Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen ESPUMISAN 40 mg 100 Tobolek

Léky na dutiny ústní a trávení

ESPUMISAN 40 mg 100 Tobolek

Hodnocení: 17x
  • 3.82353

Všechny obtíže spojené s nadměrným hromaděním plynů v zažívacím traktu Skupina HVLP, Digestiva, adsorbentia, acida výrobce Berlin-Chemie AG (Menarini Group), Glienicker Weg 125, 12489 Berlín, SRN. držitel registračního rozhodnutí Berlin-Chemie AG (Menarini Group), Glienicker Weg 125, 12489 Berlín, SRN. složení - ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? ESPUMISAN 40 mg 100 Tobolek koupíte i tady

Specifikace ESPUMISAN 40 mg 100 Tobolek

Kategorie Léky na dutiny ústní a trávení
Výrobce BERLIN-CHEMIE
Nejnižší cena 130 Kč

Espumisan je vhodný u obtíží spojených s nadměrným hromaděním plynů v zažívacím traktu, jako je zvýšený odchod střevních plynů konečníkem, nadýmání, pocit tlaku a plnosti v nadbřišku, nadměrným polykáním vzduchu. ... a dál?

Produkt ESPUMISAN 40 mg 100 Tobolek

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


ESPUMISAN 40 mg 100 Tobolek - parametry

Název produktu: ESPUMISAN 40 mg 100 Tobolek
Výrobce: BERLIN-CHEMIE
Minimální cena: 130 Kč
Maximální cena: 180 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.82 bodů z 5
Počet hodnocení: 17 x
Hodnocení:
  • 3.82353
Podrobný popis:

Všechny obtíže spojené s nadměrným hromaděním plynů v zažívacím traktu Skupina HVLP, Digestiva, adsorbentia, acida výrobce Berlin-Chemie AG (Menarini Group), Glienicker Weg 125, 12489 Berlín, SRN. držitel registračního rozhodnutí Berlin-Chemie AG (Menarini Group), Glienicker Weg 125, 12489 Berlín, SRN. složení - (zpravidla) účinné látky Simethiconum 40 mg v 1 měkké tobolce. složení - pomocné látky Želatina, glycerol 85%, methylparaben, chinolinová žluť, oranžová žluť. indikační skupina Protipěnivý prostředek, deflatulens. indikace nebo použití (parafarm.) Všechny obtíže spojené s nadměrným hromaděním plynů v zažívacím traktu, jako je zvýšený odchod střevních plynů konečníkem, nadýmání, pocit tlaku a plnosti v nadbřišku, nadměrným polykáním vzduchu a srdeční potíže vyvolané tlakem břicha v důsledku velkého nahromadění plynů v žaludku a střevech.

Espumisan se používá také k přípravě na zobrazovací vyšetření (rentgenologická, ultrazvukem, atd.) v oblasti dutiny břišní. kontraindikace Přípravek nesmí používat pacienti přecitlivělí na některou ze složek přípravku. specielní upozornění Espumisan neobsahuje cukr a je proto vhodný pro diabetiky a pacienty s poruchami výživy. nežádoucí účinky Nežádoucí účinky nebyly dodnes při užívání přípravku Espumisan pozorovány (viz. také Upozornění). interakce Interakce s jinými léky nejsou dosud známy. těhotenství a laktace Nejsou žádné důvody pro omezení užívání přípravku v těhotenství a po dobu kojení. dávkování Při zažívacích obtížích vyvolaných hromaděním střevních plynů v zažívacím traktu:

Pokud neurčí lékař jinak, užívají obvykle dospělí, mladiství a děti starší 6 let 2 tobolky přípravku Espumisan 3-4krát denně.

Délka léčby závisí na průběhu obtíží.

Espumisan může být v případě potřeby užíván po delší časové období.

Příprava k zobrazovacím vyšetřením (rentgenologickým, ultrazvukem):

2 tobolky 3krát denně den před prováděním vyšetření a 2 tobolky ráno v den plánovaného vyšetření. způsob použití Tobolky se užívají během jídla nebo po jídle, podle potřeby také na noc. upozornění (příbalový leták) Pokud se zažívací obtíže vyskytnou opakovaně nebo přetrvávají, vyhledejte lékaře.

Vysoké dávky glycerolu mohou vyvolat bolest hlavy, zažívací obtíže (podráždění žaludku) a průjem.

1 tobolka přípravku Espumisan obsahuje 9,67 mg glycerolu.

Při užívání přípravku by se mohla objevit kopřivka, a to vzhledem k obsahu methylparabenu. Vyskytnout se mohou také opožděné alergické reakce jako kontaktní dermatitida. Ve vzácných případech se bezprostředně po podání vyskytuje kopřivka a bronchospazmus (zúžení průdušek).

Upozornění

Přípravek obsahuje barvivo oranžovou žluť (sunset yellow FCF - E110). Toto barvivo může u extrémně citlivých jedinců vyvolat alergické reakce včetně astmatu. Alergie se vyskytuje častěji u pacientů, kteří jsou přecitlivělí na kyselinu acetylosalicylovou.

Espumisan neovlivňuje reakční dobu. Po jeho podání není ovlivněna schopnost řídit motorová vozidla ani obsluhovat stroje. uchovávání (příbalový leták) Uchov


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.