Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Hudební hračky » Srovnání cen PlanToys PT6416

Hudební hračky

PlanToys PT6416

Hodnocení: 1x
  • 4

Plan Toys Melodický xylofonPopis:Zahrajte si na tento krásně barevný xylofon! Osm barevných pruhůprodukuje noty přesně podle hudební stupnice. Má držák na hůlku podzákladní deskou. Listy s notami jsou součástí balení. Vhodné pro dětiod 3 let. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.37084
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? PlanToys PT6416 koupíte i tady

Specifikace PlanToys PT6416

Kategorie Hudební hračky
Výrobce PLAN TOYS
Nejnižší cena 780 Kč

Hudební hračka doporučený věk od 3 let. Melodický xylofon je velmi oblíbená hudební dětská hračka, se kterou si děti užijí spoustu skvělé zábavy. Důležitým krokem ve vývoji dítěte je rozvoj hudebního citu, dítě se učí rytmice a pohybovat se do taktu. Barevný melodický xylofon s jednou paličkou se hodí skvěle jako první hudební nástroj. Osm barevných pruhů vydává tóny přesně podle hudební stupnice, součástí balení jsou listy s notami, podle kterých dítě zahraje své první melodie a rozvíjí si tak svůj » ... a dál?

Produkt PlanToys PT6416

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


PlanToys PT6416 - parametry

Název produktu: PlanToys PT6416
Výrobce: PLAN TOYS
Minimální cena: 780 Kč
Maximální cena: 899 Kč
Ušetríte až: 119 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Plan Toys Melodický xylofonPopis:Zahrajte si na tento krásně barevný xylofon! Osm barevných pruhůprodukuje noty přesně podle hudební stupnice. Má držák na hůlku podzákladní deskou. Listy s notami jsou součástí balení. Vhodné pro dětiod 3 let. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v tétooblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků,které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje odfarmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, abybyly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, jevýroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitníhomateriálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solárníenergie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádnéprodukci odpadu.PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů abarvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšnéa ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokoukvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), cožvypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného azdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby sezdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jakojsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracujes maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky,které mohou těmto dětem pomoci.Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světěkolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky oceněníz celého světa. Hudební hračka doporučený věk od 3 let. Melodický xylofon je velmi oblíbená hudební dětská hračka, se kterou si děti užijí spoustu skvělé zábavy. Důležitým krokem ve vývoji dítěte je rozvoj hudebního citu, dítě se učí rytmice a pohybovat se do taktu. Barevný melodický xylofon s jednou paličkou se hodí skvěle jako první hudební nástroj. Osm barevných pruhů vydává tóny přesně podle hudební stupnice, součástí balení jsou listy s notami, podle kterých dítě zahraje své první melodie a rozvíjí si tak svůj hudební talent. Pod dřevěnou deskou je umístěný držák na paličku. Melodický xylofon je velmi oblíbená hudební dětská hračka, se kterou si děti užijí spoustu skvělé zábavy. Důležitým krokem ve vývoji dítěte je rozvoj hudebního citu, dítě se učí rytmice a pohybovat se do taktu. Barevný melodický xylofon s jednou paličkou se hodí skvěle jako první hudební nástroj. Osm barevných pruhů vydává tóny přesně podle hudební stupnice, součástí balení jsou listy s notami, podle kterých dítě zahraje své


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.