MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Psychologie

Učebnice/Odborná literatura

Psychologie

Hodnocení: 112x
 • 3.30357
EAN: 9788071786405

Psychologie Atkinsonové a Hilgarda S. Nolen-Hoeksema; B. L. Frederickson a kol Nové, přepracované a rozšířené vydání které vyšlo 23. března roku 2012., je překladem anglického originálu 15. přepracovaného, doplněného a rozšířeného vydání.Tato v České republice nejprodávanější kniha - vysoškolská učebnice z ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.62486
skladem

Jaké má kniha
Psychologie
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Psychologie

Čerstvá hodnocení Psychologie

 • 4

Jindra K., 25. listopadu 2015

Asi největší a nejobsáhlejší základní učebnice psychologie co kdy byla napsána. :-)


Specifikace Psychologie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 2 168 Kč

Kniha - autor S. Noel-Hoeksema; L. B. Frederickson; W. A. Wagenaar, 888 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá. Jedna z nejužívanějších učebnic psychologie na světě podává ucelený přehled nejdůležitějších psychologických poznatků a nových výsledků výzkumů, přičemž kombinuje vědecký přístup se srozumitelným jazykem. Autoři zdůrazňují propojenost psychologického a biologického bádání. V knize jsou pokryty hlavní oblasti psychologie.Text je doplněn množstvím schémat, fotografií a grafů. Vede čtenáře k utváření » ... a dál?

Produkt Psychologie

Psychologie - parametry

Název produktu: Psychologie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 2 168 Kč
Maximální cena: 2 299 Kč
Ušetríte až: 131 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.3 bodů z 5
Počet hodnocení: 112 x
Hodnocení:
 • 3.30357
Podrobný popis:
 • Psychologie Atkinsonové a Hilgarda S. Nolen-Hoeksema; B. L. Frederickson a kol

  Nové, přepracované a rozšířené vydání které vyšlo 23. března roku 2012., je překladem anglického originálu 15. přepracovaného, doplněného a rozšířeného vydání.Tato v České republice nejprodávanější kniha - vysoškolská učebnice z oboru psychologie přináší danou látku srozumitelně a jasně. Podává ucelený pohled na nejnovější a nejdůležitější poznatky a výzkumy. Kniha se věnuje všem hlavním oblastem oboru psychologie: historie a metodologie oboru, neurobiologické základy lidského chování, kognitivní psychologie, emoce a motivace, psychologie osobnosti, psychický vývoj, sociální chování, psychopatologie a psychoterapie. Jedním ze základních kamenů na kterém jsou postavena psychologická bádání autorů této knihy je propojení bilogického a psychologického pohledu na danou problematiku.Kniha je vybavena velkým počtem informací v grafické formě. Obsahuje názorná schémata, množství doprovodných a ilustrativních fotografií a grafů.Psychologie Atkinsonové a Hilgarda je komplexní učebnicí psychologie pro studující psychologických i příbuzných a souvisejících oborů: psychologům, učitelům, lékařům , sociálním pracovníkům, manažerům i všem dalšímzájemcům o psychologii.Příjemná informace pro všechny zájemece o tuto knihu. Skutečná cena této učebnice Psychologie byla vydavatelem stanovena na 2890,- namísto plánovaných 2990,- Kč.Všem vážný zájemcům o tuto knihu doporučujeme i titul "Testy k Psychologii Atkinsonové a Hilgarda" tuto knihu najdete na tomto odkazu: http://www.knihkupectvicaslav.cz/testy-k-psychologii-atkinsonove-a-hilgarda/d-104141/Pomocí této publikace si můžete snadno ověřovat, zda jste pochopili právě nastudovanou kapitolu, případně si ujasnit na co se ještě jednou podívat.Stručný obah khihy Psycholgie Atkinsonové a Hilgarda 1. Předmět psychologie 2. Biologické základy psychologie 3. Psychický vývoj 4. Senzorické testy 5. Vnímání 6. Vědomí 7. Učení a podmiňování 8. Paměť 9. Myšlení a jazyk10. Motivare11. Emoce12. Inteligence13. Osobnost14. Stres, zdraví a zvládání15. Psychopatologie16. Terapie mentálních poruch17. Sociální vliv18. Sociální kogniceDodatek - Statistické metody a měření

  Přepracované vydání Jedna z nejužívanějších učebnic psychologie na světě podává ucelený přehled nejdůležitějších psychologických poznatků a nových výsledků výzkumů, přičemž kombinuje vědecký přístup se srozumitelným jazykem. Autoři zdůrazňují propojenost psychologického a biologického bádání. V knize jsou pokryty hlavní oblasti psychologie:
 • historie a metodologie oboru,
 • neurobiologické základy lidského chování,
 • kognitivní psychologie,
 • emoce a motivace,
 • psychologie osobnosti,
 • psychický vývoj,
 • sociální chování,
 • psychopatologie,
 • psychoterapie. Text je doplněn množstvím schémat, fotografií a grafů. Vede čtenáře k utváření vlastních názorů a umožňuje důkladné opakování získaných poznatků. V Portálu rovněž vyšly Testy k Psychologii Atkinsonové a Hilgarda (2011) od Johna G.

Recenze Psychologie

Jindra K., 25. listopadu 2015Asi největší a nejobsáhlejší základní učebnice psychologie co kdy byla napsána. :-)
Hodnocení:
 • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Psychologie

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.