Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Přípravky proti řasám v jezírku » Srovnání cen Vodnář BAENZY sezóna 1 kg

Přípravky proti řasám v jezírku

Vodnář BAENZY sezóna 1 kg

Hodnocení: 3x
  • 3.66667

Kvalitní biologický přípravek, který vám pomůže zachovat vaše jezírko průzračně čisté a a biologicky vyrovnané. Účinně vás zbaví nadměrného množství organických látek a bakterií, působí také jako prevence růstu řas a sinic. Aplikace je velmi jednoduchá, přípravek stačí rozmíchat v nádobě s vodou z jezera a poté aplikovat po celé ploše. Jedno balení je pro jezírka o objemu 50 m3 vody. Unikátní a vysoce účinná péče pro zdravou rovnováhu a čistotu vašeho jezírka. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vodnář BAENZY sezóna 1 kg koupíte i tady

Specifikace Vodnář BAENZY sezóna 1 kg

Kategorie Přípravky proti řasám v jezírku
Výrobce Vodnář
Nejnižší cena 354 Kč

Biologický přípravek pro odbourání nadměrného množství organických látek a prevence růstu řas a sinic. Bakterie se zachytí na vhodných místech (filtr, kačírek, rostliny a jejich odumřelé části, dno atd.), kde se rozmnoží. Díky svému množství a růstu spotřebovávají organický materiál, který mohl sloužit k výživě a růstu řas. Baenzy Sezóna působí jako prevence a udržuje zdravou biologickou rovnováhu v jezírku, rovněž pomáhá rozložit odumřelé řasy po aplikaci » ... a dál?

Produkt Vodnář BAENZY sezóna 1 kg

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Vodnář BAENZY sezóna 1 kg - parametry

Název produktu: Vodnář BAENZY sezóna 1 kg
Výrobce: Vodnář
Minimální cena: 354 Kč
Maximální cena: 431 Kč
Ušetríte až: 77 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.67 bodů z 5
Počet hodnocení: 3 x
Hodnocení:
  • 3.66667
Podrobný popis:

VODNÁŘ Baenzy sezóna do jezírka, 1kg 101-00-002 BAENZY přípravky obsahující bakterie a enzymy pro nastavení biorovnováhy. Bakterie se zachytí na vhodných místech v jezírku, kde se rozmnoží. Díky svému množení a růstu spotřebovávají organický materiál, který mohl sloužit k výživě a růstu řas. Je biologický přípravek pro odbourání nadměrného množství organických látek a prevence růstu řasa sinic. Bakterie se zachytí na vhodných místech (filtr, kačírek atd., kde se rozmnoží a spotřebovávají organický materiál. Díky svému množství a růstu spotřebovávají organický materiál, který mohl sloužit k výživě a růstu řas. Balení na 50m3. Baenzy Sezóna působí jako prevence a udržuje zdravou biologickou rovnováhu v jezírku, rovněž pomáhá rozložit odumřelé řasy po aplikaci algicidního přípravku Na řasy - SYSTÉM. Použití: Baenzy Sezóna rozmíchejte v nádobě s vodou z jezera a aplikujte po celé ploše. Balení je určeno na jezírko o objemu 50 m3 vody. ilustrační fotoBiologický přípravek pro odbourání nadměrného množství organických látek a prevence růstu řas a sinic. Bakterie se zachytí na vhodných místech (filtr, kačírek atd.), kde se rozmnoží a spotřebovávají organický materiál. Balení na 50m3. Klíč k rychlému vyřešení problémů: Problém: Zelená vodMožná příčina: Vysoký obsah živin-nárůst jednobuněčných řas a sinic. AŘešení: Aplikace Na řasy-systém ničí všechny druhy řas. Aplikace Baenzy ke snížení obsahu živin na únosnou hranici.Problém: Vláknitá řasaMožná příčina: Vysoký obsah živin-porost řas na dně kačírku a Balení (kg): 1 na 50 m3 vody.


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.