Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Regulax Pikosulfat kapky 150 mg 20 ml

Léky

Regulax Pikosulfat kapky 150 mg 20 ml

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Regulax pikosulfát je místně působící projímadlo ke krátkodobému použití. Regulax pikosulfát kapky (NATRII PICOSULFAS MONOHYDRICUM) Perorální kapky, roztok Výrobce a držitel rozhodnutí o registraci Krewel Meuselbach GmbH Krewelstrasse 2 D-53783 Eitorf Německo Složení 1 ml (= 20 kapek) obsahuje: 7,5 mg natrii ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Regulax Pikosulfat kapky 150 mg 20 ml koupíte i tady

Specifikace Regulax Pikosulfat kapky 150 mg 20 ml

Kategorie Léky
Výrobce KREWEL MEUSELBACH
Nejnižší cena 58 Kč

Regulax pikosulfát je určen bez doporučení lékaře pro krátkodobé léčení zácpy a na doporučení lékaře při stavech vyžadujících snadné vyprázdnění (příprava na RTG nebo endoskopická vyšetření). ... a dál?

Produkt Regulax Pikosulfat kapky 150 mg 20 ml

Regulax Pikosulfat kapky 150 mg 20 ml - parametry

Název produktu: Regulax Pikosulfat kapky 150 mg 20 ml
Výrobce: KREWEL MEUSELBACH
Minimální cena: 58 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Regulax pikosulfát je místně působící projímadlo ke krátkodobému použití. Regulax pikosulfát kapky (NATRII PICOSULFAS MONOHYDRICUM) Perorální kapky, roztok Výrobce a držitel rozhodnutí o registraci Krewel Meuselbach GmbH Krewelstrasse 2 D-53783 Eitorf Německo Složení 1 ml (= 20 kapek) obsahuje: 7,5 mg natrii picosulfas monohydricum (ekv. 7,23 mg natrii picosulfas).

Pomocné látky: Sorbitol 70% nekrystalizující, propylenglykol, čištěná voda. Indikační skupina Projímadlo (Laxativum). Charakteristika Regulax pikosulfát je místně působící projímadlo ke krátkodobému použití. Indikace Regulax pikosulfát je určen bez doporučení lékaře pro krátkodobé léčení zácpy a na doporučení lékaře při stavech vyžadujících snadné vyprázdnění (příprava na RTG nebo endoskopická vyšetření). U dlouhodobě nemocných, starých osob, u dětí a dalších rizikových skupin je nutné dobu užívání a množství přípravku konzultovat s lékařem. Kontraindikace Regulax pikosulfát nesmí být užíván při známé přecitlivělosti na léčivou látku natrium picosulfat, na triarylmethan a nebo na další složky přípravku. Nesmí být užíván při těžké dehydrataci, při zácpě spojené s jinými potížemi, jako jsou bolesti břicha, zvracení, horečka, neprůchodnost střev, akutní infekce v dutině břišní či nadýmání bez odchodu plynů atd. Přípravek nesmí být podáván dětem mladším 4 let, dětem do 10 let by měl být podáván pouze po dohodě s lékařem. Nežádoucí účinky Nejsou při krátkodobém užívání obvyklé. Pokud je přesto přípravek užíván delší dobu nebo ve vyšších dávkách, může dojít ke ztrátám tekutin a solí nebo k poruchám činnosti ledvin. V takovém případě by měla být vyrovnána ztráta tekutin a elektrolytů (zejm. draslíku) vhodnými nápoji (např. minerální voda) a kontaktován lékař. Vzácně (u 1 nebo několika z 10.000 pacientů) vznikají při krátkodobém užívání lehké bolesti břicha nebo zvýšená četnost stolice. Velmi vzácně (u méně než 1 z 10.000 pacientů) může dojít k projevům přecitlivělosti. Velmi často (u více než 1 z 10 pacientů) dochází při dlouhodobém užívání nebo vysokých dávkách ke zvýšeným ztrátám vody, draslíku a ostatních solí, což může znamenat narušení funkce srdce a vést ke svalové slabosti, zvláště při současném používání diuretik (léky na odvodnění) a kortikosteroidů (hormony nadledvinek). Interakce Informujte svého lékaře o všech současně užívaných lécích, i volně prodejných. Současné podávání antibiotik může potlačit účinek přípravku Regulax pikosulfát kapky. Přípravek Regulax pikosulfát kapky by mohl způsobit zvýšené vylučování draslíku stolicí. Jestliže jsou současně užívány jiné medikamenty způsobující ztrátu draslíku, například určitá diuretika (léky podporující močení) a kortikosteroidy (hormony kůry nadledvinek), může dojít k nedostatku draslíku s poruchami srdeční činnosti a svalovou ochablostí. Může být zvýšena citlivost na určité přípravky (srdeční glykosidy) zvyšující výkonnost srdce. Dávkování a způsob podávání Pokud lékař nedoporučí jinak: Dospělí a děti od 12 let 14 – 27 kapek (odpovídá


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.