Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Přípravky proti řasám v jezírku » Srovnání cen Vodnář sada pro malá jezírka

Přípravky proti řasám v jezírku

Vodnář sada pro malá jezírka

Hodnocení: 1x
  • 4

Regulujte výskyt řas a zajistěte dostatek kyslíku pro ryby. Sada vodnář pro vaše jezírko zajistí průzračnou čistotu a zdravý ekosystém. Bio2 fix v případě deficitu kyslíku rybám pomůže tím, že okysličí vodu. Také rozloží organické nečistoty. NA ŘASY usmrtí živé části nadbytečných řas. Slouží coby akutní zákrok i dlouhodobá prevence proti vláknité i jednobuněčné řase. Baenzy v jezírku nastolí a udrží biologickou rovnováhu a pomůže rozložit odumřelé řasy po aplikaci přípravku NA ŘASY. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vodnář sada pro malá jezírka koupíte i tady

Specifikace Vodnář sada pro malá jezírka

Kategorie Přípravky proti řasám v jezírku
Výrobce Vodnář
Nejnižší cena 2 333 Kč

V každém ekosystému musí být nastolena rovnováha pro správné zachování všech pochodů a funkcí. Touto sadou docílíte toho, že Vaše jezírko bude po celou sezónu průzračně čisté. Sada obsahuje: 6x BIO2 fix 6x BAENZY 5-10m3 6x NA ŘASY SYSTÉM 4m3   Bio2 fix je přípravek k mechanickému odstranění řas, prokysličení vody, podpory rozkladu organických nečistot a sedimentu. Slouží razantně proti vláknité řase. Pomáhá prokysličit vodu a je první pomocí při deficitu » ... a dál?

Produkt Vodnář sada pro malá jezírka

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Vodnář sada pro malá jezírka - parametry

Název produktu: Vodnář sada pro malá jezírka
Výrobce: Vodnář
Minimální cena: 2 333 Kč
Maximální cena: 2 382 Kč
Ušetríte až: 49 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

VODNÁŘ sada pro malá jezírka (18 dóz) 101-00-036 V každém ekosystému musí být nastolena rovnováha pro správné zachování všech pochodů a funkcí. Touto sadou docílíte toho, že Vaše jezírko bude po celou sezónu průzračně čisté. Sada obsahuje:

6x BIO2 fix

6x BAENZY 5-10m3

6x NA ŘASY SYSTÉM 4m3 Bio2 fix je přípravek k mechanickému odstranění řas, prokysličení vody, podpory rozkladu organických nečistot a sedimentu. Slouží razantně proti vláknité řase. Pomáhá prokysličit vodu a je první pomocí při deficitu kyslíku u ryb. Řasy jsou přirozenou součástí vodního ekosystému, vyskytují se i v čisté vodě. Při nadměrnému růstu a rychlém bujení snižují estetickou hodnotu jezírka nebo rybníčku a někdy mohou být i zdrojem nepříjemného zápachu. Návod k použití:

Přípravek před použitím nemíchejte s vodou, rozhoďte ho přímo po ploše jezírka nebo rybníčku (40g na m2) na místo s výskytem vláknitých řas či jiných nečistot. Pozor!!! Pokud má voda ve vašem jezírku nebo rybníčku pH nad 8,5, snižte nejprve pH pomocí přípravku pH minus a poté aplikujte Bio2 fix. Pokud je voda velmi měkká, tak před aplikací zvyšte její tvrdost. Přípravek může přechodně zvýšit pH, ale pokud je hodnota před aplikací v pořádku, tak se brzy vrátí do normálu. Balení: 90g Baenzy působí jako prevence a udržuje biologickou rovnováhu v jezírku. Bakterie se uchytí na vhodném místě v jezírku a vytvoří kolonie, které vodu čistí od organického zatížení sloučenin dusíku. Rovněž pomáhá rozložit odumřelé řasy po aplikaci algicidního přípravku NA ŘASY - systém. Návod k použití:

Baenzy rozmíchejte v nádobě s vodou z jezírka a aplikujte po celé ploše. Balení je určeno pro jezírko o objemu 5-10m3. Jedná se o dávku na jeden měsíc. Aplikujte do vody teplejší 12°C. Složení:

Enzymy a vybrané druhy několika desítek užitečných bakterií. Bakterie produkující správné enzymy pomáhají v přírodě rozkladu organického materiálu, jenž by mohl zahnívat a produkovat nebezpečné látky, které negativně ovlivňují život v jezírku. Udržuje jezírko a všechny jeho obyvatele ve zdravé kondici. Na řasy systém pro jezírko 4m3. Jedná se o sypký algicidní přípravek, sloužící k dlouhodobé prevenci i razantnímu zákroku proti vláknité řase i jednobuněčné řase. Návod k použití:

Přípravek rozmíchejte v nádobě s vodou z jezírka a rovnoměrně rozlijte po celé ploše, hlavně na místa nejvíce zasažená řasou. Dodržujte přesné dávkování. Zajistěte dostatečné prokysličení vody v jezírku pro rybí obyvatele. Vedlejší účinky:

Ve velmi vzácných případech při vyšších dávkách mohou být poškozeny senzibilní druhy leknínů, zpravidla však dochází k rychlému zotavení. Tip:

Vláknité řasy je dobré mechanicky odstranit, jelikož při rozkladu odebírají z vody kyslík. Při zásahu proti vláknité řase doporučujeme následný postup. Nejprve použít přípravek Bio2 fix, který pomůže řasu mechanicky dopravit na hladinu, odkud ji můžeme sebrat za pomocí síťky či skimmeru. Následující den aplikovat NA ŘASY - systém, jenž usmrtí zbylé živé části řas, které nebyly odstraněny.

Po tý


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.