Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Vicks Symptomed forte citron 10 sáčků

Léky

Vicks Symptomed forte citron 10 sáčků

Hodnocení: 1x
  • 4

1. Co je Vicks SymptoMed Forte citrón a k čemu se používá Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Obsahuje dvě léčivé látky: paracetamol s účinkem proti bolesti (analgetikum) a horečce (antipyretikum). ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vicks Symptomed forte citron 10 sáčků koupíte i tady

Specifikace Vicks Symptomed forte citron 10 sáčků

Kategorie Léky
Výrobce TEVA
Nejnižší cena 111 Kč

K úlevě od akutních symptomů akutních zánětů horních dýchacích cest a chřipky včetně bolesti hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, rýmy a horečky. ... a dál?

Produkt Vicks Symptomed forte citron 10 sáčků

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Vicks Symptomed forte citron 10 sáčků - parametry

Název produktu: Vicks Symptomed forte citron 10 sáčků
Výrobce: TEVA
Minimální cena: 111 Kč
Maximální cena: 169 Kč
Ušetríte až: 58 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

1. Co je Vicks SymptoMed Forte citrón a k čemu se používá Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Obsahuje dvě léčivé látky: paracetamol s účinkem proti bolesti (analgetikum) a horečce (antipyretikum). fenylefrin (nosní dekongescens) redukující otok nosní sliznice a uvolňující ucpaný nos. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete používat přípravek Vicks SymptoMed Forte citrón Nepoužívejte přípravek Vicks SymptoMed Forte citrón, pokud: máte alergii na paracetamol, fenylefrin nebo na další složky přípravku (viz bod 6.). máte závažné onemocnění srdce. máte zvýšený krevní tlak (hypertenzi). máte závažné onemocnění jater. máte onemocnění ledvin nebo potíže s ledvinami. máte výrazně zvýšenou funkci štítné žlázy (hypertyreózu). máte glaukom s úzkým úhlem (zvýšený nitrooční tlak tzv.zelený zákal). současně užíváte inhibitory monoaminooxidázy – (iMAO), nebo jste je užíval/a v posledních dvou týdnech. užíváte další léky, které snižují otok sliznice dýchacích cest při nachlazení a chřipce.

Nepodávejte Vicks SymptoMed Forte citrón dětem a mladistvým do 15 let. Upozornění: Obsahuje paracetamol. Neužívejte jiné další léky s obsahem paracetamolu.

Ve všech případech podezření na předávkování ihned vyhledejte lékaře, i když se cítíte dobře, z důvodu rizika z prodlení a vážného poškození jater. Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete Vicks SymptoMed Forte citrón

užívat, pokud: máte poruchu funkce jater máte zvýšenou činnost štítné žlázy jste muž a máte zvětšenou prostatu, protože se u vás mohou zhoršit potíže s močením máte cukrovku, nebo poruchu oběhové soustavy (včetně Raynaudova syndromu) trpíte poruchou výživy (máte velmi nízkou tělesnou hmotnost) trpíte defektem glukózo - 6 - fosfát dehydrogenázy (genetická porucha) jste li těhotná nebo kojíte Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky

Než začnete užívat Vicks SymptoMed Forte citrón, informujte, prosím, svého lékaře nebo lékárníka, pokud užíváte: léky obsahující paracetamol nebo jiné léky na chřipku a nachlazení, nebo léky proti ucpanému nosu. Pokud tyto léky užíváte, neužívejte Vicks SymptoMed Forte citrón. inhibitory monoaminooxidázy (iMAO) používané při léčbě depresí nebo Parkinsonovy nemoci. Neužívejte Vicks SymptoMed Forte citrón, ani pokud jste užívali inhibitory MAO v posledních 14 dnech. tricyklická antidepresiva k léčbě deprese, jako amitriptylin nebo imipramin. léky na snížení vysokého krevního tlaku (antihypertenziva) včetně beta blokátorů, léky upravující srdeční činnost nebo abnormální srdeční rytmus (digoxin, lanoxin, digitoxin). léky tlumící pocity na zvracení nebo zvracení (jako metoklopramid nebo domperidon). léky snižující srážlivost krve (antikoagulancia) jako warfarin, nebo ostatní kumariny. léky snižující zvýšenou hladinu cholesterolu (jako cholestyramin). sedativa (barbituráty). přípravky obsahující kyselinu acetylsalicylovou. chloramfenikol (antibi


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.