Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen BROMHEXIN 8 KM kapky 50 ml

Léky

BROMHEXIN 8 KM kapky 50 ml

Hodnocení: 1x
  • 3.5

1. CO JE BROMHEXIN 8 KM KAPKY A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Bromhexin 8 KM kapky je léčivý přípravek ke zkapalňování a rozpouštění hlenu při onemocněních dýchacích cest s hustým hlenem. K užití také při akutních a chronických onemocnění průdušek a plic, spojených s tvorbou vazkých hlenů. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.49118
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? BROMHEXIN 8 KM kapky 50 ml koupíte i tady

Specifikace BROMHEXIN 8 KM kapky 50 ml

Kategorie Léky
Výrobce KREWEL MEUSELBACH
Nejnižší cena 69 Kč

Bromhexin 8 KM kapky se používá ke zkapalňování a rozpouštění hlenu při onemocnění dýchacích cest s tvorbou hustého hlenu. Přípravek Bromhexin 8 KM kapky se užívá při akutních onemocněních průdušek a plic, která doprovází tvorba vazkých hlenů a vlhký kašel. Kapky Bromhexin 8 KM jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let. Jak se přípravek Bromhexin 8 KM kapky užívá: Dospělí a dospívající od 14 let užívají 3x denně 23-46 kapek. Dospívající ve věku 12-14 let a pacienti s váhou pod 50 kg užívají 3x denně 23 » ... a dál?

Produkt BROMHEXIN 8 KM kapky 50 ml

BROMHEXIN 8 KM kapky 50 ml - parametry

Název produktu: BROMHEXIN 8 KM kapky 50 ml
Výrobce: KREWEL MEUSELBACH
Minimální cena: 69 Kč
Maximální cena: 96 Kč
Ušetríte až: 27 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

1. CO JE BROMHEXIN 8 KM KAPKY A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Bromhexin 8 KM kapky je léčivý přípravek ke zkapalňování a rozpouštění hlenu při onemocněních dýchacích cest s hustým hlenem. K užití také při akutních a chronických onemocnění průdušek a plic, spojených s tvorbou vazkých hlenů. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE BROMHEXIN 8 KM KAPKY UŽÍVAT Neužívejte při přecitlivělosti na bromhexin, který je léčivou látkou léčivého přípravku  Bromhexin 8 KM kapky nebo na ostatní látky obsažené v přípravku. Bromhexin 8 KM kapky může ovlivnit, zesílit nebo zeslabit účinek jiných současně užívaných léků. Požití většího množství přípravku může zvláště u malých dětí vést k otravě alkoholem, a tím dojít i k ohrožení života. Celé balení 20ml, 30ml, 50ml a 100ml Bromhexin 8 KM kapky obsahuje 6,6g; 9,9g; 16,5g a 33g alkoholu! Z důvodu obsahu alkoholu by Bromhexin 8 KM kapk Přípravek zkapalňuje a rozpouští hlen při onemocněních dýchacích cest, zejména s dlouhodobě přetrvávající tvorbou hustého hlenu. Užívá se také při akutních a chronických onemocnění průdušek a plic, spojených s tvorbou vazkých hlenů. Dávkování a způsob užití: Dospělí a mladiství nad 14 let užívají 3x denně 23-46 kapek. Mladiství 12-14 let a pacienti s hmotností pod 50 kg užívají 3x denně 23 kapek. Složení: Léčivou látkou je Bromhexini hydrochloridum 8 mg v 1 ml roztoku. Pomocnými látkami jsou menthol, fenyklová silice, anýzová silice, silice máty peprné, tymiánová silice, blahovičníková silice, sacharóza, polysorbát 80, dihydrogenfosforečnan draselný, hydrogenfosforečnan sodný, ethanol, kyselina chlorovodíková 35%, čištěná voda. Kontraindikace: Přípravek nesmí být podáván dětem do 12 let. Balení: 50 ml Kapky na produktivní kašel, bez alkoholu a cukru Bromhexin 8 KM kapky

(Bromhexini hydrochloridum)

perorální kapky, roztok

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.

Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.

Máte-li jakékoli další otázky, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka.

Tento přípravek je určen Vám. Nedávejte jej žádné další osobě.

Pokud se kterýkoli z nežádoucích BROMHEXIN 8 KM   Kapky na léčbu vlhkého kašle usnadňující vykašlávání, při akutních a chronických průduškových a plicních onemocněních s poruchami tvorby, transportu a vylučování hlenů.  Užívání: 3krát denně 23 kapek užívají děti ve věku 12-14 let, starší pak 23-46 kapek.  Kapky obsahují alkohol a sacharózu. Balení: 50 ml.  Bromhexin 8KM 50ml od Krewel Mauselbach na www.GigaLekarna.cz za 72 Kč .


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.