Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Stanislav Plíva: Obchodní závazkové vztahy

Učebnice/Odborná literatura

Stanislav Plíva: Obchodní závazkové vztahy

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Obchodní závazkové vztahy, 2., aktualizované vydání - Plíva Stanislav. Právní úprava obchodních závazkových vztahů představuje rozsáhlou a složitou problematiku. Ze vzájemného vztahu obchodního zákoníku a občanského zákoníku vyplývá, že při jejím výkladu se nelze omezit jen na ustanovení obchodního ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Stanislav Plíva: Obchodní závazkové vztahy koupíte i tady

Specifikace Stanislav Plíva: Obchodní závazkové vztahy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 318 Kč

Základním účelem díla je podat ucelený výklad základů platné právní úpravy obchodních závazkových vztahů. Dílo by mělo sloužit jako učební pomůcka studentům právnických fakult, kteří se s touto proble ... a dál?

Produkt Stanislav Plíva: Obchodní závazkové vztahy

Stanislav Plíva: Obchodní závazkové vztahy - parametry

Název produktu: Stanislav Plíva: Obchodní závazkové vztahy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 318 Kč
Maximální cena: 522 Kč
Ušetríte až: 204 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Obchodní závazkové vztahy, 2., aktualizované vydání - Plíva Stanislav. Právní úprava obchodních závazkových vztahů představuje rozsáhlou a složitou problematiku. Ze vzájemného vztahu obchodního zákoníku a občanského zákoníku vyplývá, že při jejím výkladu se nelze omezit jen na ustanovení obchodního zákoníku. V zájmu poskytnutí uceleného a věcně správného výkladu je pozornost věnována také těm ustanovením občanského zákoníku, zejména ustanovením obecným, která platí i pro závazkové vztahy obchodní.Učebnice je určena studentům právnických fakult, kteří se s touto problematikou seznamují poprvé, a pracovníkům praxe k obnovení, utřídění a prohloubení znalostí v této oblasti. Publikace: Obchodní závazkové vztahy, 2., aktualizované vydání - Plíva Stanislav. Základním účelem díla je podat ucelený výklad základů platné právní úpravy obchodních závazkových vztahů. Dílo by mělo sloužit jako učební pomůcka studentům právnických fakult, kteří se s touto problematikou seznamují poprvé, rovněž pracovníkům praxe k ASPI - Jazyk: CZ - 336 str. - ISBN: 978-80-7357-444-4 - Kniha Autor knihy Stanislav Plíva, Vydavatelstvo ASPI Stanislav PlívaASPIKniha, čeština, 336 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.