Albi: ALBI Kouzelné čtení Hra do auta - Albi
Albi: ALBI Kouzelné čtení Hra do auta - Albi

TOP 16
Albi: ALBI Kouzelné čtení Hra do auta - Albi

od 259 Kč
Doporučený věk: od 4 let Druh kouzelného čtení: hra Kouzelné čtení ALBI Hra Hra do auta * Hra zaručuje zábavu na zadním sedadle prostřednictvím napínavých kvízových otázek ve 2 úrovních náročnosti, pestrých úkolů, zvuků a veselých dopravních písniček. Zároveň hra dětem zprostředkuje zajímavé a užitečné informace, nejen ze světa dopravy a cestování. * Interaktivní hra na cesty! Cílem hry je správně odpovídat na otázky, které jsou zaměřené na…
Eshop.albi.cz
Za dopravu 69 Kč Skladem
269 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Albi: ALBI Kouzelné čtení Hra do auta - Albi
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 259 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetříte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0
Věk od: Méně než 6 let

Popis produktu

Doporučený věk: od 4 let Druh kouzelného čtení: hra Kouzelné čtení ALBI Hra Hra do auta * Hra zaručuje zábavu na zadním sedadle prostřednictvím napínavých kvízových otázek ve 2 úrovních náročnosti, pestrých úkolů, zvuků a veselých dopravních písniček. Zároveň hra dětem zprostředkuje zajímavé a užitečné informace, nejen ze světa dopravy a cestování. * Interaktivní hra na cesty! Cílem hry je správně odpovídat na otázky, které jsou zaměřené na silniční dopravu a dopravní výchovu - otázky jsou rozděleny do dvou úrovní náročnosti. Hra ovšem obsahuje mnoho dalších otázek na různá témata, veselé dopravní písničky a spoustu zvuků. * Dítě si může hrát samo nebo s ostatními cestujícími. Hru snadno sbalíte do cestovního pytlíku - obsahuje 3 herní tabulky ve tvaru volantu a pravidla. * Elektronická Albi tužka se prodává samostatně a není tedy součástí žádné knihy. Parametry: * Vhodné pro děti: od 4 let * Určeno pro: 1 -3 hráče * Přibližná doba hraní: 30+ min * Hra je dodávána v CZ jazyce Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.400 Výška (cm): 29.50 Šířka (cm): 19.00 Hloubka (cm): 6.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.400 Výška (cm): 29.50 Šířka (cm): 19.00 Hloubka (cm): 6.00 EAN: 8590228021939 Záruční doba: 24 měsíců Zábavná interaktivní hra na cesty vám kvízovou formou nabídne otázky zaměřené na silniční dopravu a dopravní výchovu. Vhodné pro děti od 4 let.

O dokonalou zábavu na zadním sedadle se dětem postarají napínavé kvízové otázky ve dvou úrovních náročnosti, pestré úkoly, zvuky a veselé dopravní písničky. Zároveň hra dětem zprostředkuje zajímavé a užitečné informace nejen ze světa dopravy a cestování.

Interaktivní elektronická tužka provází děti hrou, dává jim různé otázky a úkoly a prozrazuje správné odpovědi. Hru lze jednoduše sbalit do textilního sáčku. Dítě si může hrát samo nebo s ostatními cestujícími.

 

Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete elektronickou tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba. Kouzelné čtení je určeno dětem v předškolním věku, tak dětem starším, ale bezpochyby zaujme i dospělé. Díky speciální technologii mohou knihy plně využívat i děti v předškolním věku, které ještě číst neumí. Samy si tak mohou „přečíst“ pohádku nebo se hravou formou naučit poznávat barvy, čísla, písmena či nejrůznější tvary.

Hra obsahuje: 3 herní tabulky ve tvaru volantu, textilní sáček a pravidla.

UPOZORNĚNÍ: Tato hra funguje pouze s elektronickou tužkou ALBI (není součástí balení).

Albi Kouzelné čtení Hra do auta Hra do auta je jednou z knih řady Kouzelného čtení, které je určeno pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Kniha dětem přináší důležité informace ze silničního provozu. Nabyté vědomosti si následně mohou vyzkoušet v kvízech různé úrovně obtížnosti. Rozličné zvuky, zábavné dopravní tématické písničky a samotné

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.