Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Emil Calda: Matematika pro netechnické obory SOŠ a SOU,I. díl

Knihy

Emil Calda: Matematika pro netechnické obory SOŠ a SOU,I. díl

Hodnocení: 15x
  • 3.13333

PROMETHEUS Matematika pro netechnické obory pro SOŠ a SOU 1.díl je prvním ze 4 dílů ucelené řady učebnic pro střední školy. V knihách se nachází informace napříč celým spektrem této exaktní vědy. Učebnice je součástí čtyřdílné řady učebnic matematiky pro střední školy. Je vhodná pro všechny typy ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Matematika pro netechni..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Emil Calda: Matematika pro netechnické obory SOŠ a SOU,I. díl koupíte i tady

Specifikace Emil Calda: Matematika pro netechnické obory SOŠ a SOU,I. díl

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 138 Kč

Učebnice je součástí čtyřdílné řady učebnic matematiky pro střední školy. Je vhodná pro všechny typy středních škol s nižší hodinovou dotací matematiky, včetně středních odborných učilišť. ... a dál?

Produkt Emil Calda: Matematika pro netechnické obory SOŠ a SOU,I. díl

Emil Calda: Matematika pro netechnické obory SOŠ a SOU,I. díl - parametry

Název produktu: Emil Calda: Matematika pro netechnické obory SOŠ a SOU,I. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 138 Kč
Maximální cena: 233 Kč
Ušetríte až: 95 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.13 bodů z 5
Počet hodnocení: 15 x
Hodnocení:
  • 3.13333
Podrobný popis:

PROMETHEUS Matematika pro netechnické obory pro SOŠ a SOU 1.díl je prvním ze 4 dílů ucelené řady učebnic pro střední školy. V knihách se nachází informace napříč celým spektrem této exaktní vědy.

Učebnice je součástí čtyřdílné řady učebnic matematiky pro střední školy. Je vhodná pro všechny typy středních škol s nižší hodinovou dotací matematiky, včetně středních odborných učilišť.

Součástí této učebnice je CD

V dotisku z roku 2008 byly nově doplněny klíčové kompetence, které učebnice utváří a rozvíjí, očekávané výstupy jednotlivých kapitol a průřezová témata, jejichž realizaci učebnice napomáhá.

Dotisk z roku 2009 je doplněn o výukový program na CD, který může podstatně přispět k pochopení řady pojmů a jejich vlastností z tematického okruhu Funkce i k jejich efektivnímu procvičení. Hlavní menu výukového programu je rozděleno na tři části: teorii, sbírku příkladů a testy znalostí. Velmi hodnotné je dynamické vykreslování grafů elementárních funkcí a popis jejich vlastností z daného parametrického systému. U všech příkladů sbírky jsou výsledky, řešené příklady obsahují i postupně zobrazitelné nápovědy. Interaktivní program je vhodný pro samostudium i pro promítání přes dataprojektor, je spustitelný přímo z CD bez jakékoli instalace.OBSAH:

1 Shrnutí a prohloubení základních poznatků z algebry 2 Shrnutí a prohloubení základních poznatků z geometrie 3 Mnohočleny 4 Lomené výrazy 5 Lineární funkce 6 Lineární rovnice a nerovnice o jedné neznámé 7 Soustavy lineárních rovnic a nerovnic 8 Kvadratická funkce a její graf 9 Kvadratická rovnice a nerovnice Výsledky úloh Seznam použitých symbolů a značek Rejstřík Schválilo MŠMT č.j. 29000/07-23 dne 8. července 2008 k zařazení do seznamu učebnic pro střední vzdělávání pro předmět matematika s dobou platnosti šest le Matematika pro netechnické obory SOŠ a SOU,I. díl - Emil Calda. Učebnice je součástí čtyřdílné řady učebnic matematiky pro střední školy. Je vhodná pro všechny typy středních škol s nižší hodinovou dotací matematiky, včetně středních odborných učilišť. Matematika pro netechnické obory SOŠ a SOU,I. díl - Emil Calda od nakladatelství Bookretail s.r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Učebnice je součástí čtyřdílné řady učebnic matematiky pro střední školy. Je vhodná pro všechny typy středních škol s nižší hodinovou dotací matematiky, včetně středních odborných učilišť. Podtitul: +CDAutor: Emil CaldaRok vydání­: 1996Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 80-7196-020-9Počet stran: 214Rozměry: 210,0 x 145,0 x 10,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.