Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Betadine mast 20 g

Léky

Betadine mast 20 g

Hodnocení: 19x
  • 3.73684

Přípravek se používá na popáleniny, řezné a tržné rány, odřeniny, vředová onemocnění kůže způsobená špatnou výživou tkáně (např. proleženiny, bércový vřed) výrobce Egis Pharmaceuticals Plc, Budapešť, Maďarsko ve spolupráci s firmou Mundipharma A.G. Basilej, Švýcarsko. držitel registračního rozhodnutí Egis ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Betadine mast 20 g koupíte i tady

Specifikace Betadine mast 20 g

Kategorie Léky
Výrobce Mundipharma
Nejnižší cena 78 Kč

Mast Betadine je antiseptický, desinfekční přípravek se širokým spektrem účinku proti bakteriím, virům, plísním a prvokům. ... a dál?

Produkt Betadine mast 20 g

Betadine mast 20 g - parametry

Název produktu: Betadine mast 20 g
Výrobce: Mundipharma
Minimální cena: 78 Kč
Maximální cena: 100 Kč
Ušetríte až: 22 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.74 bodů z 5
Počet hodnocení: 19 x
Hodnocení:
  • 3.73684
Podrobný popis:

Přípravek se používá na popáleniny, řezné a tržné rány, odřeniny, vředová onemocnění kůže způsobená špatnou výživou tkáně (např. proleženiny, bércový vřed) výrobce Egis Pharmaceuticals Plc, Budapešť, Maďarsko ve spolupráci s firmou Mundipharma A.G. Basilej, Švýcarsko. držitel registračního rozhodnutí Egis Pharmaceuticals Plc, Budapešť, Maďarsko. složení - (zpravidla) účinné látky Co obsahuje tento lék?

V 1 gramu masti je obsaženo 100 mg léčivé látky povidonum iodinatum (jodovaný povidon), což odpovídá 10 mg aktivního jodu. složení - pomocné látky Hydrogenuhličitan sodný, makrogol 400, makrogol 1000, makrogol 1500, makrogol 4000, čištěnou vodu. charakteristika Mast Betadine je antiseptický, desinfekční přípravek se širokým spektrem účinku proti bakteriím, virům, plísním a prvokům. indikace nebo použití (parafarm.) Přípravek se používá na popáleniny, řezné a tržné rány, odřeniny, vředová onemocnění kůže způsobená špatnou výživou tkáně (např. proleženiny, bércový vřed) a různá kožní onemocnění spojená s infekcí. kontraindikace Kdy se nemá používat mast Betadine

Než začnete používat tuto mast, zodpovězte si následující otázky.

- Vyskytla se u Vás někdy v minulosti závažná alergická kožní reakce (např. vyrážka, svědění) po použití jiné masti nebo přípravku obsahujícího jod nebo některou z výše uvedených složek přípravku?

- Trpíte nějakým onemocněním štítné žlázy?

- Máte zánět kůže provázený výsevem puchýřků (tzv. dermatitis herpetiformis Duhring)?

- Podstupujete zvláštní léčbu radioaktivním jodem? Bude Vám provedeno vyšetření za použití radioaktivního jodu?

- Jste těhotná, plánujete otěhotnění nebo kojíte?

Pokud odpovíte na některou z výše uvedených otázek "ano", pak mast Betadine na svou pokožku nenanášejte. V případě, že neznáte přesně svůj zdravotní stav nebo předchozí onemocnění, poraďte se se svým lékařem.

Pouze ze zvlášť závažných důvodů smí lékař předepsat přípravek (po zvážení poměru rizika a prospěchu) těhotným ženám od 4. měsíce těhotenství, kojícím ženám a dětem ve věku do 6 měsíců. specielní upozornění Upozornění před zahájením léčby

Informujte svého lékaře o tom, jestli:

- jste přecitlivělí na jod, makrogoly nebo jiné látky obsažené v přípravku;

- trpíte nějakým onemocněním štítné žlázy;

- máte kožní onemocnění provázené výsevem puchýřků (tzv. dermatitis herpetiformis Duhring);

- jste těhotná nebo kojíte.

Lékař může doporučit používání masti Betadine u dětí. Bez konzultace s lékařem však nepoužívejte tuto mast u předčasně narozených dětí, novorozenců nebo dětí ve věku do 6 měsíců.

Upozornění pro období léčby

Pokud se v průběhu léčby vyskytnou výše uvedené stavy nebo jakékoliv kožní nebo jiné neobvyklé reakce, informujte svého lékaře.

Jestliže v průběhu léčby nezaznamenáte zlepšení nebo dojde ke zhoršení stavu, vyhledejte neprodleně svého lékaře. Vezměte s sebou mast i tuto příbalovou informaci a ukažte je lékaři. nežádoucí účinky Během používání přípravku se může v ojedinělých případech vyskytnout podráždění kůže, jako je např. svědění ne


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.