Srovnání cen bazénů

Bazény nadzemní jsou mnohem levnější než bazény zapuštěné. Instalace zabere nejvýše pár hodin, včetně položení vyrovnávací fólie, připojení filtračního zařízení a samotného napuštění vody do bazénu.

NADZEMNÍ BAZÉNY nabízí velké množství firem. BESTWAY, GRE, INTEX, MARIMEX a dalších 25 výrobců. Jejich ceny se různí, ale požadavek na kvalitu a odolnost splňují všechny.

Vybrat si můžete podle tvaru, výrobce a ceny.

Luxusní bazény stojí i přes 30 000 Kč. Dáváte přednost výběru bazénu podle tvaru? Výborně, máme pro vás hned tři možnosti.

KRUHOVÉ BAZÉNY - Přináší významnou úsporu vody. Pokud chcete výšku vodního sloupce 1,20 m, nejvýhodnější tvar z hlediska spotřeby je kruh. Bazén šířky 3m ve tvaru kruhu spotřebuje pouhých 8,5 m3 vody, kdežto bazén čtvercový o délce strany 3m pojme na stejný sloupec 10,8 m3 vody.

OBDÉLNÍKOVÉ BAZÉNY - Naštěstí, se čtvercovým řešením přichází jen málo kdo, možná právě kvůli tomuto výpočtu objemu. Takže, pokud budeme chtít bazén tvaru obdélníku a přitom stejný objem vody, jakou plaveckou délku dostaneme? Tak například. Pokud si koupíte bazén šířky 1,5 m, délka plavecké plochy pro stejný objem vody se sloupcem 1,2m by byla 4,7 m. Výhodou obdélníkového bazénu tedy je, že vám dá dostatek prostoru.

OVÁLNÉ BAZÉNY - Elipsa je z hlediska poměru délky k šířce při zachování objemu tím nejlepším možným tvarem. Důležitý je však poměr délky k šířce a s ním si každý výrobce poradil po svém. Oválné bazény patří, k esteticky velmi působivým řešením práce s prostorem.


Bazény (229 produktů)

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.