPOSTAD tvrdé tobolky (Paracetamolum, Acidum ascorbicum, Coffeinum, Chlorphenamini maleas) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Grippostad musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší v případě horečky do 3 dnů a v případě bolesti do 5 dnů musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je Grippostad a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Grippostad používat 3. Jak se přípravek Grippostad používá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek Grippostad uchovávat 6. Další informace 1. Co je Grippostad a k čemu se používá Grippostad je přípravek k léčbě příznaků chřipky a běžného nachlazení. Grippostad se užívá k léčbě příznaků souvisejících s chřipkou nebo běžným nachlazením jako je bolest hlavy, bolest svalů a kloubů, rýma a suchý kašel. Grippostad současně snižuje horečku a zvýšenou teplotu. Kombinace léčivých látek přípravku Grippostad neumožňuje individuální dávkování při léčbě jednotlivých příznaků. V tomto případě je vhodnější použít přípravek odlišného složení. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Grippostad užívat Neužívejte přípravek Grippostad: - při přecitlivělosti (alergii) na léčivé látky paracetamol, kyselinu askorbovou, kofein, chlorfenamin nebo na kteroukoli další složku přípravku Grippostad, - při závažných poruchách funkce jater, - při zánětu jater (hepatitis) - během léčby některými léky proti depresi (inhibitory MAO) a ještě 14 dní po ukončení této léčby Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Grippostad je zapotřebí Přípravek užívejte jen se souhlasem lékaře v těchto případech: - trpíte porušenou funkcí ledvin, Stránka 2 z 7 - trpíte porušenou funkcí jater (při závažném postižení jater se přípravek nesmí užívat), - máte vrozenou vysokou hladinu bilirubinu v krvi (Gilbertův syndrom), - trpíte nedostatkem enzymu glukózo-6-fosfátdehydrogenázy - máte ledvinné kameny (oxalátová urolitiáza), - máte poruchu ukládání železa (talasémie, hemochromatóza, sideroblastická anémie), - trpíte chronickým alkoholizmem, - trpíte ucpáním vývodu žaludku (pyloroduodenální obstrukcí) a/nebo ucpáním odtoku žluči, - máte zvýšený nitrooční tlak (glaukom s úzkým úhlem), - trpíte žaludečními nebo dvanácterníkovými vředy, - trpíte zvýšenou funkcí štítné žlázy (hyperthyroidismus), - máte průduškové astma - máte zvětšenou prostatu - trpíte srdeční arytmií nebo jiným záv


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.