MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Ostatní z kategorie léky » Srovnání cen Poumon Histamine CH30 graule 4 g

Ostatní z kategorie léky

Poumon Histamine CH30 graule 4 g

Hodnocení: 3x
 • 3.33333
EAN: 3352710595138

Poumon Histamine CH30 - homeopatika (4g ganule) obsahující sacharózu a monohydrát laktózy. Tyto léky jsou určeny k preorálnímu použití a po konzultaci s odborníkem nebo lékařem. V balení naleznete 4g granule, tj. cca 80 granulek. Před použitím je nutné přečíst si příbalový leták. Tyto léky bývají předepsány lékařem při různých onemocnění a v jiných dávkách. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 4.82106
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Poumon Histamine CH30 graule 4 g

Poumon Histamine CH30 graule 4 g v kostce

Průměrné hodnocení

3,3
 • 3.33333

Na základě 3 hodnocení

67 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Poumon Histamine CH30 graule 4 g

 • Když jsem potřebovala toto homeopatikum, perfektně zabralo. Funguje na každého, jen se musíte strefit.

 • Nevýhodou homeopatik je, že se člověk nemusí vždy strefit. Pak to má spíše špatný účinek(pokuď se nestrefí). Problémem je, že na každého funguje něco jiného. A další nevýhoda je, že jsou homeopatika drahá, ale nespotřebují se na pár použití všechny kuličky.

Čerstvá hodnocení Poumon Histamine CH30 graule 4 g

 • 5

Vendula, 6. dubna 2018

 • Když jsem potřebovala toto homeopatikum, perfektně zabralo. Funguje na každého, jen se musíte strefit.

 • Nevýhodou homeopatik je, že se člověk nemusí vždy strefit. Pak to má spíše špatný účinek(pokuď se nestrefí). Problémem je, že na každého funguje něco jiného. A další nevýhoda je, že jsou homeopatika drahá, ale nespotřebují se na pár použití všechny kuličky.

Doporučuji vyhledat odborníka přes homeopatii, ale i on se nemusí strefit.


Specifikace Poumon Histamine CH30 graule 4 g

Kategorie Ostatní z kategorie léky
Výrobce BOIRON
Nejnižší cena 77 Kč

Poumon Histamine CH30 gra.4g od Boiron na GigaLékárna.cz za 80 Kč . ... a dál?

Produkt Poumon Histamine CH30 graule 4 g

Poumon Histamine CH30 graule 4 g - parametry

Název produktu: Poumon Histamine CH30 graule 4 g
Výrobce: BOIRON
Minimální cena: 77 Kč
Maximální cena: 107 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.33 bodů z 5
Počet hodnocení: 3 x
Hodnocení:
 • 3.33333
Podrobný popis:

Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. S výběrem vhodného léku a volbou správného dávkování vám poradí odborník, lékař homeopat nebo lékárník. Homeopatické přípravky se používají k léčbě akutních stavů běžných onemocnění, ale pod dohledem lékaře také k léčbě chronických nemocí. Použití: Daný počet granulí se vsype do úst a nechá se zvolna rozpustit, např. pod jazykem, nezapíjí se. Lék se vstřebává do organismu ústní sliznicí, je proto žádoucí, aby v ústech v okamžiku užití nebyly přítomné některé aromatické látky (např. mentol, káva nebo tabák), které by mohly vstřebávání ovlivnit. U kojenců a malých dětí je možné granule rozpustit v malém množství vody (dodržujte doporučení odborníka, obecně však platí 10 granulí na 1 dcl kojenecké vody) a podávat dítěti po lžičkách v doporučených intervalech (1 dávka = 1 lžička). Každý den se připravuje stejným způsobem nový roztok. Více o homeopatii: Základem pro přípravu homeopatických léků jsou obvykle suroviny ...

Homeopatický přípravek. Vzhledem k charakteru monokomponentních homeopatik nenajdete v informacích k jednotlivým produktům oblast použití (indikace) ani dávkování daného léku. Většina monokomponentních homeopatik může být předepsána při několika odlišných onemocněních, v dávkování lišícím se podle charakteru nemoci, ale také podle konkrétního zdravotního stavu pacienta. Proto není možné uvést jednu přesnou indikaci a konkrétní dávkování u každého léku. Dodržujte proto vždy doporučení odborníka, který vám přípravek doporučil. Upozornění: Obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy. U přípravku nebyl požadován důkaz účinnosti. Jestliže příznaky při používání přípravku přetrvávají, poraďte se s lékařem. Pouze k perorálnímu podání (podání ústy).

Jednosložkový homeopatický přípravek stimulující obranné mechanismy organismu specificky podle konkrétních příznaků onemocnění. Vhodný pro homeopatickou léčbu širokého spektra akutních i chronických onemocnění. Volně prodejný bez lékařského předpisu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Poumon Histamine CH30 gra.4g od výrobce BOIRON za výhodnou cenu. Z internetové lékárny Dr. Mario.


Zkušenosti s Poumon Histamine CH30 graule 4 g

Vendula, 6. dubna 2018


PRO:   Když jsem potřebovala toto homeopatikum, perfektně zabralo. Funguje na každého, jen se musíte strefit.
PROTI:   Nevýhodou homeopatik je, že se člověk nemusí vždy strefit. Pak to má spíše špatný účinek(pokuď se nestrefí). Problémem je, že na každého funguje něco jiného. A další nevýhoda je, že jsou homeopatika drahá, ale nespotřebují se na pár použití všechny kuličky.

Doporučuji vyhledat odborníka přes homeopatii, ale i on se nemusí strefit.
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Poumon Histamine CH30 graule 4 g

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější výrobci:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.