Albi Kouzelné čtení - Moje první barvy a tvary
Albi Kouzelné čtení - Moje první barvy a tvary

TOP 33
Albi Kouzelné čtení - Moje první barvy a tvary

od 379 Kč
UPOZORNĚNÍ: Tato kniha funguje pouze s elektronickou tužkou ALBI (není součástí balení). Interaktivní mluvící kniha Moje první barvy a tvary z edice Kouzelné čtení provede děti od 3 let světem kolem nás a ukáže jim, jak již název napovídá, všemožné barvy a tvary. Průvodci se stanou sourozenci Sára a Tom a poví dětem například jaká barva vznikne smícháním červené a modré, jaký tvar má včelí plástev a co je silueta. Kniha je plná dialogů a zvuků,…
Eshop.albi.cz
Za dopravu 69 Kč Skladem
404 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Albi Kouzelné čtení - Moje první barvy a tvary
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 379 Kč
Maximální cena: 449 Kč
Ušetříte až: 70 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

UPOZORNĚNÍ: Tato kniha funguje pouze s elektronickou tužkou ALBI (není součástí balení). Interaktivní mluvící kniha Moje první barvy a tvary z edice Kouzelné čtení provede děti od 3 let světem kolem nás a ukáže jim, jak již název napovídá, všemožné barvy a tvary. Průvodci se stanou sourozenci Sára a Tom a poví dětem například jaká barva vznikne smícháním červené a modré, jaký tvar má včelí plástev a co je silueta. Kniha je plná dialogů a zvuků, které děti zaujmou. Nechybí ani oblíbené zábavné kvízy ve 3 úrovních obtížnosti. Kniha Moje první barvy a tvary obsahuje přes 2100 zvuků a textů. Je namluvena Michaelou Badinkovou a Janem Teplým ml. Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete elektronickou tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba. Kouzelné čtení je určeno dětem v předškolním věku, tak dětem starším, ale bezpochyby zaujme i dospělé. Díky speciální technologii mohou knihy plně využívat i děti v předškolním věku, které ještě číst neumí. Samy si tak mohou „přečíst“ pohádku nebo se hravou formou naučit poznávat barvy, čísla, písmena či nejrůznější tvary. Kouzelné čtení - ilustrační video

Moje první barvy a tvary jsou námětem pro jednu z knih řady Kouzelného čtení, které je určeno pro použití s interaktivním perem. To není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt.

Kniha seznamuje děti se světem barev a jejich odstínů a učí je základní práci s nimi. Nabízí jim seznámení s tvary jako je třeba srdíčko nebo spirála a siluetami. Tímto světem je provází Sára s Tomem, pro děti je jsou tak nové obrázky a pojmy zábavnější a snadno si je zapamatují. Zábavné kvízy mohou děti zdolávat postupně, ve třech stupních obtížnosti.

Pomocí interaktivního pera si děti mohou aktivovat až 2100 zvuků a textů. Atlas byl namluven Michaelou Badinkovou a Janem Teplým mladším.

Kupte dětem interaktivní knihu!

Vhodné pro děti od 3 let Materiál: karton Rozměry: 23 x 27 x 1,5 cm

  • Kniha Kouzelného čtení -Moje první barvy a tvary.
  • Kniha Moje první barvy a tvary je interaktivní a mluvící kniha.
  • Seznámí děti s barvami a tvary ve světě kolem nás.
  • V knize je dětem například ukázáno, co vznikne smícháním jednotlivých barev.
  • Celou knihou provází sourozenci Sára a Tom.
  • Součástí knihy jsou dialogy a zvuky, které děti zaručeně zaujmou!
  • Své znalosti si děti můžou procvičit v zábavných kvízech, které jsou rozděleny do tří obtížností.
  • Obsahuje přes 2100 zvuků a textů.
  • Elektronická Albi tužka není součástí balení. K plné funkčnosti je potřeba.
  • Audio soubor ke knize ke stažení zde: https://www.kouzelnecteni.cz/stahnout-audio-soubor/
Sourozenci Sára a Tom provedou nejmenší děti světem barev a tvarů. Naučí děti nejen základní barvy, ale i odstíny. Ukáží dětem kromě základních tvarů, i složitější jako jsou spirála nebo srdíčko.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.