Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen ESSENTIALE FORTE N 100 kapslí

Léky

ESSENTIALE FORTE N 100 kapslí

Hodnocení: 35x
  • 4.91429

Essentiale forte N se podává: pro zlepšení subjektivních obtíží u jaterních onemocnění, která jsou způsobena toxicko-metabolickým poškozením jater. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Essentiale forte N tvrdé tobolky Phospholipida sojae praeparata Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? ESSENTIALE FORTE N 100 kapslí koupíte i tady

Specifikace ESSENTIALE FORTE N 100 kapslí

Kategorie Léky
Výrobce A. Nattermann and Cie
Nejnižší cena 258 Kč

Přípravek obsahuje tzv. esenciální (základní) fosfolipidy, které jsou součástí buněčných membrán. Přípravek podporuje následující děje: ... a dál?

Produkt ESSENTIALE FORTE N 100 kapslí

ESSENTIALE FORTE N 100 kapslí - parametry

Název produktu: ESSENTIALE FORTE N 100 kapslí
Výrobce: A. Nattermann and Cie
Minimální cena: 258 Kč
Maximální cena: 326 Kč
Ušetríte až: 68 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4.91 bodů z 5
Počet hodnocení: 35 x
Hodnocení:
  • 4.91429
Podrobný popis:

Essentiale forte N se podává: pro zlepšení subjektivních obtíží u jaterních onemocnění, která jsou způsobena toxicko-metabolickým poškozením jater. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Essentiale forte N tvrdé tobolky Phospholipida sojae praeparata Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však musíte přípravek Essentiale forte N užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do dvou týdnů, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je Essentiale forte N a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Essentiale forte N užívat 3. Jak se Essentiale forte N užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak Essentiale forte N uchovávat 6. Další informace 1. CO JE ESSENTIALE FORTE N A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek obsahuje tzv. esenciální (základní) fosfolipidy, které jsou součástí buněčných membrán. Při jaterních onemocněních, u kterých dochází k poruše metabolismu v jaterních buňkách, jsou takto podané fosfolipidy přednostně využity jaterními buňkami a zabudovány do jejich buněčné membrány. Přípravek podporuje následující děje: - normalizaci narušených funkcí a enzymatických aktivit jaterní buňky - uvolnění energetických zásob v jaterní tkáni - urychlení a podpora regenerace jaterních buněk - úpravu rovnováhy krevních tuků - stabilizaci žluči. Essentiale forte N se podává: pro zlepšení subjektivních obtíží u jaterních onemocnění, která jsou způsobena toxicko-metabolickým poškozením jater (poškození jater provázející jaterní onemocnění nebo způsobené léky, alkoholem, chemickými látkami, otravou po požití hub). Toto poškození se může projevovat např. ztrátou chuti k jídlu a/nebo pocitem tlaku v pravém nadbřišku. při zánětu jater (hepatitidě). Přípravek mohou užívat mladiství od 12 let (o hmotnosti přibližně 43 kg) a dospělí. Vzhledem k nedostatečným údajům nesmí Essentiale forte N užívat děti mladší 12 let. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE ESSENTIALE FORTE N UŽÍVAT Neužívejte Essentiale forte N - jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na sóju nebo na kteroukoli další složku přípravku. Zvláštní opatrnosti při použití Essentiale forte N je zapotřebí v následujících případech: - Léčba přípravkem Essentiale forte N nemůže zabránit poškození jater v důsledku užívání škodlivých látek (např. alkoholu). - Sójový olej obsažený v přípravku může u citlivých jedinců vyvolat závažnou alergickou reakci. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Nelze vyloučit vzájemn


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.