Stoptussin kapky 50 ml
Stoptussin kapky 50 ml

Stoptussin kapky 50 ml

70% 1x
od 115 Kč
Přípravek tlumí dráždění ke kašli a mění skladbu průduškového hlenu a usnadňuje tak jeho vykašlávání Přípravek se používá k léčbě suchého, dráždivého a obtížně ztišitelného kašle při virových infekcích horních a dolních dýchacích cest, při zánětech horních cest dýchacích, při zánětu hltanu, hrtanu, průdušek a plic. Stoptussin lze podat i k utišení kašle před a po operaci. Na doporučení lékaře lze použít i u astmatu, tuberkulózy a zaprášení plic.…
mujlekarnik.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 56 Kč Skladem
115 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Stoptussin kapky 50 ml
Výrobce: TEVA
Minimální cena: 115 Kč
Maximální cena: 191 Kč
Ušetříte až: 76 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3,50 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
3.5
Forma přípravku: Kapky
Příznaky: Kašel a odkašlávání
Určení: Pro dospělé
Určení: Pro děti

Popis produktu

Přípravek tlumí dráždění ke kašli a mění skladbu průduškového hlenu a usnadňuje tak jeho vykašlávání Přípravek se používá k léčbě suchého, dráždivého a obtížně ztišitelného kašle při virových infekcích horních a dolních dýchacích cest, při zánětech horních cest dýchacích, při zánětu hltanu, hrtanu, průdušek a plic. Stoptussin lze podat i k utišení kašle před a po operaci. Na doporučení lékaře lze použít i u astmatu, tuberkulózy a zaprášení plic. Přípravek mohou používat dospělí, děti i mladiství. Stoptussin by neměl být užíván v prvních 3 měsících těhotenství. Pro užívání v dalším průběhu těhotenství a v období kojení musí být závažné důvody. Dávkování: Pokud lékař neurčí jinak, dávkuje se podle hmotnosti pacienta: hmotnost počet dávek na den počet kapek v jedné dávce do 7 kg 3-4 8 7-12 kg 3-4 9 12-20 kg 3 14 20-30 kg 3-4 14 30-40 kg 3-4 16 40-50 kg 3 25 50-70 kg 3 30 nad 70 kg 3 40 Maximální denní dávka guaifenesinu je pro děti do 2 let 300 mg/den (102 kapek), pro děti od 2 do 6 let 600 mg/den (204 kapek), od 6 do 12 let 1200 mg/den a pro dospělé a děti od 12 let 2400 mg/den. Pokud si zapomenete vzít svou dávku ve stanovenou dobu, užijte ji, jakmile si vzpomenete, a dále pak pokračujte při užívání přípravku ve svých pravidelných časových intervalech, avšak nikdy neužívejte dvě dávky současně. Dávka se odkape z lahvičky ve svislé poloze, dnem vzhůru, a to do vody, čaje nebo ovocné šťávy nebo se u velikosti balení 50 ml aplikuje pomocí dávkovací pipety, pokud je tato součástí balení (viz Návod k použití plastové dávkovací pipety). Minimální příjem tekutiny by měl být při každém podání kapek asi 100 ml. Užívá se po jídle. Složení: Butamirati dihydrogenocitras 4 mg, Guaifenesinum 100 mg v 1 ml. (1 ml = 34 kapek). Ethanol 96%, aroma alpských květin, čištěná voda, polysorbat 80, propylenglykol, tekutý lékořicový extrakt. Pokud nedojde k ústupu nebo zmírnění příznaků choroby do 3 dnů nebo se stav zhorší, popř. dojde-li k výskytu neobvyklých reakcí, vyhledejte lékaře Uchovávejte při teplotě do 25 °C, neuchovávat v chladu, chránit před mrazem. Uchovávat vnitřní obal v krabičce, aby byl přípravek chráněn před světlem. Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu. Přípravek musí být uchováván mimo dosah dětí.

STOPTUSSIN KAPKY

Stoptussin s účinnými látkami butamirati citras a guaifenesinum tlumí dráždění ke kašli, mění skladbu hlenu a usnadňuje jeho vykašlávání. Užívá se k léčbě suchého, dráždivého kašle při virových infekcích cest dýchacích, při zánětu hrtanu, průdušek a plic. 

Stoptussin je určen pro dospělé a děti od 6 měsíců věku. Není vhodný pro těhotné ženy v prvním trimestru těhotenství, při pokročilejším těhotenství je nutné konzultovat jeho podávání s lékařem. 

Přípravek může nepříznivě ovlivnit pozornost.  Stuptussin obsahuje 38 % obj. alkoholu.  Užívejte kapky po jídle. Dávkujte dle informace v příbalovém letáku.

Dávkování je závislé na hmotnosti osoby, od 8 do 40 kapek 3-4 krát de

Recenze

Celkové hodnocení

20
20% 1x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Vaše recenze

Vláďa, Jana

1 z 5
28.12.2017

ségra leží 14dní s chřipkou a kašlem..... já ležím týden, ségra užívá tento nesmysl, já ne. A kašleme oba naprosto stejně. Výrobce inkasuje, zákazník nic nezíská.

  • co nefunguje, to potřebuje reklamu
  • nulový účinek

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze