MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Homeopatika » Srovnání cen Poumon Histamine CH30 graule 4 g

Homeopatika

Poumon Histamine CH30 graule 4 g

Hodnocení: 3x
 • 3.33333

Poumon Histamine CH30 - homeopatika (4g ganule) obsahující sacharózu a monohydrát laktózy. Tyto léky jsou určeny k preorálnímu použití a po konzultaci s odborníkem nebo lékařem. V balení naleznete 4g granule, tj. cca 80 granulek. Před použitím je nutné přečíst si příbalový leták. Tyto léky bývají předepsány lékařem při různých onemocnění a v jiných dávkách. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 4.8419
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Poumon Histamine CH30 graule 4 g

Poumon Histamine CH30 graule 4 g v kostce

Průměrné hodnocení

3,3
 • 3.33333

Na základě 3 hodnocení

67 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Poumon Histamine CH30 graule 4 g

 • Když jsem potřebovala toto homeopatikum, perfektně zabralo. Funguje na každého, jen se musíte strefit.

 • Nevýhodou homeopatik je, že se člověk nemusí vždy strefit. Pak to má spíše špatný účinek(pokuď se nestrefí). Problémem je, že na každého funguje něco jiného. A další nevýhoda je, že jsou homeopatika drahá, ale nespotřebují se na pár použití všechny kuličky.

Čerstvá hodnocení Poumon Histamine CH30 graule 4 g

 • 5

Vendula, 6. dubna 2018

 • Když jsem potřebovala toto homeopatikum, perfektně zabralo. Funguje na každého, jen se musíte strefit.

 • Nevýhodou homeopatik je, že se člověk nemusí vždy strefit. Pak to má spíše špatný účinek(pokuď se nestrefí). Problémem je, že na každého funguje něco jiného. A další nevýhoda je, že jsou homeopatika drahá, ale nespotřebují se na pár použití všechny kuličky.

Doporučuji vyhledat odborníka přes homeopatii, ale i on se nemusí strefit.


Specifikace Poumon Histamine CH30 graule 4 g

Kategorie Homeopatika
Výrobce BOIRON
Nejnižší cena 73 Kč

Jednosložkový homeopatický přípravek stimulující obranné mechanismy organismu specificky podle konkrétních příznaků... ... a dál?

Produkt Poumon Histamine CH30 graule 4 g

Poumon Histamine CH30 graule 4 g - parametry

Název produktu: Poumon Histamine CH30 graule 4 g
Výrobce: BOIRON
Minimální cena: 73 Kč
Maximální cena: 95 Kč
Ušetríte až: 22 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.33 bodů z 5
Počet hodnocení: 3 x
Hodnocení:
 • 3.33333
Podrobný popis:

Jednosložkový homeopatický přípravek. HOMEOPATICKÝ PŘÍPRAVEK Obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.

Výdej pouze v lékárnách. K perorálnímu podání. U přípravku nebyl požadován důkaz účinnosti. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Používejte podle rady odborníka na homeopatii. Uchovávejte při teplotě do 25 ° C, v původním obalu. Jestliže příznaky při používání přípravku přetrvávají, poraďte se s lékařem. Ředění: Tento přípravek je volně prodejný v ředěních 5 CH, 9 CH, 15 CH a 30 CH. Ředění 200 CH je pouze na lékařský předpis. Balení: 4g granulí Držitel rozhodnutí o registraci a výrobce:

BOIRON, 20 rue de la Libération, 69110 Sainte-Foy-lès-Lyon, Francie. Většina monokomponentních homeopatik může být předepsána při několika odlišných onemocněních, v dávkování lišícím se podle charakteru nemoci, ale také podle konkrétního zdravotního stavu pacienta. Proto není možné uvést jednu přesnou indikaci a konkrétní dávkování u každého léku. S výběrem vhodného léku a volbou správného dávkování vám poradí odborník, lékař homeopat nebo lékárník.

Poumon Histamine CH30 je homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. Užívejte vždy podle rady odborníka na homeopatii. Balení obsahuje 4 g granulí (cca 80 granulek) určených pro podání ústy (perorální podání). Přípravek je volně prodejný bez lékařského předpisu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Jednosložkový homeopatický přípravek stimulující obranné mechanismy organismu specificky podle konkrétních příznaků onemocnění. Vhodný pro homeopatickou léčbu širokého spektra akutních i chronických onemocnění. Volně prodejný bez lékařského předpisu. Čtěte podrobně příbalový leták.

Homeopatický přípravek. Farmakoterapeutická skupina: Homeopatika (česká ATC skupina). Pozorně čtěte příbalovou informaci!

Poumon Histamine CH30 gra.4g od Boiron na www.GigaLekarna.cz za 84 Kč .

Léky/homeopatika/Boiron/monokompozitní


Zkušenosti s Poumon Histamine CH30 graule 4 g

Vendula, 6. dubna 2018


PRO:   Když jsem potřebovala toto homeopatikum, perfektně zabralo. Funguje na každého, jen se musíte strefit.
PROTI:   Nevýhodou homeopatik je, že se člověk nemusí vždy strefit. Pak to má spíše špatný účinek(pokuď se nestrefí). Problémem je, že na každého funguje něco jiného. A další nevýhoda je, že jsou homeopatika drahá, ale nespotřebují se na pár použití všechny kuličky.

Doporučuji vyhledat odborníka přes homeopatii, ale i on se nemusí strefit.
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Poumon Histamine CH30 graule 4 g

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.