Zde máte k dispozici nejčastěji kladené otázky týkající se našich služeb.

Je tato služba zdarma?

Ano, služba Srovname.cz je pro návštěvníky zcela zdarma.

Je Srovname.cz internetový obchod?

Ne, Srovname.cz není internetový obchod. Nabízíme pouze snadné a rychlé porovnání cen různých obchodů na českém internetu. Obchody zařazené do našeho srovnání cen předem vybíráme a prověřujeme. Pomůžeme vám tak najít obchod, ve kterém naleznete vybraný produkt za nejnižší cenu. Jakmile se rozhodnete, u kterého obchodníka nakoupíte, jednoduše kliknete na tlačítko „do obchodu” a budete přesměrováni do požadovaného e-shopu. Pokud budete mít jakékoliv dotazy k objednávce, kontaktujte již přímo daný e-shop.

Co je cílem těchto stránek?

Stejné produkty mohou mít u různých prodejců různé ceny a někdy se rozdíl pohybuje i v desítkách procent. Najdeme za vás tu nejnižší cenu, dáme vám možnost porovnat ceny stovek prodejců a rozhodnout se, kde nakoupíte.

Jsou na Srovname.cz všechny obchody na českém trhu?

Ne, do srovnání cen zařazujeme pouze vybrané a prověřené obchody a také jsou obchodníci, kteří ve srovnávačích cen nechtějí být umístěni nebo o nás ještě nevědí. Pokud naleznete levnější produkty u jiného obchodníka, než máme v evidenci, neváhejte nás kontaktovat na podpora(zavináč)srovname.cz. Rádi se domluvíme na zařazení tohoto obchodu do našeho systému.

Jsou ceny vždy aktuální?

Ceny aktualizujeme každý den. Za aktuálnost cen však ručí konkrétní prodejce. Pokud je u nás zobrazována jiná cena než u obchodníků, napište nám na podpora(zavináč)srovname.cz. Do srovnání cen chceme zařazovat pouze obchody, které nám dodávají správné a aktuální údaje.

Je cena, kterou vidím na Srovname.cz konečná?

Cena ve srovnání cen nezahrnuje náklady na přepravu a někteří prodejci do této ceny nezahrnují ani recyklační poplatky. Většina kvalitních prodejců však již uvádí konečnou cenu, včetně recyklačních poplatků a DPH.