MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Radomír Čihák: Anatomie 1 - 3. vydání

Učebnice/Odborná literatura

Radomír Čihák: Anatomie 1 - 3. vydání

Hodnocení: 8x
  • 3.875
EAN: 9788071699705

Studujete medicínu nebo jste již praktikující lékař? Získejte nebo doplňte své vědomosti v oboru lidské anatomie. Odborná publikace Anatomie 1 přichází již ve 3. vydání. Radomír Čihák a Miloš Grim doplnili základy klíčového lékařského oboru o nejnovější poznatky. Přibylo i 50 nových obrázků, které rozšiřují 450 původních ilustrací akademických malířů Milana Meda a Jiřího Helekala. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.62486
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Radomír Čihák: Anatomie 1 - 3. vydání

Čerstvá hodnocení Radomír Čihák: Anatomie 1 - 3. vydání

  • 5

Lucky88, 25. listopadu 2015

Z tejto knihy som sa učila na skúšku a vlastne stále ju využívam, obrázky sú veľké, prehľadne spracované a podrobné, i keď niektoré veci som tu nenašla a musela som si pomáhať aj inými zdrojmi. Atlas však celkovo hodnotím veľmi kladne.


Specifikace Radomír Čihák: Anatomie 1 - 3. vydání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 391 Kč

Kniha – autor Radomír Čihák, 552 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá. První díl učebnice obsahuje anatomii celého pohybového aparátu. Profesor MUDr. Radomír Čihák, DrSc., a prof. MUDr. Miloš Grim, DrSc., jej opět upravili, aktualizovali a doplnili podle posledních poznatků. Téměř jedna třetina textu byla aktualizována nebo doplněna a přes čtyřistapadesát původních barevných ilustrací akademických malířů Milana Meda a Jiřího Helekala bylo doplněno nebo aktualizováno dalšími 50 obrázky ak. mal. Jiřího Helekala a » ... a dál?

Produkt Radomír Čihák: Anatomie 1 - 3. vydání

Radomír Čihák: Anatomie 1 - 3. vydání - parametry

Název produktu: Radomír Čihák: Anatomie 1 - 3. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 391 Kč
Maximální cena: 1 652 Kč
Ušetríte až: 261 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.88 bodů z 5
Počet hodnocení: 8 x
Hodnocení:
  • 3.875
Podrobný popis:

Publikace: Anatomie 1 - Třetí, upravené a doplněné vydání - Čihák Radomír. První díl učebnice obsahuje anatomii celého pohybového aparátu.

Profesor MUDr. Radomír Čihák, DrSc., a prof. MUDr. Miloš Grim,

DrSc., jej opět upravili, aktualizovali a doplnili podle posledních

poznatků. Téměř jedna třetina textu byla aktualizována nebo

doplněna a přes čtyřistapadesát původních barevných ilustrací

akademických malířů Milana Meda a Jiřího Helekala bylo doplněno

nebo aktualizováno dalšími 50 obrázky ak. mal. Jiřího Helekala a

Mgr. Jana Kacvinského.

Publikace je potřebná nejen pro výuku základního oboru medicíny a

zvládnutí tohoto základního a obtížného předmětu, ale je i

potřebným doplňkem odborné knihovny lékařů mnoha oborů, u nichž

jsou dobré anatomické znalosti nevyhnutelné.

Kniha je součástí třídílného didaktického celku, který u nás dosud

nebyl ve své odborné úrovni překonán a který je již mnoho let žádán

jak fakultami, tak klinickými pracovišti. Vzhledem k trvalému zájmu

autoři dílo stále doplňují o nové poznatky v oboru. Všechny díly

jsou bohatě barevně ilustrovány originálními vyobrazeními v

celkovém počtu 1275, která se často skládají z několika kreseb. Publikace: Anatomie 1 - Třetí, upravené a doplněné vydání - Čihák Radomír.

Autor : Radomír Čihák, První díl učebnice obsahuje anatomii celého pohybového aparátu. Profesor MUDr. Radomír Čihák, DrSc., a prof. MUDr. Miloš Grim, DrSc., jej opět upravili, aktualizovali a doplnili podle posledních poznatků. Téměř jedna třetina textu byla aktualizována nebo doplněna a přes čtyřistapadesát původních barevných ilustrací akademických malířů Milana Meda a Jiřího Helekala bylo doplněno nebo aktualizováno dalšími 50 obrázky ak. mal. Jiřího Helekala a Mgr. Jana Kacvinského. Konkrétně autoři doplnili ve větší míře vývojové aspekty organogenese, fylogenese i molekulárně biologických mechanismů embryonálního vývoje. Byly zrevidovány a doplněny všechny vývojové kapitoly a připojena kapitola o genech a proteinech spolu s výkladem těchto pojmů. Spojením deskriptivních, funkčních a vývojových aspektů anatomie se autoři snaží naplnit význam pojmu "morfologie", jak byl původně ražen. Dále byla aktualizována kapitola o fylogenetickém vývoji člověka.Druh sortimentu : Kniha, Anatomie 1., Jazyk : Čeština, Počet stran : 552

Anatomie 1 - Čihák Radomír Trojdílná Anatomie profesora Čiháka et. al., jeden z vrcholů odborné domácí literatury, základní studijní materiál pro mediky, lékaře v atestační přípravě a specialisty v jednotlivých oborech. Nesmí chybět ve Vaší knihovně! z kategorie Knihy | Učebnice | VŠ a VOŠ | Medicína, Zdravotnictví | Medicína, lékařství od GRADA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Recenze Radomír Čihák: Anatomie 1 - 3. vydání

Lucky88, 25. listopadu 2015Z tejto knihy som sa učila na skúšku a vlastne stále ju využívam, obrázky sú veľké, prehľadne spracované a podrobné, i keď niektoré veci som tu nenašla a musela som si pomáhať aj inými zdrojmi. Atlas však celkovo hodnotím veľmi kladne.
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Radomír Čihák: Anatomie 1 - 3. vydání

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.