Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Společenské vědy pro střední školy - Průvodce pro učitele, 3. díl

Učebnice/Odborná literatura

Společenské vědy pro střední školy - Průvodce pro učitele, 3. díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Aktualizované vydání v souladu s novým občanským zákoníkem. Společenské vědy pro střední školy – 3. díl (průvodce pro učitele) v souladu s novým občanským zákoníkem L. Dobešová, A. Fabičovicová, L. Hadamčík, J. Horecký, M. Kornel, R. Kundt, M. Nováková, L. Obrovská, P. Ondráčková, A. Šafrová Drášilová, D. Vávra, E. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Společenské vědy pro st..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Společenské vědy pro střední školy - Průvodce pro učitele, 3. díl koupíte i tady

Specifikace Společenské vědy pro střední školy - Průvodce pro učitele, 3. díl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 179 Kč

V přepracovaném 3. díle Společenských věd pro střední školy předkládáme aktuální informace z oblasti právní a ekonomické problematiky. Druhé vydání této učebnicové řady zohledňuje zejména nabytí účinnosti nového občanského zákoníku k 1. 1. 2014 a jeho promítnutí do praktických životních situací. Průvodce pro učitele je tradiční metodická příručka, zahrnující řešení veškerých úkolů pracovního sešitu, odkazy na zdroje informací pro vypracování úkolů (internetové stránky, knihy, » ... a dál?

Produkt Společenské vědy pro střední školy - Průvodce pro učitele, 3. díl

Společenské vědy pro střední školy - Průvodce pro učitele, 3. díl - parametry

Název produktu: Společenské vědy pro střední školy - Průvodce pro učitele, 3. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 179 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Aktualizované vydání v souladu s novým občanským zákoníkem. Společenské vědy pro střední školy – 3. díl (průvodce pro učitele) v souladu s novým občanským zákoníkem L. Dobešová, A. Fabičovicová, L. Hadamčík, J. Horecký, M. Kornel, R. Kundt, M. Nováková, L. Obrovská, P. Ondráčková, A. Šafrová Drášilová, D. Vávra, E. Vávrová, E. Žatecká
  • V přepracovaném 3. díle Společenských věd pro střední školy předkládáme Vám a Vašim žákům  aktuální informace z oblasti právní a ekonomické problematiky. Druhé vydání této učebnicové řady zohledňuje zejména nabytí účinnosti nového občanského zákoníku k 1. 1. 2014 a jeho promítnutí do praktických životních situací.
  • Průvodce pro učitele je tradiční metodická příručka, zahrnující řešení veškerých úkolů pracovního sešitu, odkazy na zdroje informací pro vypracování úkolů (internetové stránky, knihy, zákony), další metodické pokyny a případná doporučení (na filmy, knihy, videa).    KOMU JE UČEBNICOVÁ SADA URČENA Publikace byly sestaveny pro:
  • studenty a učitele na gymnáziích,
  • studenty a učitele na středních odborných školách. Tituly vychází z Rámcového vzdělávacího programu pro gymnázia.   kniha, Společenské vědy pro střední školy 3.díl, průvodce pro učitele, , Ve druhém vydání reagujeme na změny v legislativě v období let 2011 až 2014, didaktis

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.