MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Homeopatika » Srovnání cen HEKLA LAVA CH9 granule 4 g

Homeopatika

HEKLA LAVA CH9 granule 4 g

Hodnocení: 29x
  • 3.68966

Získejte přírodní léčivý účinek z toho nejlepšího zdroje. Jednosložkové homeopatikum HEKLA LAVA CH9 granule 4 g pochází z osvědčené produkce francouzské značky Boiron. Pomůže při mnoha různých onemocněních. Dávkování léku závisí na konkrétních příznacích. Granulky jsou určeny pro perorální podávání. Nechte je zvolna rozpouštět v ústech. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.8019

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen HEKLA LAVA CH9 granule 4 g

Specifikace HEKLA LAVA CH9 granule 4 g

Kategorie Homeopatika
Výrobce BOIRON
Nejnižší cena 72 Kč

Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. S výběrem vhodného léku a volbou správného dávkování vám poradí odborník, lékař homeopat nebo lékárník. Homeopatické přípravky se používají k léčbě akutních stavů běžných onemocnění, ale pod dohledem lékaře také k léčbě chronických nemocí. Použití: Daný počet granulí se vsype do úst a nechá se zvolna rozpustit, např. pod jazykem, nezapíjí se. Lék se vstřebává do organismu ústní sliznicí, je proto žádoucí, aby v ústech v okamžiku užití nebyly » ... a dál?

Produkt HEKLA LAVA CH9 granule 4 g

HEKLA LAVA CH9 granule 4 g - parametry

Název produktu: HEKLA LAVA CH9 granule 4 g
Výrobce: BOIRON
Minimální cena: 72 Kč
Maximální cena: 95 Kč
Ušetríte až: 23 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.69 bodů z 5
Počet hodnocení: 29 x
Hodnocení:
  • 3.68966
Podrobný popis:

Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. S výběrem vhodného léku a volbou správného dávkování vám poradí odborník, lékař homeopat nebo lékárník. Homeopatické přípravky se používají k léčbě akutních stavů běžných onemocnění, ale pod dohledem lékaře také k léčbě chronických nemocí. Použití: Daný počet granulí se vsype do úst a nechá se zvolna rozpustit, např. pod jazykem, nezapíjí se. Lék se vstřebává do organismu ústní sliznicí, je proto žádoucí, aby v ústech v okamžiku užití nebyly přítomné některé aromatické látky (např. mentol, káva nebo tabák), které by mohly vstřebávání ovlivnit. U kojenců a malých dětí je možné granule rozpustit v malém množství vody (dodržujte doporučení odborníka, obecně však platí 10 granulí na 1 dcl kojenecké vody) a podávat dítěti po lžičkách v doporučených intervalech (1 dávka = 1 lžička). Každý den se připravuje stejným způsobem nový roztok. Více o homeopatii: Základem pro přípravu homeopatických léků jsou obvykle suroviny ...

HEKLA LAVA 9CH: Homeopatický přípravek. Vzhledem k charakteru monokomponentních homeopatik nenajdete v informacích k jednotlivým produktům oblast použití (indikace) ani dávkování daného léku. Většina monokomponentních homeopatik může být předepsána při několika odlišných onemocněních, v dávkování lišícím se podle charakteru nemoci, ale také podle konkrétního zdravotního stavu pacienta. Proto není možné uvést jednu přesnou indikaci a konkrétní dávkování u každého léku. Dodržujte proto vždy doporučení odborníka, který vám přípravek doporučil. Upozornění: Obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy. U přípravku nebyl požadován důkaz účinnosti. Jestliže příznaky při používání přípravku přetrvávají, poraďte se s lékařem. Pouze k perorálnímu podání (podání ústy).

Jednosložkový homeopatický přípravek stimulující obranné mechanismy organismu specificky podle konkrétních příznaků...

Homeopatický přípravek. Užívejte dle rady odborníka - homeopata.

Hekla Lava CH9 gra.4g od výrobce BOIRON za výhodnou cenu. Z internetové lékárny Dr. Mario.


Přidat recenzi pro HEKLA LAVA CH9 granule 4 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.