Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Aescin-Teva 20 mg 90 tablet

Léky

Aescin-Teva 20 mg 90 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

PŘÍBALOVÁ INFORMACE:AESCIN-TEVAEnterosolventní tablety(escinum alfa)Držitel rozhodnutí o registraciTeva Pharmaceuticals CR, s.r.o., Praha, Česká republikaVýrobceTEVA Operations Poland Sp.Z o.o., Kutno, PolskoSloženíLéčivá látka:Escinum alfa 20 mg v jedné enterosolventní tabletě.Pomocné látky:monohydrát laktózy, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.71727
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Aescin-Teva 20 mg 90 tablet koupíte i tady

Specifikace Aescin-Teva 20 mg 90 tablet

Kategorie Léky
Výrobce TEVA
Nejnižší cena 119 Kč

Aescin-Teva se užívá k léčbě chronické žilní nedostatečnosti a přidružených příznaků jako jsou otoky dolních končetin, křečové žíly, bolesti nohou. Dále pak při pocitech tíhy dolních končetin, svědění, při pocitech napětí a křečí v oblasti lýtek. Tablety Aescin-Teva  jsou určeny pro dospělé. Dětem a dospívajícím do 18 let věku se nepodávají. Jak se přípravek Aescin-Teva užívá: Dospělí užívají zpočátku 3krát denně 2 enterosolventní tablety, při udržovací léčbě většinou pak 3krát denně 1 enterosolventní tabletu. » ... a dál?

Produkt Aescin-Teva 20 mg 90 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Aescin-Teva 20 mg 90 tablet - parametry

Název produktu: Aescin-Teva 20 mg 90 tablet
Výrobce: TEVA
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 184 Kč
Ušetríte až: 65 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE:AESCIN-TEVAEnterosolventní tablety(escinum alfa)Držitel rozhodnutí o registraciTeva Pharmaceuticals CR, s.r.o., Praha, Česká republikaVýrobceTEVA Operations Poland Sp.Z o.o., Kutno, PolskoSloženíLéčivá látka:Escinum alfa 20 mg v jedné enterosolventní tabletě.Pomocné látky:monohydrát laktózy, bramborový škrob, povidon, mastek, magnesium-stearát, polysorbát 80, disperse methakrylátového kopolymeru L 30%, sodná sůl karmelosy, oxid titaničitý (E 171), hlinitý lak oranžové žluti (E 110).Indikační skupinaVenofarmakum, antivarikózum.CharakteristikaEscin alfa působí proti otokům a zánětům. Normalizuje propustnost stěn vlásečnic, omezuje vznik pooperačních otoků, urychluje vstřebávání poúrazových podlitin a zmenšuje pravděpodobnost jejich vzniku po operacích a usnadňuje vyprazdňování křečových žil u pacientů s poruchami žil dolních končetin.IndikacePřípravek se užívá k léčení místních otoků a zánětů, především poúrazových a pooperačních, k léčbě a předcházení vzniku rozsáhlých pooperačních podlitin, k léčbě žilních onemocnění dolních končetin a zánětů šlachových pochev. Také se užívá k léčení bolestivých syndromů páteře s projevy útisku míšních nervových kořenů (poruchy „plotének“, ústřel, ischias, bolestivé napětí v šíji ).Přípravek mohou užívat děti od 3 let věku i dospělí.KontraindikacePřípravek nesmí být užíván při přecitlivělosti na některou z jeho složek, při těžších poruchách funkce ledvin, nemocnými s otoky, které vznikly v důsledku onemocnění srdce, ledvin nebo jater a dále v prvních třech měsících těhotenství.Od čtvrtého měsíce těhotenství a v období kojení může být přípravek užíván jen ze zvlášť závažných důvodů a na výslovné doporučení lékaře.Nežádoucí účinkyOjediněle se mohou vyskytovat nevolnost a zvracení, návaly horka, zrychlení srdeční frekvence a mírné svědění pokožky, případně alergické kožní reakce (vyrážky, svědění), snížení krevního tlaku. Tyto nežádoucí účinky bývají přechodné a obvykle samy vymizí. Přesto se při jejich případném výskytu nebo při výskytu jiných neobvyklých reakcí poraďte o dalším užívání přípravku s lékařem.InterakceÚčinky přípravku AESCIN-TEVA účinky jiných léků se mohou navzájem ovlivňovat. Váš lékař má být proto informován o všech lécích, které v současné době užíváte nebo které začnete užívat, a to na lékařský předpis i bez něj. Jestliže vám jiný lékař bude předepisovat nebo doporučovat nějaký další lék, informujte ho, že již užíváte přípravek AESCIN-TEVA. Než začnete současně s užíváním přípravku AESCIN-TEVA užívat nějaký volně prodejný lék, poraďte se se svým ošetřujícím lékařem.AESCIN-TEVA může zvýšit působení léků, které snižují srážlivost krve.AESCIN-TEVA může rovněž zesílit toxické působení některých léků (např. aminoglykosidových antibiotik) na ledviny.Dávkování a způsob použitíNeurčí-li lékař jinak, obvykle užívají -dospělí: zpočátku 3krát denně 2 enterosolventní tablety, při udržovací léčbě většinou postačí užívat 1 potahovaná tableta 3krát dennědětem od 3 let se podává 2-3krát denně


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.