Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Renáta Drábová, Pavel Kantorek, Zdeňka Zubíková: Společenské vědy v kostce pro SŠ - přepracované vydání 2007

Učebnice/Odborná literatura

Renáta Drábová, Pavel Kantorek, Zdeňka Zubíková: Společenské vědy v kostce pro SŠ - přepracované vydání 2007

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Nové a aktualizované vydání doplňkové učebnice pro střední školy v praktickém formátu. Zabývá se stručně a přehledně dějinami filozofie, etikou, morálkou, sociologií, státoprávní teorií, psychologií ap. Výborná pomůcka při přípravě k maturitě nebo k ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Společenské vědy v kost..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Renáta Drábová, Pavel Kantorek, Zdeňka Zubíková: Společenské vědy v kostce pro SŠ - přepracované vydání 2007 koupíte i tady

Specifikace Renáta Drábová, Pavel Kantorek, Zdeňka Zubíková: Společenské vědy v kostce pro SŠ - přepracované vydání 2007

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 112 Kč

Doplňková učebnice pro střední školy z řady "kostek", zabývající se stručně dějinami filozofie, etikou, morálkou, rodinnou výchovou, psychologií a dalšími společenskými vědami a vztahy mezi nimi. Výbo ... a dál?

Produkt Renáta Drábová, Pavel Kantorek, Zdeňka Zubíková: Společenské vědy v kostce pro SŠ - přepracované vydání 2007

Renáta Drábová, Pavel Kantorek, Zdeňka Zubíková: Společenské vědy v kostce pro SŠ - přepracované vydání 2007 - parametry

Název produktu: Renáta Drábová, Pavel Kantorek, Zdeňka Zubíková: Společenské vědy v kostce pro SŠ - přepracované vydání 2007
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 112 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 67 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Nové a aktualizované vydání doplňkové učebnice pro střední školy v praktickém formátu.

Zabývá se stručně a přehledně dějinami filozofie, etikou, morálkou, sociologií, státoprávní teorií, psychologií ap.

Výborná pomůcka při přípravě k maturitě nebo k přijímacím zkouškám na vysoké školy humanitního směru.

Recenze učebnice:

Zajímáte se o tuto učebnici patrně z důvodů blížící se maturity či přijímacích zkoušek na vysokou školu. Ale s knihou může pracovat každý, kdo se chce seznámit se společenskými vědami.

V čem vám může pomoci? Zpracovaly jsme pro vás základy estetiky, filozofie, etiky, náboženství, politologie, psychologie, logiky, práva, ekonomiky a sociologie.

Autorky se snažily, aby učebnice byla přehledná, abyste se v ní dobře orientovali. K tomu by měla přispět i grafická úprava, ve které se střídá základní text s poznámkami.

Ty vás upozorňují na konkrétní díla (často doporučená k přečtení), webové stránky, překlady termínů, vysvětlení základních pojmů, zajímavosti ze života jednotlivých osobností a perličky související s tématem.

Nesmíte zapomenout, že učebnice představuje pouze základy jednotlivých oborů, doporučujeme ji používat v kombinaci s běžnými středoškolskými učebnicemi.

Některá témata se samozřejmě prolínají, to je nejen pro společenské vědy typické.

Proto jsme opakující se problematiku zpracovaly jen jednou, například pojednání o ústavním právu najdete v Politologii, v kapitole Právo se již nevyskytuje.

Za každou kapitolou najdete otázky, které prověří, jak pozorně jste studovali.

Správnost svých odpovědí si můžete zkontrolovat v závěru publikace. Zde najdete i jmenný rejstřík.

Vývoj jedotlivých společenských věd jsme dovedly do současnosti, snažily jsme se, aby všechny informace byly aktuální. Avšak lidská společnost se neustále vyvíjí a přináší tedy do jednotlivých společenskovědních oborů nepřetržité změny. Je třeba je sledovat, především v oblasti práva (změny zákonů a vyhlášek), ekonomie, politologie.

Doufáme, že vás učebnice bude inspirovat k hlubšímu studiu společenských věd, začtete se do některé z doporučených knih, zamyslíte se nad zajímavými myšlenkami a problémy. Doplňková učebnice pro střední školy z řady "kostek", zabývající se stručně dějinami filozofie, etikou, morálkou, rodinnou výchovou, psychologií a dalšími společenskými vědami a vztahy mezi nimi. Výborná pomůcka při přípravě k maturitě nebo k přijímacím zkouškám na vysoké školy humanitního směru.Podtitul: Přepracované vydání 2007 Doplněno o kontrolní otázkyAutor: Zdeňka Zubíková; Renáta DrábováEdice: Maturita v kostceRok vydání­: 2007Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 80-253-0190-7Počet stran: 188Rozměry: 235,0 x 167,0 x 10,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.