Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zuzana Houdková: Sluchové postižení u dětí - Komplexní péče

Učebnice/Odborná literatura

Zuzana Houdková: Sluchové postižení u dětí - Komplexní péče

Hodnocení: 1x
  • 4

Sluchové postižení u dětí - Komplexní péče - Zuzana Houdková. V České republice, navzdory postupnému zavádění screeningu sluchových vad u dětí, stále dochází k pozdní diagnostice sluchové vady. V dnešní době je již uznáván význam včasné diagnostiky a rovněž je respektován fakt četných sociálních a zdravotních dopadů ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zuzana Houdková: Sluchové postižení u dětí - Komplexní péče koupíte i tady

Specifikace Zuzana Houdková: Sluchové postižení u dětí - Komplexní péče

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 112 Kč

V České republice, navzdory postupnému zavádění screeningu sluchových vad u dětí, stále dochází k pozdní diagnostice sluchové vady. V dnešní době je již uznáván význam včasné diagnostiky a rovněž je respektován fakt četných sociálních a zdravotních dopadů při jejím zanedbání. Tato publikace je zaměřena na problematiku komplexní péče o děti raného a předškolního věku se sluchovým postižením, zejména pak na zmapování této péče z hlediska potřeb dětí a jejich rodičů. Je určena zejména rodičům dětí se sluchovým » ... a dál?

Produkt Zuzana Houdková: Sluchové postižení u dětí - Komplexní péče

Zuzana Houdková: Sluchové postižení u dětí - Komplexní péče - parametry

Název produktu: Zuzana Houdková: Sluchové postižení u dětí - Komplexní péče
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 112 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 87 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sluchové postižení u dětí - Komplexní péče - Zuzana Houdková. V České republice, navzdory postupnému zavádění screeningu sluchových vad u dětí, stále dochází k pozdní diagnostice sluchové vady. V dnešní době je již uznáván význam včasné diagnostiky a rovněž je respektován fakt četných sociálních a zdravotních dopadů při jejím zanedbání. Tato publikace je zaměřena na problematiku komplexní péče o děti raného a předškolního věku se sluchovým postižením, zejména pak na zmapování této péče z hlediska potřeb dětí a jejich rodičů. Je určena zejména rodičům dětí se sluchovým postižením, ale i odborníkům a všem, kteří chtějí nahlédnout na problematiku rané péče z perspektivy rodičů dětí se sluchovým postižením. Sluchové postižení u dětí - Komplexní péče - Zuzana Houdková od nakladatelství Triton v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Mordimer Madderdin je licencovaným inkvizitorem Jeho Excelence biskupa. Neúprosný a neúplatný pronásledovatel kacířů a čarodějů, Služebník Boží, Kladivo na čarodějnice a Meč v rukou andělů v krutém světě, kde Kristus sestoupil z kříže, aby přinesl zkázu svým nepřátelům. Střezte se a děste se, muž ryzí víry a horoucího srdce přichází...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.