Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Přípravky proti řasám v jezírku » Srovnání cen Vodnář NA ŘASY kontakt 1 kg

Přípravky proti řasám v jezírku

Vodnář NA ŘASY kontakt 1 kg

Hodnocení: 3x
  • 4.33333

Zbavte se nečistot ve vašem jezírku a obnovte znovu jeho krásu. S přípravkem Vodnář NA ŘASY kontakt 1 kg to budete mít hned z krku! Stačí ho aplikovat a přebytečné řasy a další nečistoty vyplují na povrch do několika minut! Přípravek je navíc šetrný, takže nijak neohrozí rybky, které se ve vašem jezírku zabydlely. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vodnář NA ŘASY kontakt 1 kg koupíte i tady

Specifikace Vodnář NA ŘASY kontakt 1 kg

Kategorie Přípravky proti řasám v jezírku
Výrobce Vodnář
Nejnižší cena 274 Kč

Přípravek NA ŘASY-kontakt působí takřka okamžitě, do několika minut (v závislosti na teplotě vody) jsou řasy vyneseny na hladinu, odkud se mechanicky odstraní (skimmer, sítka atd.).   Přípravek oxiduje i nečistoty u dna: bahno, spadané listí, odumřelé části rostlin, atd., které jsou rovněž vyneseny na hladinu. Do vody se uvolňuje peroxidový kyslík, který velmi pozitivně působí na biorovnováhu v jezírku.   Peroxidový kyslík přednostně oxiduje organické zbytky a nečistoty, proto nedochází k » ... a dál?

Produkt Vodnář NA ŘASY kontakt 1 kg

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Vodnář NA ŘASY kontakt 1 kg - parametry

Název produktu: Vodnář NA ŘASY kontakt 1 kg
Výrobce: Vodnář
Minimální cena: 274 Kč
Maximální cena: 359 Kč
Ušetríte až: 85 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4.33 bodů z 5
Počet hodnocení: 3 x
Hodnocení:
  • 4.33333
Podrobný popis:

Přípravek k mechanickému odstranění řas. Přípravek NA ŘASY-kontakt působí takřka okamžitě, do několika minut (v závislosti na teplotě vody) jsou řasy vyneseny na hladinu odkud se mechanicky odstraní síťkou nebo skimmerem. Přípravek k mechanickému odstranění řas. Přípravek NA ŘASY-kontakt působí takřka okamžitě, do několika minut (v závislosti na teplotě vody) jsou řasy vyneseny na hladinu odkud se mechanicky odstraní síťkou nebo skimmerem.

Přípravek oxiduje i nečistoty u dna: bahno, spadané listí, odumřelé části rostlin atd., které jsou rovněž vyneseny na hladinu. Do vody se uvolňuje peroxidový kyslík, který velmi pozitivně působí na biorovnováhu v jezírku. Peroxidový kyslík přednostně oxiduje organické zbytky a nečistoty, proto nedochází k rapidnímu poklesu rozpuštěného kyslíku ve vodě a nehrozí kyslíkový deficit, jež by mohl mít hlavně v teplých měsících fatální následky pro ryby. Použití: NA ŘASY-kontakt aplikujeme v suchém stavu, před použitím nemíchat s vodou! Přípravek přímo rozhoďte po ploše jezírka nebo rybníčku (50 - 100g na m2) na místo (fólie, kačírek), kde jsou vláknité řasy či jiné nečistoty. Balení (kg): 1


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.