Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Tomáš Zima: Laboratorní diagnostika

Učebnice/Odborná literatura

Tomáš Zima: Laboratorní diagnostika

Hodnocení: 1x
  • 4

ANOTACE: Po úspěšných dvou vydáních monografie Laboratorní diagnostika připravil autorský kolektiv pod vedením profesora Tomáše Zimy vydání třetí, rozšířené a doplněné o nové kapitoly - laboratorní diagnostika v ortopedii, neurochirurgii a transfuzním lékařství. Nově je kniha rozšířena o rozsáhlou kapitolu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Zima: Laboratorní diagnostika koupíte i tady

Specifikace Tomáš Zima: Laboratorní diagnostika

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 439 Kč

Po úspěšných dvou vydáních monografie Laboratorní diagnostika připravil autorský kolektiv pod vedením profesora Tomáše Zimy vydání třetí, rozšířené a doplněné o nové kapitoly - laboratorní diagnostika v ortopedii, neurochirurgii a transfuzním lékařství. Nově je kniha rozšířena o rozsáhlou kapitolu laboratorní diagnostiky v mikrobiologii, která nebyla řadu let přehledně zpracována. V tomto vydání monografie zahrnuje všechny oblasti laboratorní medicíny a poskytuje tak ucelený pohled na současné možnosti laboratorní » ... a dál?

Produkt Tomáš Zima: Laboratorní diagnostika

Tomáš Zima: Laboratorní diagnostika - parametry

Název produktu: Tomáš Zima: Laboratorní diagnostika
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 439 Kč
Maximální cena: 2 051 Kč
Ušetríte až: 612 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

ANOTACE: Po úspěšných dvou vydáních monografie Laboratorní diagnostika připravil autorský kolektiv pod vedením profesora Tomáše Zimy vydání třetí, rozšířené a doplněné o nové kapitoly - laboratorní diagnostika v ortopedii, neurochirurgii a transfuzním lékařství. Nově je kniha rozšířena o rozsáhlou kapitolu laboratorní diagnostiky v mikrobiologii, která nebyla řadu let přehledně zpracována. V tomto vydání monografie zahrnuje všechny oblasti laboratorní medicíny a poskytuje tak ucelený pohled na současné možnosti laboratorní diagnostiky.   OBSAH: Autorský kolektiv Předmluva profesora Jaroslava Blahoše Předmluva profesora Václava Pačesa Úvod 1. Obecný úvod k laboratornímu vyšetření (T. Zima, K. Pelinková) 2. Laboratorní diagnostika v kardiologii (M. Aschermann, A. Linhart, H. Brodská) 3. Laboratorní diagnostika v pneumologii (J. Homolka) 4. Laboratorní diagnostika v hematologii (J. Haber, K. Forsterová, P. Klener jr., J. Kvasnička, D. Dušková, L. Darebníček) 5. Laboratorní diagnostika v gastroenterologii (J. Špičák, J. Martínek, P. Kocna, M. Lukáš) 6. Laboratorní diagnostika v hepatologii (L. Vítek, Z. Mareček) 7. Laboratorní diagnostika v nefrologii (V. Tesař) 8. Poruchy metabolismu sacharidů a diabetes mellitus (J. Škrha) 9. Poruchy metabolismu lipidů a lipoproteinů (A. Žák) 10. Hyperhomocysteinémie (A. Žák) 11. Laboratorní diagnostika v endokrinologii (Josef Marek) 12. Laboratorní diagnostika kostního metabolismu (Jan Štěpán) 13. Laboratorní diagnostika v revmatologii (K. Pavelka, H. Dejmková, J. Zadina, J. Vencovský, O. Kryštůfková) 14. Vnitřní prostředí (A. Kazda) 15. Reaktivní formy kyslíku a dusíku a antioxidační systémy (T. Zima, M. Kalousová) 16. Laboratorní diagnostika nutričního stavu (A. Kazda) 17. Nádorové markery (P. Klener, I. M. Malbohan, M. Kalousová, T. Zima) 18. Laboratorní diagnostika v neurologii (S. Nevšímalová, E. Havrdová, J. Bauer, J. Böhm, J. Klempíř, E. Růžička, J. Roth) 19. Vyšetření mozkomíšního moku (D. Zeman, P. Racek) 20. Laboratorní diagnostika v psychiatrii (I. Paclt) 21. Laboratorní diagnostika v neurochirurgii (V. Beneš, F. Kramář) 22. Laboratorní diagnostika v chirurgii a u náhlých příhod břišních (Z. Krška, M. Pešková) 23. Laboratorní diagnostika v kardiovaskulární chirurgii (M. Stříteský, I. Vaněk, H. Brodská) 24. Laboratorní diagnostika v ortopedii (D. Jahoda) 25. Laboratorní diagnostika v urologii (T. Hanuš, M. Babjuk, R. Kočvara, K. Novák, D. Pacík, I. Pavlík, J. Stolz, L. Zámečník) 26. Laboratorní diagnostika v gynekologii a porodnictví (P. Calda, A. Pařízek, K. Řežábek, J. Sláma, J. Živný, T. Fait, I. M. Malbohan) 27. Laboratorní diagnostika v intenzivní medicíně (J. Drábková, A. Kazda, Z. Mašek, P. Maruna, J. Valenta, M. Balík) 28. Laboratorní diagnostika v imunologii (J. Bartůňková, T. Fučíková, Z. Humlová) 29. Laboratorní diagnostika infekčních nemocí (M. Holub, O. Beran) 30. Laboratorní diagnostika v dermatovenerologii (J. Štork) 31. Laboratorní diagnostika v oftalmologii (M. Filipec, J. Heissigerová,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.