Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen KINEDRYL 10 Tablet

Léky na dutiny ústní a trávení

KINEDRYL 10 Tablet

Hodnocení: 27x
  • 3.77778

Přípravek Kinedryl se používá bez doporučení lékaře k předcházení a léčbě nevolnosti a zvracení při cestování dopravními prostředky (auto, vlak, letadlo, loď). - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Kinedryl tablety (moxastini teoclas, coffeinum anhydricum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? KINEDRYL 10 Tablet koupíte i tady

Specifikace KINEDRYL 10 Tablet

Kategorie Léky na dutiny ústní a trávení
Výrobce NOVENTIS
Nejnižší cena 75 Kč

Přípravek Kinedryl se používá bez doporučení lékaře k předcházení a léčbě nevolnosti a zvracení při cestování dopravními prostředky (auto, vlak, letadlo, loď). ... a dál?

Produkt KINEDRYL 10 Tablet

KINEDRYL 10 Tablet - parametry

Název produktu: KINEDRYL 10 Tablet
Výrobce: NOVENTIS
Minimální cena: 75 Kč
Maximální cena: 95 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.78 bodů z 5
Počet hodnocení: 27 x
Hodnocení:
  • 3.77778
Podrobný popis:

Přípravek Kinedryl se používá bez doporučení lékaře k předcházení a léčbě nevolnosti a zvracení při cestování dopravními prostředky (auto, vlak, letadlo, loď). - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Kinedryl tablety (moxastini teoclas, coffeinum anhydricum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Kinedryl musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je přípravek Kinedryl a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Kinedryl používat 3. Jak se přípravek Kinedryl užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek Kinedryl uchovávat 6. Další informace 1. CO JE PŘÍPRAVEK KINEDRYL A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek Kinedryl se používá bez doporučení lékaře k předcházení a léčbě nevolnosti a zvracení při cestování dopravními prostředky (auto, vlak, letadlo, loď). Na doporučení lékaře lze přípravek použít také při nevolnostech a závratích nejrůznějšího původu (při Meniérově nemoci). Používá se také při léčbě nevolnosti způsobené poruchou vestibulárního aparátu. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK KINEDRYL POUŽÍVAT Nepoužívejte přípravek Kinedryl - jestliže jste přecitlivělý/á na moxastin teoklát nebo kofein nebo na kteroukoli další složku přípravku Kinedryl - jestliže máte zelený zákal (glaukom) - jestliže máte zvětšenou prostatu - jestliže máte závažné onemocnění žaludku a střev - v případě, že se léčíte inhibitory monoaminooxidázy nebo v období 14 dnů po ukončení léčby - v případě akutní otravy alkoholem nebo léky tlumícími centrální nervovou soustavu (léky na spaní a uklidnění) - v případech, kde je nežádoucí ospalost - nepodávejte dětem mladším než 2 roky - během užívání přípravku Kinedryl je třeba vyvarovat se pití alkoholických nápojů Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Kinedryl je zapotřebí - jestliže máte závažné onemocnění srdce a krevního oběhu - jestliže trpíte zvýšenou funkcí štítné žlázy - jestliže máte chronické onemocnění plic - jestliže trpíte poruchou ledvinových funkcí - jestliže máte epilepsii Ve všech těchto případech můžete přípravek Kinedryl používat pouze se souhlasem lékaře. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Některé jiné léky mohou ovlivnit účinek přípravku


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.