Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Regulax Pikosulfát 10 mg 6 kostek

Léky

Regulax Pikosulfát 10 mg 6 kostek

Hodnocení: 1x
  • 4

kód SÚKL: 0018215 přípravek je projímadlem a je určen ke krátkodobému užití při zácpě výrobce Krewel Meuselbach GmbH, Krewelstrasse 2, D-53783 Eitorf, SRN. držitel registračního rozhodnutí Krewel Meuselbach GmbH, Krewelstrasse 2, D-53783 Eitorf, SRN. složení - (zpravidla) účinné látky 1 lisovaná pastilka (kostka) ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Regulax Pikosulfát 10 mg 6 kostek koupíte i tady

Specifikace Regulax Pikosulfát 10 mg 6 kostek

Kategorie Léky
Výrobce KREWEL MEUSELBACH
Nejnižší cena 48 Kč

Přípravek je projímadlem a je určen ke krátkodobému užití při zácpě, případně při stavech, které vyžadují snadné vyprázdnění. ... a dál?

Produkt Regulax Pikosulfát 10 mg 6 kostek

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Regulax Pikosulfát 10 mg 6 kostek - parametry

Název produktu: Regulax Pikosulfát 10 mg 6 kostek
Výrobce: KREWEL MEUSELBACH
Minimální cena: 48 Kč
Maximální cena: 78 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

kód SÚKL: 0018215 přípravek je projímadlem a je určen ke krátkodobému užití při zácpě výrobce Krewel Meuselbach GmbH, Krewelstrasse 2, D-53783 Eitorf, SRN.

držitel registračního rozhodnutí Krewel Meuselbach GmbH, Krewelstrasse 2, D-53783 Eitorf, SRN.

složení - (zpravidla) účinné látky 1 lisovaná pastilka (kostka) obsahuje: natrii picosulfas 10 mg.

složení - pomocné látky Zahuštěná švestková šťáva, speciální kukuřičný škrob, propylenglykol, sacharóza s kukuřičným škrobem, ztužený tuk, mikrokrystalická celulóza, dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného, glycerol-monostearát, roztok citrónového aróma konc. a fíkové aróma.

indikace nebo použití (parafarm.) Co je Regulax pikosulfát kostky 10 mg a k čemu se používá Tento léčivý přípravek je projímadlem a je určen ke krátkodobému užití při zácpě, případně při stavech, které vyžadují snadné vyprázdnění.

kontraindikace Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Regulax pikosulfát kostky 10 mg užívat Neužívejte Regulax pikosulfát kostky 10 mg: - jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivou látku natrium pikosulfát nebo na kteroukoliv další složku přípravku Regulax pikosulfát kostky 10 mg; - při neprůchodnosti střev, náhlých příhodách břišních, zánětlivých onemocněních střeva a žaludku (zánět slepého střeva, zánět slinivky břišní, zánět pobřišnice, akutní zánět střeva), které jsou doprovázeny bolestmi břicha, nucením na zvracení, zvracením a silnou plynatostí se zastavením odchodu plynů; - při Crohnově chorobě, nadměrné ztrátě tekutin (spolu se ztrátou solí) a během těhotenství a kojení; - přípravek je určen pouze pro dospělé.

specielní upozornění Důležité informace: Přípravek je určen pro dospělé, ke krátkodobému užívání při zácpě, v případech, kdy žádoucího efektu nebylo dosaženo úpravou životosprávy (dietní opatření, zvýšení pohybové aktivity, zvýšený podíl vlákniny atd.). Regulax pikosulfát kostky 10 mg obsahuje látku s projímavým účinkem, v ovocném základu, s balastními látkami, které zvětšují objem střevního obsahu, podporují pohyb střev a usnadňují vyprazdňování. Dlouhodobé užívání přípravku může způsobit ochablost střev a zhoršení zácpy. Přípravek obsahuje sacharózu. Při dodržení dávkování je při každém použití příjem max. 0,8 g sacharózy. Před prvním použitím Regulax pikosulfátu kostky se doporučuje konzultace s lékařem.

nežádoucí účinky Možné nežádoucí účinky Při užívání Regulax pikosulfátu kostek 10 mg se lze zejména u citlivých jedinců setkat s: Onemocněním gastrointestinálního systému: Vzácně (1 z 1.000 - 10.000 případů): nadýmání, lehké bolesti břicha, zvýšená frekvence stolice. Všeobecnými obtížemi: Velmi vzácně (méně než 1 z 10.000 případů) se mohou vyskytnout místní přecitlivělostní reakce.

interakce Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky: Prosím, informujte předem svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval/a v nedávné době, a to i o přípravcích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Regulax pikosulfát kostky může zvyšovat ztráty vápn


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.