Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Tomáš Tintěra: Závazky a jejich zajištění v novém občanském zákoníku

Učebnice/Odborná literatura

Tomáš Tintěra: Závazky a jejich zajištění v novém občanském zákoníku

Hodnocení: 1x
  • 4

Závazky a jejich zajištění v novém občanském zákoníku - Tomáš Tintěra. Teoreticko-praktická publikace se věnuje vybraným změnám v závazkovém právu v souvislosti s novým občanským zákoníkem účinným od 1. ledna 2014. Autor přináší nejprve rozbor obecných otázek závazků z právních jednání, jako je pluralita subjektů, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Závazky a jejich zajišt..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Tintěra: Závazky a jejich zajištění v novém občanském zákoníku koupíte i tady

Specifikace Tomáš Tintěra: Závazky a jejich zajištění v novém občanském zákoníku

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 237 Kč

Teoreticko-praktická publikace se věnuje vybraným změnám v závazkovém právu v souvislosti s novým občanským zákoníkem účinným od 1. ledna 2014. Autor přináší nejprve rozbor obecných otázek závazků z ... a dál?

Produkt Tomáš Tintěra: Závazky a jejich zajištění v novém občanském zákoníku

Tomáš Tintěra: Závazky a jejich zajištění v novém občanském zákoníku - parametry

Název produktu: Tomáš Tintěra: Závazky a jejich zajištění v novém občanském zákoníku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 237 Kč
Maximální cena: 357 Kč
Ušetríte až: 120 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Závazky a jejich zajištění v novém občanském zákoníku - Tomáš Tintěra. Teoreticko-praktická publikace se věnuje vybraným změnám v závazkovém právu v souvislosti s novým občanským zákoníkem účinným od 1. ledna 2014. Autor přináší nejprve rozbor obecných otázek závazků z právních jednání, jako je pluralita subjektů, uzavírání smluv, změna závazků či jejich zánik, které se zajištěním a utvrzením souvisí. Následuje pohled na jednotlivé způsoby zajištění a utvrzení v novém občanském zákoníku. Pozornost je věnována jistotě, zástavnímu a zadržovacímu právu, ručení, finanční záruce i zajišťovacímu převodu práva. Zařazeny jsou též části týkající se uznání dluhu, smluvní pokuty a závdavku. Příspěvkem k dohodě o srážkách ze mzdy nebo jiných příjmů dílo obohatil Antonín Stanislav. Monografie se nevyhýbá úvahám nad dosud neřešenými problémy, které nová právní úprava přináší, ani otázce míry použitelnosti dosavadní soudní judikatury k výkladu ustanovení nového občanského zákoníku. Autor je advokát a vyučující na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Knihu využijí praktikující právníci, studenti právnických a ekonomických fakult jako zdroj informací ke studiu závazkového práva a může posloužit i širší veřejnosti, která chce být připravena na největší změny v soukromém právu za posledních dvacet let. Závazky a jejich zajištění v novém občanském zákoníku - Tomáš Tintěra od nakladatelství v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.