Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Veronika Válková: Dějepis 7 pro základní školy - Středověk a raný novověk

Učebnice/Odborná literatura

Veronika Válková: Dějepis 7 pro základní školy - Středověk a raný novověk

Hodnocení: 1x
  • 4

Dějepis 7 pro základní školy Středověk a raný novověk - Veronika Válková. Učebnice je druhou částí nové čtyřdílné řady pro výuku dějepisu na 2. stupni ZŠ, zpracované podle požadavků a doporučení Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Navazuje na již vydanou část první, jež se zabývá učivem pravěku a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Dějepis 7 pro základní ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Veronika Válková: Dějepis 7 pro základní školy - Středověk a raný novověk koupíte i tady

Specifikace Veronika Válková: Dějepis 7 pro základní školy - Středověk a raný novověk

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 113 Kč

Učebnice je druhou částí nové čtyřdílné řady pro výuku dějepisu na 2. stupni ZŠ, zpracované podle požadavků a doporučení Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. ... a dál?

Produkt Veronika Válková: Dějepis 7 pro základní školy - Středověk a raný novověk

Veronika Válková: Dějepis 7 pro základní školy - Středověk a raný novověk - parametry

Název produktu: Veronika Válková: Dějepis 7 pro základní školy - Středověk a raný novověk
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 113 Kč
Maximální cena: 178 Kč
Ušetríte až: 65 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dějepis 7 pro základní školy Středověk a raný novověk - Veronika Válková. Učebnice je druhou částí nové čtyřdílné řady pro výuku dějepisu na 2. stupni ZŠ, zpracované podle požadavků a doporučení Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Navazuje na již vydanou část první, jež se zabývá učivem pravěku a starověku. Je věnována období středověku a raného novověku v českých i světových dějinách. Učivo je výrazně graficky členěno na základní a rozšiřující, podporuje mezipředmětové vztahy, akcentuje průřezová témata RVP. Velká pozornost je věnována ilustracím, dobovému obrazovému materiálu a mapám. Výklad provází i podrobná a přehledná časová osa. Text je členěn dílčími úkoly, návody k činnostem, každá kapitola obsahuje shrnutí učiva a závěrečné opakování. Učebnice uvádí výčet klíčových kompetencí, k jejichž naplnění směřuje, a výstupy, předpokládající změny v schopnostech a dovednostech žáka. Má schvalovací doložku MŠMT. Dějepis 7 pro základní školy Středověk a raný novověk - Veronika Válková od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Veronika VálkováSPN-pedagogické nakladatelství 2014Kniha, čeština, 152 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.