Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Ichtoxyl mast 30 g

Léky

Ichtoxyl mast 30 g

Hodnocení: 16x
  • 4

Mast na infekční a hnisavá kožní onemocnění, infikovaná plísňová onemocnění, omrzliny a proleženiny. - Výdej léčivého přípravku není vázán na lékařský předpis. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ichtoxyl mast 30 g koupíte i tady

Specifikace Ichtoxyl mast 30 g

Kategorie Léky
Výrobce HERBACOS
Nejnižší cena 35 Kč

Ichtoxyl je mast pro zevní použití na kůži k léčbě infekčních a hnisavých kožních onemocnění, při drobných infikovaných poraněních a plísňových onemocněních, u omrzlin, proleženin, u počínajícího nežitu a při trudovině (akné). ... a dál?

Produkt Ichtoxyl mast 30 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Ichtoxyl mast 30 g - parametry

Název produktu: Ichtoxyl mast 30 g
Výrobce: HERBACOS
Minimální cena: 35 Kč
Maximální cena: 69 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 16 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Mast na infekční a hnisavá kožní onemocnění, infikovaná plísňová onemocnění, omrzliny a proleženiny. - Výdej léčivého přípravku není vázán na lékařský předpis. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Máte-li jakékoli další otázky, zeptejte se svého lékaře. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři. V této příbalové informaci najdete: Co je Ichtoxyl a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Ichtoxyl používat Jak se přípravek Ichtoxyl užívá Možné nežádoucí účinky Jak přípravek Ichtoxyl uchovávat Další informace 1. CO JE ICHTOXYL A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Co je Ichtoxyl? Ichtoxyl obsahuje léčivou látku ichthammolum 2.7 g ve 30 g masti. Ichtoxyl je mast pro zevní použití na kůži k léčbě infekčních a hnisavých kožních onemocnění, při drobných infikovaných poraněních a plísňových onemocněních, u omrzlin, proleženin, u počínajícího nežitu a při trudovině (akné). Ichtoxyl mast obsahuje jako hlavní účinnou látku léčebný dehet ichthamol. Ichthamol působí protisvědivě, protizánětlivě, snižuje tvorbu mazu (působí antiseboroicky), má mírný dezinfekční účinek, zvyšuje kožní prokrvení. Perboritan sodný, oxid vápenatý a síran hlinito-draselný působí mírně dezinfekčně, protisvědivě a mají mírný stahující účinek. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST NEŽ ZAČNETE POUŽÍVAT ICHTOXYL Přípravek Ichtoxyl se nesmí užívat: pokud jste přecitlivělý(á) na léčivou látku nebo některou z pomocných látek; při akutním dráždivém zánětu kůže při akutním ekzému na sliznice a do očí Zvláštní opatrnosti při užívání Ichtoxylu je zapotřebí Při použití Ichtoxylu na rozsáhlejší plochy poškozené kůže (při proleženinách apod.) se o způsobu používání Ichtoxylu a délce léčby poraďte s lékařem. Při náhodném požití přípravku dítětem může dojít k nevolnosti a zvracení. V této situaci je vhodné zvracení podpořit nebo vyvolat a vyhledat lékaře. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Účinek Ichtoxyl masti a účinky jiných současně používaných léků se mohou navzájem ovlivňovat. Jestliže Vám lékař bude předepisovat nějaký jiný lék, informujte ho, že již používáte Ichtoxyl. Ichtoxyl mast se nesnáší s řadou látek, např. s jodem. Účinná látka ichthamol může zvýšit účinnost některých kožních léků, např. přípravků s obsahem kortikosteroidních hormonů, chloramfenikolu a heparinu. Proto není vhodné nanášet na stejné místo současně s Ichtoxylem jiné přípravky pro místní použití. Z těchto důvodů nepoužívejte bez porady s lékařem pro své onemocnění současně s touto mastí jiné léky pro místní používání. Užívání přípravku Ichtoxyl s jídlem a pitím Použití léku Ichtoxyl není vázáno na jídlo a nápoje. Účinek místního podání přípravku Ichtoxyl není jídlem ani nápoji ovlivněn. Těhotenství a kojení Poraďte se


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.