MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen Hedelix sirup 100 ml

Léky na dýchání

Hedelix sirup 100 ml

Hodnocení: 15x
  • 4
EAN: 4030031894336

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.Tento léčivý přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však musíte Hedelix® sirup užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8019
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Hedelix sirup 100 ml

Specifikace Hedelix sirup 100 ml

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce KREWEL MEUSELBACH
Nejnižší cena 91 Kč

Hedelix sirup je tradiční rostlinný přípravek, který usnadňuje vykašlávání hlenu z dýchacích cest. Přípravek se užívá k léčbě vlhkého kašle, který doprovází nachlazení. Hedelix sirup mohou užívat dospělí, dospívající a děti od narození. Jak se přípravek Hedelix sirup užívá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 3x denně 5 ml. Děti ve věku 5-12 let užívají 3-4x denně 2,5 ml. Maximální denní dávka je 10 ml. Děti ve věku 1-4 roky užívají 3x denně 2,5 ml. Kojenci do 1 roku užívají 1x denně 2,5 ml. Pokud příznaky » ... a dál?

Produkt Hedelix sirup 100 ml

Novinky z okolí


OMRON C900

OMRON C900

od 2 099 Kč

Medisana IN 550

Medisana IN 550

od 1 749 Kč

Orava FI-120 A

Orava FI-120 A

od 499 Kč

CLATRONIC GS 3656

CLATRONIC GS 3656

od 649 Kč

OMRON C803

OMRON C803

od 1 159 Kč

Hedelix sirup 100 ml - parametry

Název produktu: Hedelix sirup 100 ml
Výrobce: KREWEL MEUSELBACH
Minimální cena: 91 Kč
Maximální cena: 2 150 Kč
Ušetríte až: 2 059 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 15 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.Tento léčivý přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však musíte Hedelix® sirup užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.

Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.

Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci.

Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 5 dnů u dospělých nebo do 3 dnů u dětí, musíte se poradit s lékařem. Co naleznete v této příbalové informaci: Co je přípravek Hedelix sirup a k čemu se používá

Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Hedelix sirup užívat

Jak se přípravek Hedelix sirup užívá

Možné nežádoucí účinky

Jak přípravek Hedelix sirup uchovávat

Obsah balení a další informace 1. Co je přípravek Hedelix sirup a k čemu se používá

Hedelix sirup je tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný k léčbě jako expektorans při kašli provázejícím nachlazení.

Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití.

2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Hedelix® sirup užívat

Neužívejte přípravek Hedelix sirup: jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na břečťanové listy nebo na kteroukoliv další složku léčivého přípravku Hedelix sirup nebo při přecitlivělosti na rostliny rodu Araliaceae;

při nedostatku argininsukcinát-synthetázy (metabolické onemocnění ureového cyklu);

přípravek nepodávejte kojencům a dětem do 2 let věku, neboť u nich existuje nebezpečí vzniku laryngospasmu (křečovité uzavření hrtanu) a poruchy dýchání;

pokud trpíte astmatem nebo jiným onemocněním dýchacích cest, které je doprovázeno výraznou přecitlivělostí dýchacího systému. Upozornění a opatřeníTrpíte-li zánětem žaludku nebo žaludečním vředem, poraďte se o užívání tohoto přípravku s lékařem.

Dětem od 2 do 4 let je možné přípravek podávat pouze na doporučení lékaře.

Při přetrvávajících potížích nebo při výskytu dechové nedostatečnosti, horečky nebo při hnisavém či krvavémhlenu je nutné poradit se s lékařem.

Hedelix sirup neobsahuje cukr ani alkohol. Proto je vhodný i pro diabetiky a pacienty, kteří nesmí užívat lékys obsahem alkoholu.

Další léčivé přípravky a přípravek Hedelix® sirupInformujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval(a) nebokteré možná budete užívat.Při užívání přípravků obsahujících výtažky listů břečťanu se nedoporučuje současně užívat léky tlumící kašel(tzv. antitusika), jako je kodein nebo dextrometorfan.

Užívání přípravku Hedelix® sirup společně s jídlem a pitím:Přípravek se užívá buď při jídle nebo mezi jídly.

Těhotenství a kojeníPoraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dřív


Přidat recenzi pro Hedelix sirup 100 ml

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.