Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen SEPTOFORT 2 MG 24 tablet

Léky

SEPTOFORT 2 MG 24 tablet

Hodnocení: 29x
  • 3.82759

Co obsahuje Váš lék?Chlorhexidini digluconas (ut Chlorhexidini digluconatis solutio 20% 10 mg) 2 mg v 1 pastilce.Další látky obsažené v lékuSorbitol, aspartam, aroma máty peprné, kukuřičný škrob, stearan hořečnatý, zeleň složená 757.Indikační skupinaOtorhinolaryngologicum.CharakteristikaPastilky s příchutí máty na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? SEPTOFORT 2 MG 24 tablet koupíte i tady

Specifikace SEPTOFORT 2 MG 24 tablet

Kategorie Léky
Výrobce Walmark
Nejnižší cena 91 Kč

Pastilky s příchutí máty na desinfekci dutiny ústní a krku. Přípravek neobsahuje cukr, je vhodný i pro diabetiky. Charakteristika Indikační skupina: Otorhinolaryngologicum Indikace Přípravek je určen k prevenci a lokální léčbě infekcí dutiny ústní a horních cest dýchacích (afty, záněty dásní, jazyka, nosohltanu, stavy po operacích v dutině ústní nebo krku, po extrakcích zubů, eroze & ... a dál?

Produkt SEPTOFORT 2 MG 24 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


SEPTOFORT 2 MG 24 tablet - parametry

Název produktu: SEPTOFORT 2 MG 24 tablet
Výrobce: Walmark
Minimální cena: 91 Kč
Maximální cena: 135 Kč
Ušetríte až: 44 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.83 bodů z 5
Počet hodnocení: 29 x
Hodnocení:
  • 3.82759
Podrobný popis:

Co obsahuje Váš lék?Chlorhexidini digluconas (ut Chlorhexidini digluconatis solutio 20% 10 mg) 2 mg v 1 pastilce.Další látky obsažené v lékuSorbitol, aspartam, aroma máty peprné, kukuřičný škrob, stearan hořečnatý, zeleň složená 757.Indikační skupinaOtorhinolaryngologicum.CharakteristikaPastilky s příchutí máty na desinfekci dutiny ústní a krku. Přípravek neobsahuje cukr, je vhodný i pro diabetiky.Kdy se lék používá?Přípravek je určen k prevenci a lokální léčbě infekcí dutiny ústní a horních cest dýchacích (afty, záněty dásní, jazyka, nosohltanu, stavy po operacích v dutině ústní nebo krku, po extrakcích zubů, eroze ústní sliznice různého původu apod.). Přípravek mohou užívat děti od 5 let, mladiství i dospělí.Kdy byste neměli lék užívatPřípravek nesmí užívat nemocní přecitlivělí na chlorhexidin, sorbitol, aspartam nebo nemocní s fenylketonurií. Nepodávat dětem do 5 let.Nežádoucí účinkyPři delším užívání přípravku se může ojediněle vyskytnout přechodné žlutohnědé zabarvení zubního povrchu a jazyka, dočasná porucha chuti a pálení jazyka, které po vysazení léku vymizí. U osob citlivých na sorbit se může objevit průjem, který po vysazení přípravku odezní. Při výskytu nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí přerušte užívání přípravku a poraďte se s lékařem. Přecitlivělost na přípravek se může projevit náhle vzniklým otokem obličeje s poruchami dýchání, vyrážkou a svěděním kůže. V tomto případě ihned přerušte užívání přípravku a vyhledejte lékaře!Jak mohou jiné léky ovlivnit léčbu?Účinky chlorhexidinu a látek obsažených v zubních pastách se mohou vzájemně rušit a proto je třeba používat zubní pasty a Septofort s časovým odstupem. Jiné interakce nejsou známy.Těhotenství a kojeníTěhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat pouze na doporučení ošetřujícího lékaře.DávkováníNeurčí-li lékař jinak užívají dospělí 3krát denně 1 pastilku po jídle. Pastilky se nechají volně rozplynout v ústech. Dětem od 5 do 12 let se podává 2krát denně 1/2 až 1 pastilka. Dětem od 12 let a mladistvým se podává 3krát denně 1 pastilka. Po užití pastilky se nesmí jíst a pít asi 1-2 hodiny. Stejně jako jídlo i zubní pasty mohou rušit účinek léku, proto mezi užitím pastilky a čištěním zubů musí uplynout nejméně půl hodiny. Po zmírnění obtíží je nutné užívat pastilky ještě 2-3 dny.UpozorněníO vhodnosti současného užívání přípravku Septofort s jinými léky se poraďte s lékařem. Pokud do 3 dnů nenastane výrazné zlepšení, nebo dojde-li dokonce ke zhoršení stavu, vyhledejte lékaře. U dětí s horečkou se vždy poraďte s lékařem již na počátku obtíží. Přípravek nepodávejte dětem do 5 let pro nebezpečí vdechnutí pastilky. Při předávkování nebo náhodném požití léku dítětem vyhledejte lékaře.UchováváníUchovávejte v původním vnitřním obalu při teplotě do 25 st. C, aby pastilky byly chráněny před vzdušnou vlhkostí a světlem.VarováníPřípravek nesmí být užíván po uplynutí doby vyznačené na obalu. Přípravek musí být uchováván mimo dosah dětí.   Septofort pastilky 24 od Walmark na www.GigaL


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.