Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen Olfen gel 100 g

Pohybový aparát

Olfen gel 100 g

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Olfen gel obsahuje léčivou látku diklofenak. Patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky (NSAID). Olfen gel tlumí bolest a zánět, zmírňuje otoky. Olfen gel se používá k místní léčbě onemocnění pohybového aparátu, které má zánětlivý nebo degenerativní původ, tj. k odstranění ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.9
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Olfen gel 100 g koupíte i tady

Specifikace Olfen gel 100 g

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce TEVA
Nejnižší cena 124 Kč

Léčivý přípravek ve formě gelu se používá k úlevě při bolesti zad a k léčbě bolesti a zánětu svalů a kloubů u dospělých a dospívajících od 14 let například při: podvrtnutí, pohmoždění a tupém poranění - úrazy utrpěné při sportu poranění šlach, svalů a kloubů - vymknutí, natáhnutí (mohou jen dospělí od 18 let) bolesti zad (mohou jen dospělí od 18 let) Dávkování: Aplikujte malé množství přípravku v tenké vrstvě 3 - 4x denně na neporušenou pokožku s minimálním časovým odstupem 4 hodin. Po nanesení léčivého přípravku » ... a dál?

Produkt Olfen gel 100 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Olfen gel 100 g - parametry

Název produktu: Olfen gel 100 g
Výrobce: TEVA
Minimální cena: 124 Kč
Maximální cena: 190 Kč
Ušetríte až: 66 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Olfen gel obsahuje léčivou látku diklofenak. Patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky (NSAID). Olfen gel tlumí bolest a zánět, zmírňuje otoky. Olfen gel se používá k místní léčbě onemocnění pohybového aparátu, které má zánětlivý nebo degenerativní původ, tj. k odstranění bolesti a zánětu svalů a kloubů a je možné ho běžně použít u následujících stavů: Dospívající (od 14 let) krátkodobá lokální léčba akutních poranění jako je podvrtnutí, pohmoždění a tupá poranění (úrazy utrpěné při sportu). Dospělí (od 18 let) poranění měkkých tkání, poúrazové stavy: poranění šlach, svalů a kloubů, např. při vymknutí, natáhnutí a/nebo pohmoždění; bolest zad Po poradě s lékařem také u těchto stavů: lokalizované formy revmatizmu měkkých tkání např. u tenisového loktu; bolest při nezávažných artrózách periferních kloubů a kolen. Pokud lékař neurčí jinak, nanášejí obvykle dospělí a dospívající malé množství Olfen gelu v tenké vrstvě 3-4krát denně na neporušenou pokožku. Potřebné množství léčivého přípravku závisí na velikosti bolestivé nebo oteklé plochy. Obvykle dostačuje množství o velikosti třešně až vlašského ořechu. Mezi jednotlivými dávkami by měl být časový odstup alespoň 4 hodin. Po nanesení léčivého přípravku Olfen gel si umyjte ruce, pokud ošetřovaná místa nejsou právě na rukách. Olfen gel tlumí bolest a zánět, zmírňuje otoky. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Olfen, gel diclofenacum natricum Gel Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Olfen gel musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. −  Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. −  Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. −  Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. −  Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Co naleznete v této příbalové informaci  1. Olfen gel je rozšířeným a účinným prostředkem v boji proti artritickým obtížím. Používá se k léčbě lokálních příznaků zánětlivých a degenerativních kloubních onemocnění, využijeme ho ale i při zánětech šlach či po úrazech.

Olfen gel se díky své gelovité konzistenci dobře roztírá a na postižené místo se nanáší 3-4x denně v odstupu nejméně 4 hodin. Olfen gel můžeme volně zakoupit v lékárně a při dodržení pokynů v příbalovém letáku většinou může být používán i bez porady s lékařem. 1... Léčivý přípravek Olfen® gel se používá k tlumení bolesti zad, svalů a kloubů, dále k léčení zhmoždění, podvrtnutí a vymknutí kloubů. Olfen® gel obsahuje léčivou látku diklofenak. Diklofenak působí proti bolesti, tlumí zánět a má protirevmatické účinky. Olfen gel 100g od Teva na GigaLékárna.cz za


Přidat recenzi pro Olfen gel 100 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.