Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Tussin kapky 25 ml

Léky

Tussin kapky 25 ml

Hodnocení: 15x
  • 4

Přípravek se používá k léčbě suchého, dráždivého a obtížně ztišitelného kašle při virových infekcích horních a dolních dýchacích cest a dalších stavech, kde je možné ho po omezenou dobu užívat bez porady s lékařem. - Příbalová informace - VP Informace pro použití, čtěte pozorně! TUSSIN Perorální kapky, roztok. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tussin kapky 25 ml koupíte i tady

Specifikace Tussin kapky 25 ml

Kategorie Léky
Výrobce IVAX PHARMACEUTICALS
Nejnižší cena 67 Kč

Přípravek se používá k léčbě suchého, dráždivého a obtížně ztišitelného kašle při virových infekcích horních a dolních dýchacích cest, při zánětech horních cest dýchacích, při zánětu hltanu, hrtanu, průdušek a průdušnice, kde je možné ho po omezenou dobu užívat bez porady s lékařem. ... a dál?

Produkt Tussin kapky 25 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Tussin kapky 25 ml - parametry

Název produktu: Tussin kapky 25 ml
Výrobce: IVAX PHARMACEUTICALS
Minimální cena: 67 Kč
Maximální cena: 90 Kč
Ušetríte až: 23 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 15 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přípravek se používá k léčbě suchého, dráždivého a obtížně ztišitelného kašle při virových infekcích horních a dolních dýchacích cest a dalších stavech, kde je možné ho po omezenou dobu užívat bez porady s lékařem. - Příbalová informace - VP Informace pro použití, čtěte pozorně! TUSSIN Perorální kapky, roztok. Držitel rozhodnutí o registraci a výrobce Teva Czech Industries s.r.o., Opava-Komárov, Česká republika Složení: Léčivé látky Butamirati dihydrogenocitras 46,2 mg v 10 ml. (1 ml = 34 kapek). Pomocné látky Ethanol 96%, propylenglykol, polysorbát 80, aroma alpských květin, tekutý lékořicový extrakt, čištěná voda. Indikační skupina: Antitusikum. Charakteristika: Přípravek tlumí dráždění ke kašli. Na rozdíl od přípravků, obsahujících kodein, nepůsobí útlum dechového centra a nevyvolává návyk při dlouhodobém užívání. Indikace: Přípravek mohou používat dospělí, děti i mladiství. Přípravek se používá k léčbě suchého, dráždivého a obtížně ztišitelného kašle při virových infekcích horních a dolních dýchacích cest, při zánětech horních cest dýchacích, při zánětu hltanu, hrtanu, průdušek a průdušnice, kde je možné ho po omezenou dobu užívat bez porady s lékařem. Na doporučení lékaře lze použít i u astmatu, při astmatickém zánětu průdušek, kašli při tuberkulóze, zaprášení a zánětu plic. Tussin lze podat i k utišení kašle před a po operaci. Kontraindikace: Neužívat při známé přecitlivělosti na léčivé látky nebo kteroukoli pomocnou látku. Přípravek se nesmí podávat dětem do 2 měsíců věku. V těhotenství a v období kojení je možné přípravek užívat pouze po poradě s lékařem. Nežádoucí účinky: Nežádoucí účinky přípravku nejsou známy. Při případném výskytu nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí se o dalším užívání přípravku poraďte se svým lékařem. Interakce: Interakce nejsou dosud známy. Dávkování: Pokud lékař neurčí jinak, dávkuje se podle hmotnosti pacienta: hmotnost počet dávek na den počet kapek v jedné dávce do 7 kg 3-4 7 8-12 kg 3-4 8 13-20 kg 3-4 10 21-30 kg 3-4 12 31-40 kg 3-4 14 41-50 kg 3 20 51-70 kg 3 30 nad 70 kg 3 35 Pokud si zapomenete vzít svou dávku ve stanovenou dobu, užijte ji, jakmile si vzpomenete, a dále pak pokračujte při užívání přípravku ve svých pravidelných časových intervalech, avšak nikdy neužívejte dvě dávky současně. Způsob podání: Dávka se odkape z lahvičky ve svislé poloze, dnem vzhůru, a to do vody, čaje nebo ovocné šťávy. Minimální příjem tekutiny by měl být při každém podání kapek asi 100 ml. Užívá se po jídle. Upozornění: Pokud nedojde k ústupu nebo zmírnění příznaků choroby do 3 dnů nebo se stav zhorší, popř. dojde-li k výskytu neobvyklých reakcí, vyhledejte lékaře. O vhodnosti současného užívání Tussinu s jinýmiléky se poraďte s lékařem. Bude-li Vám lékař předepisovat jiné léky, oznamte mu, že užíváte Tussin. Při předávkování nebo náhodném požití přípravku dítětem se poraďte s lékařem. Přípravek obsahuje 28% ethanolu. Uchovávání: Uchovávejte při teplotě do 25 0C. Chraňte před chladem a mrazem. Uchovávejte v pův


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.