Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen RENNIE 24 tablet

Léky

RENNIE 24 tablet

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Antacidum. Rennie žvýkací tablety jsou léčivým přípravkem, který chrání sliznici žaludku a tenkého střeva tím, že působí proti překyselení žaludeční šťávy. Žvýkací tablety neutralizují přebytečné žaludeční kyseliny a obnovují normální rovnováhu ve složení žaludeční šťávy. Tak jsou žaludeční a střevní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? RENNIE 24 tablet koupíte i tady

Specifikace RENNIE 24 tablet

Kategorie Léky
Výrobce Laboratoires Roche Nicholas
Nejnižší cena 55 Kč

Rennie neutralizují přebytečné žaludeční kyseliny a účinně pomáhají při zažívacích obtížích, pálení žáhy a bolestech žaludku způsobených překyselením nebo nervovým vypětím. ... a dál?

Produkt RENNIE 24 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


RENNIE 24 tablet - parametry

Název produktu: RENNIE 24 tablet
Výrobce: Laboratoires Roche Nicholas
Minimální cena: 55 Kč
Maximální cena: 77 Kč
Ušetríte až: 22 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Antacidum. Rennie žvýkací tablety jsou léčivým přípravkem, který chrání sliznici žaludku a tenkého střeva tím, že působí proti překyselení žaludeční šťávy. Žvýkací tablety neutralizují přebytečné žaludeční kyseliny a obnovují normální rovnováhu ve složení žaludeční šťávy. Tak jsou žaludeční a střevní sliznice chráněny proti škodlivým vlivům. Jelikož jsou žvýkací tablety dobře rozpustné, nastupují účinky přípravku rychle. Použití: Překyselení žaludku a tím vyvolané žaludeční obtíže (pálení žáhy, pocit plnosti, nadýmání, pocit na zvracení - nausea, plynatost). Rennie žvýkací tablety mohou být použity v doporučených dávkách i při žaludečních obtížích vyvolaných překyselením v průběhu těhotenství. Přípravek mohou použít i kojící matky. Neužívejte: Při omezené činnosti ledvin a u dětí do 15-ti let věku se má Rennie žvýkací tablety užívat pouze na doporučení lékaře. Léčivý přípravek se nesmí používat při přecitlivělosti na některou účinnou nebo pomocnou látku, při zvýšené hladině vápníku a hořčíku v krvi a moči, při těžkém poškození ledvin a při střevní neprůchodnosti. Nežádoucí účinky: Při léčebných dávkách se nežádoucí účinky prakticky nevyskytují. Při předávkování se může u některých pacientů vyskytnout zácpa nebo průjem. Při několikaměsíčním užívání vysokých dávek uhličitanu vápenatého může dojít ke zvýšení kalcia v krvi, v moči, k alkalizaci moče, event. může dojít až k selhání ledvin. Při případném výskytu nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí se o dalším užívání přípravku poraďte se svým lékařem. Kombinace s jinými léky: Vstřebávání a vylučování jiných, současně užívaných léků může být ovlivněno a týká se to zvláště těch, které se vstřebávají pouze v kyselém prostředí. Proto se nedoporučuje současné užívání Rennie žvýkacích tablet s jinými léky (např. tetracykliny, salicyláty, vit. D). Má se dodržovat odstup asi 2 hodin mezi podáním tohoto přípravku a jiného léku. V nejasných případech je nutná porada s lékařem. Dávkování: Dospělí a děti starší 15-ti let 1-2 žvýkací tablety mezi dvěma jídly nebo kdykoliv při obtížích rozpustit v ústech (cucat). Neužívejte více než 16 tablet za 24 hodin. Upozornění: Při omezené funkci ledvin a u dětí mladších 15-ti let se poraďte s lékařem. Pozor při diabetu! V jedné žvýkací tabletě je cca 0,5 g sacharózy. Při pokračování obtíží, nebo když se za léčby nedostaví očekávaný účinek, je nutná co nejdříve porada s lékařem. Antacida se doporučuje užívat pro příležitostnou léčbu a všeobecně ne déle než 2 týdny nepřetržitě, pokud lékař neurčí jinak. Rennie poskytuje rychlou a bezpečnou úlevu při překyselení žaludku, pálení žáhy a vyvolaných žaludečních obtížích. S pálením za hrudní kostí, bolestí nebo nepříjemným pocitem v žaludku zejména po jídle se setkal jistě každý z vás. Pálení žáhy a trávicí obtíže jsou obvykle důsledkem toho, co jíte, jak jíte nebo stresu a uspěchaného životního stylu. Není důvod se zbytečně trápit, pastilky Rennie vám uleví. Fungují na principu neutralizace, rychle mění přebyt


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.