Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Homeopatika » Srovnání cen Staphysagria CH9 granule 4 g

Homeopatika

Staphysagria CH9 granule 4 g

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Posilte obranyschopnost organismu ryze přírodní cestou. Jednosložkové homeopatikum Staphysagria CH9 granule 4 g obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy. Pomáhá mírnit příznaky řady akutních i chronických onemocnění. Dávkování závisí na konkrétním stavu pacienta a doporučení odborníka. Podává se perorálně s odstupem 15 minut od konzumace jídla či pití. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.605
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Staphysagria CH9 granule 4 g koupíte i tady

Specifikace Staphysagria CH9 granule 4 g

Kategorie Homeopatika
Výrobce BOIRON
Nejnižší cena 67 Kč

HOMEOPATICKÝ PŘÍPRAVEK Obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy. Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. Perorální podání. Jestliže příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. BALENÍ 4 g granulí. Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být předepsána při několika odlišných onemocněních, v dávkování lišícím se podle charakteru nemoci, ale také podle konkrétního zdravotního stavu pacienta. Proto není možné uvést jednu přesnou indikaci a » ... a dál?

Produkt Staphysagria CH9 granule 4 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Staphysagria CH9 granule 4 g - parametry

Název produktu: Staphysagria CH9 granule 4 g
Výrobce: BOIRON
Minimální cena: 67 Kč
Maximální cena: 98 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

STAPHYSAGRIA: Homeopatický přípravek. Vzhledem k charakteru monokomponentních homeopatik nenajdete v informacích k jednotlivým produktům oblast použití (indikace) ani dávkování daného léku. Většina monokomponentních homeopatik může být předepsána při několika odlišných onemocněních, v dávkování lišícím se podle charakteru nemoci, ale také podle konkrétního zdravotního stavu pacienta. Proto není možné uvést jednu přesnou indikaci a konkrétní dávkování u každého léku. Dodržujte proto vždy doporučení odborníka, který vám přípravek doporučil.

Upozornění: Obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy. U přípravku nebyl požadován důkaz účinnosti. Jestliže příznaky při používání přípravku přetrvávají, poraďte se s lékařem. Pouze k perorálnímu podání (podání ústy).

Ředění: Tento přípravek je volně prodejný v ředěních 5CH, 9CH, 15CH a 30CH. Ředění 200CH je pouze na lékařský předpis.

Jednosložkový homeopatický přípravek stimulující obranné mechanismy organismu specificky podle konkrétních příznaků onemocnění. Vhodný pro homeopatickou léčbu širokého spektra akutních i chronických onemocnění. Volně prodejný bez lékařského předpisu. Čtěte podrobně příbalový leták.

Staphysagria CH9 - Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek v centezimálním ředění, vyrobený dle francouzského Lékopisu a užívaný dle informací v Materia Medica.

Homeopatický přípravek. Užívejte dle rady odborníka - homeopata. Farmakoterapeutická skupina: Homeopatika (česká ATC skupina). Pozorně čtěte příbalovou informaci!

Staphysagria CH9 gra.4g od Boiron na www.GigaLekarna.cz za 76 Kč .

Léky/Homeopatica/Boiron/monokompozitní


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.