Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Přípravky proti řasám v jezírku » Srovnání cen Vodnář BAENZY start 1 kg

Přípravky proti řasám v jezírku

Vodnář BAENZY start 1 kg

Hodnocení: 9x
  • 3.11111

Chcete aby vaše jezírko zářilo svou jedinečností dál? Pak je pro vás Vodnář BAENZY start 1 kg ideální volbou. Díky biologickému obsahu se totiž postará o to, aby voda v jezírku zůstala v rovnováze a nebyla nárazově zatížena, čímž poslouží jako velmi důležitá prevence. Udržujte svou zahradu ve skvělém stavu i nadále! více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vodnář BAENZY start 1 kg koupíte i tady

Specifikace Vodnář BAENZY start 1 kg

Kategorie Přípravky proti řasám v jezírku
Výrobce Vodnář
Nejnižší cena 321 Kč

Baenzy je biologický přípravek pro nastavení rovnováhy v novém jezírku a v jarních měsících. Bakterie se zachytí na vhodných místech (filtr, kačírek, atd.), kde se rozmnoží. Díky růstu spotřebovávají organický materiál a při nasazení ryb a rostlin není voda nárazově zatížena. Následkem velkého zatížení vody je možný kolaps biorovnováhy doprovázený fermentačními procesy, růstem řas a sinic. BAENZY - Start působí jako prevence a udržuje zdravou biologickou rovnováhu v jezírku. Použití: BAENZY - » ... a dál?

Produkt Vodnář BAENZY start 1 kg

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Vodnář BAENZY start 1 kg - parametry

Název produktu: Vodnář BAENZY start 1 kg
Výrobce: Vodnář
Minimální cena: 321 Kč
Maximální cena: 384 Kč
Ušetríte až: 63 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.11 bodů z 5
Počet hodnocení: 9 x
Hodnocení:
  • 3.11111
Podrobný popis:

VODNÁŘ Baenzy start do jezírka, 1kg 101-00-001 BAENZY přípravky obsahující bakterie a enzymy pro nastavení biorovnováhy. Bakterie se zachytí na vhodných místech v jezírku, kde se rozmnoží. Díky svému množení a růstu spotřebovávají organický materiál, který mohl sloužit k výživě a růstu řas. Baenzy je biologický přípravek pro nastavení rovnováhy v novém jezírku a v jarních měsících. Bakterie se zachytí na vhodných místech (filtr, kačírek atd.), kde se rozmnoží a spotřebovávají organický materiál. Balení na 50 m3. Díky růstu spotřebovávají organický materiál a při nasazení ryb a rostlin není voda nárazově zatížena. Následkem velkého zatížení vody je možný kolaps biorovnováhy doprovázený fermentačními procesy, růstem řas a sinic. BAENZY - Start působí jako prevence a udržuje zdravou biologickou rovnováhu v jezírku. Použití:

BAENZY - Start rozmíchejte v nádobě s vodou z jezírka a aplikujte v celé ploše. Balení je určeno na jezero o objemu 50m3 vody. ilustrační foto


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.