Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vejvoda František: Písemné jazykové prověrky z češtiny pro 2. stupeň ZŠ ve dvou variantách

Učebnice/Odborná literatura

Vejvoda František: Písemné jazykové prověrky z češtiny pro 2. stupeň ZŠ ve dvou variantách

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Soubor čtyřiadvaceti prověrek zaměřených na prověřování učiva jednotlivých ročníků 2. stupně ZŠ. Každou prověrku tvoří diktát a jazykový rozbor. Publikace obsahuje i řešení a návrh na klasifikaci. Učitelé mohou prostřednictvím připravených písemných prověrek ověřovat stupeň ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78319
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vejvoda František: Písemné jazykové prověrky z češtiny pro 2. stupeň ZŠ ve dvou variantách koupíte i tady

Specifikace Vejvoda František: Písemné jazykové prověrky z češtiny pro 2. stupeň ZŠ ve dvou variantách

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 116 Kč

Učitelé mohou prostřednictví m připravených písemných prověrek ověřovat stupeň zvládnutí probrané látky. Dvě varianty (A, B) každé písemné práce umožňují, aby různé skupiny ve třídě měly odlišná zadání se stejnou úrovní obtížnosti. Žákům publikace dává možnost procvičování určitého pravopisného jevu a získání jistoty v psaném projevu. K obtížnějším pravopisným jevům je přiřazeno krátké poučení. Klíč poskytuje žákovi kontrolu vypracované písemné prověrky a zároveň mu dává možnost svého » ... a dál?

Produkt Vejvoda František: Písemné jazykové prověrky z češtiny pro 2. stupeň ZŠ ve dvou variantách

Vejvoda František: Písemné jazykové prověrky z češtiny pro 2. stupeň ZŠ ve dvou variantách - parametry

Název produktu: Vejvoda František: Písemné jazykové prověrky z češtiny pro 2. stupeň ZŠ ve dvou variantách
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 116 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Soubor čtyřiadvaceti prověrek zaměřených na prověřování učiva jednotlivých ročníků 2. stupně ZŠ. Každou prověrku tvoří diktát a jazykový rozbor. Publikace obsahuje i řešení a návrh na klasifikaci.

Učitelé mohou prostřednictvím připravených písemných prověrek ověřovat stupeň zvládnutí probrané látky. Dvě varianty (A, B) každé písemné práce umožňují, aby různé skupiny ve třídě měly odlišná zadání se stejnou úrovní obtížnosti.

Žákům publikace dává možnost procvičování určitého pravopisného jevu a získání jistoty v psaném projevu.

K obtížnějším pravopisným jevům je přiřazeno krátké poučení.

Klíč poskytuje žákovi kontrolu vypracované písemné prověrky a zároveň mu dává možnost svého sebehodnocení.

Recenze učebnice:

Písemný projev nás provází celým životem, ať už se jedná o výpisky nebo zápisy ve škole, soukromé nebo úřední dopisy, slohová cvičení nebo životopis, žádosti, stížnosti či pozvánky. Proto je nesmírně důležité osvojit si pravopis už na základní škole, neboť na vyšších stupních škol se většinou předpokládá, že žáci učivo základní školy již zvládli.

Písemné jazykové prověrky z českého jazyka, které právě držíte v rukou, mají učitelům na druhém stupni základních škol usnadnit práci při procvičování pravopisných jevů, a hlavně při prověřování již dosažených znalostí žáků.

Žáci je mohou využít také k samostatné práci doma.

Prověrky nabízejí širokou škálu různých typů úkolů – doplňování, vypisování, podtrhávání, určování různých kategorií, rozřazování atd. Plnění úkolů vyžaduje určité znalosti i aktivní přístup žáků.

Písemné prověrky jsou vytvořeny vždy ve dvou variantách (A a B), takže dvě skupiny žáků ve třídě mohou dostat odlišná zadání se stejnou úrovní obtížnosti.

U každého cvičení je bodové ohodnocení (za každou chybu se odečítá jeden bod).

U každé písemné práce je hodnocení celkové. Klasifikační rozmezí si pak může učitel stanovit sám podle schopností žáků a úrovně dané třídy.

Doporučujeme, aby vždy po zkontrolování písemné práce učitelem provedl žák pečlivou opravu jednotlivých chyb a zdůvodnil správné řešení; k písemné opravě může využít volného místa pod zadáním prověrky.

V závěru publikace najdete klíč, který využijí zejména žáci při samostatné práci doma.

Věříme, že písemné prověrky pedagogům usnadní práci ve škole a dětem pomohou získat jistotu v psaném projevu, případně při přípravě ke zkouškám na střední školy. Podtitul: pro 2. stupeň základních škol ve dvou variantáchRok vydání: 2011Vazba: Pevná s přebalem matnáISBN: 978-80-7373-080-2Počet stran: 184Rozměry: 300,0 x 215,0 x 10,0 , Druh sortimentu : Kniha, Písemné jazykové prověrky z češtiny, Jazyk : Čeština, Počet stran : 184


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.